Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Dzięki Pajkaa. Troszkę się obawiam, staramy się o dziecko od prawie 2 lat i nic. Mam nadzieję że laparoskopia pomoże. Życzę wam powodzenia w staraniach no i na laparoskopii. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaklim
hej! u mnie 31dc narazie nic ale chyba juz niedługo bo brzuszek poolewa od kilku dni, ale cały czas mam nadzieje, że może jednak się uda! zapominam rano o temperaturce. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka111
Cześć dziewczyny! mam pytanko czy podczas brania CLO można współżyc? odpowiedzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
emilka111 pewnie że mozna .pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
emilka111 pewnie że mozna .pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida
hej emilka mysle ze mozna lekarz nie zabranial, powodzenia w starankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka111
dzięki bardzo! A czy któraś miała problemy z tarczycą, bo ja niestety mam. Powiedział mi lekarz, że tarczyca nie ma wpływu na ciąże, ale nie chce mi sie w to wierzyć. nie mam owulacji a mam tarczyce , a nie mogłoby być na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
emilka111 pewnie by było lepiej i fajniej gdyby było na odwrót, ale żadna z nas nie ma na to jakiegoś szczególnego wpływu. Moja bratowa ma jakieś problemy z tarczyca ale jest ciągle na lekach i pod kontrola lekarza. chyba to nie powinno mieć jakiegoś szczególnego wpływu na ciąże ale żebyś była spokojna to pogadaj na ten temat z lekarzem do którego pójdziesz z tarczycą , ważne jak ze wszystkim jest pozytywne nastawienie. GŁOWA do GÓRY!!!!!!! a ja się właśnie urlopuję , ale fajnie chyba pójdę sie przejść dziś do lasu....pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
emilka111 pewnie by było lepiej i fajniej gdyby było na odwrót, ale żadna z nas nie ma na to jakiegoś szczególnego wpływu. Moja bratowa ma jakieś problemy z tarczyca ale jest ciągle na lekach i pod kontrola lekarza. chyba to nie powinno mieć jakiegoś szczególnego wpływu na ciąże ale żebyś była spokojna to pogadaj na ten temat z lekarzem do którego pójdziesz z tarczycą , ważne jak ze wszystkim jest pozytywne nastawienie. GŁOWA do GÓRY!!!!!!! a ja się właśnie urlopuję , ale fajnie chyba pójdę sie przejść dziś do lasu....pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
emilka111 pewnie by było lepiej i fajniej gdyby było na odwrót, ale żadna z nas nie ma na to jakiegoś szczególnego wpływu. Moja bratowa ma jakieś problemy z tarczyca ale jest ciągle na lekach i pod kontrola lekarza. chyba to nie powinno mieć jakiegoś szczególnego wpływu na ciąże ale żebyś była spokojna to pogadaj na ten temat z lekarzem do którego pójdziesz z tarczycą , ważne jak ze wszystkim jest pozytywne nastawienie. GŁOWA do GÓRY!!!!!!! a ja się właśnie urlopuję , ale fajnie chyba pójdę sie przejść dziś do lasu....pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
masakra z tym serverem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
CZESC dziewczyny! jestem juz po wizycie u lekarza. z mojego mierzenia temperatury i robienia lekaqrz stwierdził że mam owulacje, bardzo sie ucieszyłam, przy wizycie miałam 20 dzień cyklu dzisiaj mam już 24 i czekam na okres powinien pojawić się około soboty, wtedy w 12 dniu cyklu jadę na usg by zobaczył moje pęcherzyki, wtedy się dowiem czy będę musiała brac tabletki. dał mi skierowanie na badania TOXO i CMV wyniki mam w piątek, a także kazał mojemu mężowi zrobić badanie nasienia. mam nadzieję że ten rok da nam szczęście. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
CZESC dziewczyny! jestem juz po wizycie u lekarza. z mojego mierzenia temperatury i robieniawykresu lekarz stwierdził że mam owulacje, bardzo sie ucieszyłam, przy wizycie miałam 20 dzień cyklu dzisiaj mam już 24 i czekam na okres powinien pojawić się około soboty, wtedy w 12 dniu cyklu jadę na usg by zobaczył moje pęcherzyki, wtedy się dowiem czy będę musiała brac tabletki. dał mi skierowanie na badania TOXO i CMV wyniki mam w piątek, a także kazał mojemu mężowi zrobić badanie nasienia. mam nadzieję że ten rok da nam szczęście. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
CZESC dziewczyny! jestem juz po wizycie u lekarza. z mojego mierzenia temperatury i robienia wykresu lekarz stwierdził że mam owulacje, bardzo sie ucieszyłam, przy wizycie miałam 20 dzień cyklu dzisiaj mam już 24 i czekam na okres powinien pojawić się około soboty, wtedy w 12 dniu cyklu jadę na usg by zobaczył moje pęcherzyki, wtedy się dowiem czy będę musiała brac tabletki. dał mi skierowanie na badania TOXO i CMV wyniki mam w piątek, a także kazał mojemu mężowi zrobić badanie nasienia. mam nadzieję że ten rok da nam szczęście. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
