Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iga5

Gdzie w Krakowie mozna kupic garnitur ślubny ?

Polecane posty

Gość gość
Wlasnie odebrałam przesylke ze sklepu internetowego Vistuli. Porazka. Garnitur nie dosyć ze nie lezy to jeszcze ma tlusta plame na przodzie marynarki a na metce rok produkcji 2011. Mam nadzieje ze nie będzie problemu ze zwrotem. Moje ostatnie zakupy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypozyczal już ktoś z was garnitur w Mr. Prestige ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat wypożtczal smoking. Nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak we wcześniejszych postach tez polecam Pasaz Wenecki . Maja fajna wloska kolekcje. My najpierw kupiliśmy w sklepie internetowym Giacomo Conti ale jak przyszedł to się okazało ze nic nie lezy jak powinno a i material niby 100 % welna był bardzo sredniej jakości wiec odeslalismy. Chociaz raz nam się udało kupic porządny garnitur w internetowym sklepie. Jak widać roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym salonie w Pasazu na manekinie jest jasnogranatowy smoking z czarnymi klapami. Obledny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie kupiliśmy czarny garnitur z szarymi wstawkami w Pasazu Weneckim. Bardzo elegancki a przy tym uniwersalny. Polecamy. Do jutra maja tam jeszcze duże obniżki wiec warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Pasaz Wenecki. Lol - to ci sami, którzy na swojej stronie internetowej rąbnęli zdjęcia firmie Suitsupply? Wszystko byłoby dobrze, gdyby chociaż sprzedawali ich wysokiej jakości produkty. Niestety mocno w to wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy rabneli komus zdjecia czy nie ale ja akurat jestem bardzo zadowolona z kupionego tam garnituru,poza tym sama obsluga w pasazu jest perfekcyjna i kompetentna,to byly bardzo przyjemne zakupy wiec polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy w Pasazu garnitur Intermody i to jest bardzo dobra marka. Widzielismy tez Lantiera, Vistulei Bytom. Ale tam maja kilkanaście roznych marek wiec wybor jest ogromny. Jestesmy bardzo zadowoleni z obsługi i wyboru garnituru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad pewność ze ukradli zdjęcia???Może maja ta firme??? Poza tym jak maja tyle znanych polskich marek i na dokladke jakies zagraniczne to i tak niezle. Wlasnie się tam wybieramy bo tez słyszeliśmy dużo dobrego na temat Pasazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie mają tej firmy :) Stronę mają mocno nieprofesjonalną, słabo wykonana i te zabrane zdjęcia. Nieładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie za chwilę jedziemy tam na zakupy, coś w tym musi być skoro wypowiadają się tutaj sami ''profesjonaliści'' he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie ten wpis trąci konkurencja. Ja sama robie tam zakupy z mezem. To nas trzeci garnitur z pasazu bo maja nie tylko slubne a my mamy staly rabat i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.pasazwenecki.pl to o tej stronie mowa? Nie jestem specjalistka ale jak dla mnie to jest ona ciekawa i inna niż wszystkie tak ze nie wiem do czego się tutaj można przyczepić ze nie jest profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiacie się. Strona jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej zdecydować się na uszycie garnituru na miarę, mogę polecić pracownię http://www.vratelli.pl , na mojego męża niestety większość sklepowych modeli nie leżała jak trzeba i tak trzeba byłoby je przerabiać, więc woleliśmy skrojony na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bala szyc na miare. Wole kupic cos gotowego niż ryzykować co wyjdzie z takiego szycia. Mam bardzo zle doświadczenia jeżeli chodzi o szycie sukienek. Zawsze cos było finalnie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie jestem fanka kupowania czegos czego się nie widzi na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakas bzdura z tymi kradzionymi zdjęciami. Byliśmy w Pasazu i uważam ze garnitury maja super. Zwlaszcza fason smokingu nam przypadl do gustu bo jest zupełnie inny niż narzeczony mierzyl w sklepach do tej pory. Pani która nas obslugiwala tez była bardzo mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia gas
Możesz zamówić w Spilliaert żeby uszyli garnitur na miarę Pana Młodego, takie są najlepsze, krawiec przyjeżdża bierze wymiary i szyje garnitur, wcześniej ustalacie też z jakiego materiału, to wszystko ma znaczenie w przypadku garniturów, w sieciówkach w galeriach kupisz byle co i facet nie będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polecamy Pasaz wenecki albo Paco Lorente. W pierwszym kupiliśmy garnitur na wesele a w drugim na poprawiny. Najlepsze garnitury w całym Krakowie. Odradzamy Lavarda i Giacomo Conti. Przecietne garnitury i najgorsza obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba szybciej i łatwiej w internecie? Bardzo dobrej klasy polskie garnitury mają w Recman, tam sobie zerknij na stronę sklepu http://recman24.com/sklep/pl/recman Mnie się podobają , duży wybór, dobry materiał czego więcej potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowalismy w Pasazu Weneckim i wszystko jak najbardziej ok. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna mamuśka
Drogie Panie a mój przyszły zięć kupił garnitur w jakimś wiejskim sklepiku, udało mi się już zalać go kawą a jeszcze mam zamiar poprawić domestosem, żeby przypadkiem nie przyszło mu do głowy oddać go do czyszczenia. Garnitur do ślubu musi wyglądać!!! Mam nadzieję, że jak pojadą do tego Pasażu to coś godnego uwagi tam znajdą, dziękuję za te Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nateluk
jak jedna z przedmówczyń również odwiedziłam z narzeczonym pracownię Vratelli. Na nim niestety większość sklepowych modeli bardzo źle leży - jest bardzo wysoki i szczupły. W gotowych ubraniach wyglądał jak strach na wróble - wszystko było zbyt obszerne, nogawki fruwałyby na wietrze :) Ręcznie szyte garnitury to świetne rozwiązanie właśnie dla osób, które w sklepowych standardowych modelach nie wyglądają za dobrze. Tak jak np. mój tata, noszący rozmiar xxl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna mamuśka
Drogie Panie - wreszcie w sobotę dotarliśmy do tego Pasażu na ul.Długą. Mieszkamy w Dębicy - ale było warto. Mój przyszły zięć kupił coś takiego co nazywają ubranie smokingowe w pięknym granatowym kolorze. Mimo tego, że chłopak ma raptem ''150cm w kapeluszu'', to w tym wygląda świetnie. Trzeba pojechać i zobaczyć aby samej sie przekonać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam marke Vizarro. Świetne garnitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemelka222
My garnitur kupiliśmy w Vistuli. Bylismy zadowoleni. Natomiast mąż koszulę zamówił przez internet, konkretnie w sklepie Osovski . Tutaj jest ich strona www: http://www.osovski.pl/ - koszula bardzo dobrej jakosci, świetny materiał . Kolor kremowy tak więc cieplejszy od białego ( mężowi o wiele lepiej było do twarzy właśnie w kremowym kolorze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Pro Forma na Długiej w Krakowie. Duzy wybóri i fachowa obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×