Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iga5

Gdzie w Krakowie mozna kupic garnitur ślubny ?

Polecane posty

Gdzie w Krakowie mozna kupic garnitur ślubny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Zalezy za ile? I zależy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslubiOna
Graniturów w Krakowie dostatek. Ja polecam tam, gdzie kupił mój mąż na ul. Dajwór - boczna Starowiślnej. Kobiety w sklepie doradzają (my nie ulegaliśmy sugestiom, bo mieliśmy własną wizję), skracają, zwężają za darmo itd. Pakują w pokrowce. Można dobrać kamizelkę i musznik albo krawat, muszkę czy coś tam innego. Jest to sklep m.in. marki "Bytom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania traktorzystka
co to jest musznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! Chcemy cos kupic wyjatkowego, ale garnitur nie tam jakieś inne cuda. W kazdym sklepie wydaje mi sie ,że jst to samo!. Nie byliśmy na Dajworze , więc dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art-deko
Ja polecam EVITĘ! Kupowałam w tym salonie suknię ślubną, a skończyło się też na zakupie garnituru dla męża :) jeszcze okazało się, że kupując taki zestaw bierzemy udział w losowaniu wycieczki. A nuż nam się poszczęści ;) w każdym razie obsługa świetna, garnitury piękne i wysokiej jakości - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba_22
Też polecam Evitę! Piękne modele, duży wybór i naprawdę ogarnięta obsługa sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.anka
A coś dobrego do max. 700 zł znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna888
Mój brat też kupił garnitur ślubny w Evicie, byłam z nim gdy go wybierał, duży wybór, wiele możliwości, mógł przymierzyc kilka garniturów i to z różnymi dodatkami. Dobrze wspominam obsługę, która pomagała przy doborze garnituru, ale także doradzała. Wogóle atmosfera była luźna i miła, zarazem pełna profeska. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris04
to tak jak mój mąż też kupił garnitur w Evicie. To salon do którego mamy najbliżej i dlatego tam trafiliśmy.Dużym zaskoczeniem dla nas był ogromny wybór jeśli chodzi o dodatki.Jedna z pań dobrała nam bardzo ładny krawat,a druga w tym czasie doszyła na poczekaniu chustkę do kieszonki w marynarce .To był miły gest ze strony pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanowa fanka
w budce z kebabem? co za durne pytanie,szok. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra797
My z moim narzeczonym wlasnie jestesmy na kupnie garnituru i chodzilismy po wielu skepach i salonach z moda slubna ale nic nam sie nie podobala maly wybor nie bardzo jest w czym wybrac. Skoro tyle osob poleca salon Evity to napewno sie tam wybierzemy. Dzieki za pomoc napewno dam znac po wizycie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitrbvrstsb
Skocz do FACTORY w Modlniczce. Tanio i dobrych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodora2468
Ja byłam dziś w Evicie na Alejach, mój misiaczek jest troszkę niewymiarowy ale na szczęcie tam można zamówic marynarkę i spodnie w innych rozmiarach. Dobraliśmy już wszystko tzn. koszulę, buty i kamizelkę i już to wszystko mamy z głowy. Gdy go tak zobczyłam w tym całym ubraniu to na nowo się w nim zakochałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra797
Wczoraj bylismy w Salonie Evity tak jak polecalyscie i nie jestem zawiedziona. Panie bardzo dobrze nas obsluzyly pokazaly duzo mozliwosci jesli chodzi o dodatki do garniturow. Jestem pod wielkim wrazeniem tego salonu i obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia435
A mój narzeczony już ma garnitur i wygląda na prawdę świetnie, zresztą sami zobaczcie co wybrał http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,151,smoking.html. POLECAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka77
garniturow w sklepach jest sporo,zalezy tylko kto co chce,z moim narzeczonym szuklalismy czegos innego,oryginalnego jak przystalo na pana mlodego i po kilku wizytach w roznych miejscach pojechalismy do evity,sluchajcie tam maja naprawde fajowe garniaki:) mierzyl kilka modeli w tym nawet surdut czy frak ,juz sama niewiem bo sa podobne ale w ostatecznosci postawilismy na ekstawagancje.Bez pomocy pan z salonu sie nie obylo,zaproponowaly wszystkie dodatki i dzieki temu my oszcedzilismy nasz czas.Polecam:)http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,180,garnitur.html#.UcF_pth_Rv8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dotarliśmy po wszystkich galeriach handlowych do Pasażu Weneckiego na Dlugiej... no i proszę ... strzal w dziesiatke. Mój przyszly mąż został ubrany od stop do glow, Pelna profeska a co najważniejsze garnitury inne niż wszędzie a nadaja się do noszenia na inne okazje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy Długiej jest kilka salonow z garniturami, również do slubu. O ile dobrze pamiętam to sa w Cymbelline, Pasazu Weneckim, Karolinie i Ryszka Fashion czy jakos tak. Tego ostatniego nie polecam. Chamskie i prostackie podejście do klienta byle tylko sprzedać.... Chyba największy wybor jest w Pasazu Weneckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupowal wlasnie w Pasażu Weneckim i do dzisiaj jest bardzo zadowolony z wyboru. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasaz Wenecki ewentualnie Vistula. Maja najlepsze garnitury w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dlugiej maja znacznie nizsze ceny niż w galeriach a tez markowe garnitury. Poza tym w galeriach nie mogliśmy znaleźć smietankowej koszuli do smokingu a na Dlugiej był duzy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy wczoraj w Pasażu Weneckim. Rzeczywiscie ceny roznią się od galeryjnych. Ladny czarny garnitur, porządnie uszyty i z dobrej tkaniny widzieliśmy na pomocji za 699złotych. Prawie identyczny w galerii za 1259złotych. Różnica mowi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze w Pasazu Weneckim maja takie rozsądne ceny. Zawsze mi się wydawalo ze tam jest drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja. Smoking za 899 zł ??? Chyba nigdzie w Krakowie nie widziałam takiej ceny za porządnie odszyty smoking. Rzeczywiscie okazja. Pani w Pasazu Weneckim zachecala jak mogla i chyba zaciagne tam narzeczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie cos oryginalnego i nieobnoszonego a macie na zbyciu ok800zł to w Pasażu Weneckim na pewno znajdziecie cos godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy wlasnie w Pasazu Weneckim. Garnitury ladne ale to co najbardziej przypadlo nam do gustu to obsluga. Spedzilismy tam z 2 godziny a Pani była bardzo mila i cierpliwa. Dlatego wlasnie polecam bo nigdzie nas tak ladnie nie potraktowano jak w Pasazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjechaliśmy z Irlandii, wczoraj w Pasażu Weneckim kupiliśmy przepiękny niebieski smoking wraz z wszystkimi potrzebnymi dodatkami, ceny ok. Jestemy mega zadowoleni bo do Polski przyjeżdżamy tydzień przed ślubem i na nic nie będziemy mieli czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownia krawiecka Vratelli szyje dobre garnitury, mają duży wybór tkanin, szyją także koszule i krawaty. Mój mąż zamawiał u nich garnitur na nasz ślub;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×