czesc dziewczynki:)Ja tak czytam i czytam co piszecie i jakie macie badania oraz jakie tabletki przyjmujecie to az zaczynam sie bac ze mnie tez to bedzie czekalo.Ja wlasnie biore lutine na wywolanie okresu,potem CLO i zobaczymy.kurcze,nie mam za bardzo czasu by latac po lekarzach...w pracy lekki kryzys,trzeba ograniczyc wyjscia...kurcze no...no i az wstyd przyznac ale cos strasznie gubie sie w tych dniach cyklu,owulacjach etc...a wy to juz specjalistkami jestescie chyba:)zastanawiem sie jak ja mam to wszystko obliczac skoro okres dostaje tylko i wylacznie przez luteine???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Cześć wszystkim.Mam małe pytanko-czy któraś z was stosuje luteine dopochwowo?Bo większość z was ma chyba pod język.Jeśli któraś z Was miała właśnie ten pierwszy przypadek,to powiedzcie czy miałyście jakieś działania niepożądane i jakie?Ja jeszcze nie zażywam tego leku,ale już niedługo zacznę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
Dziewczyny powiedzcie mi czy orientujecie się jakie leki może dostać mezczyzna , przy plemnikach ruchliwych 32% a martwych 59% wiem, ze to fatalny wynik, ale czy da sie cos z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o luteinę dopochwową, to ja nie miałam absolutnie żadnych obiawów, natomiast straszna się okazała luteina pod język, ponieważ po tej miałam nudności i ciągle zamykały mi się oczy tak, że nawet w pewnych momentach nie wiedziałam co się ze mną dzieje, to było silniejsze. po odstawieniu luteiny pod język było wszystko jak wcześniej. Tyle mogę pomóc w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o luteinę dopochwową, to ja nie miałam absolutnie żadnych obiawów, natomiast straszna się okazała luteina pod język, ponieważ po tej miałam nudności i ciągle zamykały mi się oczy tak, że nawet w pewnych momentach nie wiedziałam co się ze mną dzieje, to było silniejsze. po odstawieniu luteiny pod język było wszystko jak wcześniej. Tyle mogę pomóc w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o luteinę dopochwową, to ja nie miałam absolutnie żadnych obiawów, natomiast straszna się okazała luteina pod język, ponieważ po tej miałam nudności i ciągle zamykały mi się oczy tak, że nawet w pewnych momentach nie wiedziałam co się ze mną dzieje, to było silniejsze. po odstawieniu luteiny pod język było wszystko jak wcześniej. Tyle mogę pomóc w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o luteinę dopochwową, to ja nie miałam absolutnie żadnych obiawów, natomiast straszna się okazała luteina pod język, ponieważ po tej miałam nudności i ciągle zamykały mi się oczy tak, że nawet w pewnych momentach nie wiedziałam co się ze mną dzieje, to było silniejsze. po odstawieniu luteiny pod język było wszystko jak wcześniej. Tyle mogę pomóc w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hania 25 ja mam luteinę DP lekarz od razu mi taka przepisał i powiem szczerze , że żadnych nie pożądanych objawów to nie miałam i nadal nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hania 25 ja mam luteinę DP lekarz od razu mi taka przepisał i powiem szczerze , że żadnych nie pożądanych objawów to nie miałam i nadal nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania 25 ja też jestem na luteinie DP i tak samo żadnych skutków ubocznych. Podjęzykowej nie mogę bo od razu mam mdłości. Agaklim i jak badanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Dzięki dziewczyny.Ja parę lat wstecz też miałam luteinę pod język na wywołanie @,ale szczerze to już nawet nie pamiętam czy coś mi dolegało-pamiętam tylko tyle,że miała niezbyt przyjemny smak.A jeśli już piszę,to zwierzę wam się że ostatnio zaczynam wątpić,że w najbliższym czasie zajdę w upragnioną ciążę-a powodem jest to,że ostatnio sypie mi się związek.Cholera!Człowiek się stara,poświęca,robi co może żeby ta dzidzia przyszła na świat,a tu klops-czar prysnął-a jak wiadomo do tanga trzeba dwojga.Klamka jeszcze nie zapadła,ale jest coraz gorzej i zaczynam już tracić nadzieję,że będzie lepiej:( :( :( A już się zaczęłam cieszyć,że te leki zaczęły mi pomagać i wreszcie spełni się moje największe marzenie.Może takie jest przeznaczenie?A na to nie ma siły-widocznie musi tak być:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Znów jakiś problem z wysyłaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Już mnie to do szału doprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×