Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iga5

Gdzie w Krakowie mozna kupic garnitur ślubny ?

Polecane posty

Gość gość
Polecam salon Pro Forma na Długiej. Mają super garnitury marki Vizarro. Mamy już i smoking i garnitur na drugi dzien. Swietna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze odradzam zakup garnituru przez internet bo ciężko spasować nie przymierzając , ja szyłem garnitur na miarę w new menie na Krakowskiej i powiem tak : cena jest w miarę przystępna jak na taką usługę , byłem też w vistulii i było o wiele drożej . ale jeśli ktoś nie chcę wydawać dużo pieniędzy to spokojnie można kupić tak przystępny garnitur do 1000 zł z dodatkami dobrej jakości nie mówie tutaj o sztucznych tkaninach czy czymś podobnym więc jak ktoś będzie szukał garnituru to polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przedmówca zaryzykowaliśmy zakup garnituru przez internet i to trzykrotnie i za każdym razem masakra bo nie leży jak trzeba bo tkanina nie taka albo czernie wcale nie czarna. Mam wrazenie ze te granitury były sprzed kilku lat. A jakie problemy z odsyłką i zwrotem kasy to szkoda gadac. W końcu kupiliśmy garnitur Intermody w Pasażu Weneckim i wszystko było tak jak powinno. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ślub w plenerze i bardzo nam sie podoba ta biała marynarka Szczęsnego do ślubu, czy ktoś wie gdzie można coś takiego kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mogę Ci napisać gdzie my kupilismy białą marynarkę-kosmiczna, piękna, niepowtarzalna, ślub 27.08 więc może nikt nie zdązy juz mieć takiej samej --- pasaż wenecki w Krakowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakowska forma newmen style, polecam ich, szyją na miarę, mają sieć salonów w całej polsce, oraz sklep internetowy: http://www.sklep.newmen.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś2000
Ja polecam https://krawieczdojazdem.pl Mój mąż nie lubi chodzić na zakupy więc to jest idealne rozwiązanie. Krawiec przyjechał do nas do domu i wszystko załatwiliśmy. Mają mnóstwo tkanin i ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Ja na wesele i nie tylko zdecydowanie polecam garnitury szyty na miarę. Żaden ze sklepu nie będzie tak dobrze leżał, jak uszyty od zera. Mój mąż miał garnitur szyty w atelier Vratelli na Karmelickiej i muszę przyznać, że jak zobaczyłam efekt, to oszalałam. Jeszcze nigdy nie widziałam tak pięknie uszytego garnituru, w którym każdy detal się zgadzał i widać, że poświęcono dużo czasu na dopracowanie szczegółów. To samo, jeżeli chodzi materiał — bardzo wysoka jakość. Garnitur jest taki porządny, że mój mąż będzie miał go na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaW

Polecam salin Pro Forma na Długiej. Szyliśmy tam granatowy smoking i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedyny minus to czas oczekiwania bo az 6 tyg. Ale w salonie sa tez gotowe inne smokingi i garnitury tyle że mój narzczony ma spore uda i dlatego musieliśmy szyc na zamówienie bo w całym Krakowie w zadnym sklepie nie mógł założyć spodni bo były za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
1 godzinę temu, Gość IzaW napisał:

Polecam salin Pro Forma na Długiej. Szyliśmy tam granatowy smoking i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedyny minus to czas oczekiwania bo az 6 tyg. Ale w salonie sa tez gotowe inne smokingi i garnitury tyle że mój narzczony ma spore uda i dlatego musieliśmy szyc na zamówienie bo w całym Krakowie w zadnym sklepie nie mógł założyć spodni bo były za male

OMIJAM to SYJONISTYCZNE miasto szerokim lukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustawww

Dopiero zaczynamy przygotowania do ślubu i też szukam garnituru. Jedyne co mamy pewne to datę i miejsce wesel Wybraliśmy hotel Best Western Premier. A na resztę jeszcze mamy czas na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×