Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość
dzięki Becia znów mam łzy w oczach czmycham papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu ja o moją córeczkę starałam się ponad rok ale w końcu zaskoczyło, teraz próbuję od sierpnia, z przerwą na poronienie w listopadzie i nadal wierzę , że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
mida - nie martw się ja mam to samo:( niestety najgorsze są te komentarze - już jesteście tyle po ślubie a kiedy dzidziuś :( to jest przykre i mam ochote wtedy powiedziecze ma sie odp... bo niektóre baby faktycznie myślą macicą, że raz i sie jest w ciąży a tupet niektórych mnie załamuje i strasznie dołuje. Gdyby nie mój mąż to nie wiem co by było.Nie bede sie przeciez kazdemu tłumaczyła, ze to przeze mnie nie ma dziecka i co mam powiedzieć , że jakaś trafna jestem ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida
no tak to juz jest Kobitki z nami musimy uporac sie z tymi "dobrymi radami" naszych znajomych.... ignorowac po prostu! no ale latwiej sie pisze gorzej jest w rzeczywistosci. Ja cala sobote i niedziele przelezalam i ryczalam cichutko, nie chcialam sie dolowac, tylko samo tak. Wyczytalam dzis ulotke o clo ze próbuje sie 3 m-ce, pózniej kolejne 3 a o dalej? U mnie w miescie nie ma dobrego ginekologa który pomoze zajsc, jak cos to jak juz sie jest w ciazy to poprowadzi, ale to chyba latwiej. Zagladam na to forum co pare minut chyba sie uzaleznilam,:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1983
Ciesze się że na koniec roku każda z nas się wypowiada na tym forum. te ostatnie wpisy pokazały mi że nie jestem nienormalna... czuję i przeżywam to samo co wy. rady "przyjaciółek" w ciąży lub z dwójką dzieci są wręcz żałosne ale powoli ucze się na nie nie reagować. Słowa "wszystko będzie dobrze, zobaczysz" powodują u mnie mdłości. dlatego również milion razy dziennie tu zaglądam Cieszę się że mam takie koleżanki jak WY. Życzę powodzenia w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
czesc dziewczynki! a ja mam prostą odpowiedz na natrętne pytania,zresztą zapożyczone od męża stwierdzenie że dziecko będzie jak Pan Bóg da. mida wydaje mi się ze po 3miesiecznej kuracji z clo następują następne 3 miesiące ze zwiększona dawka, ale to i tak pewnie indywidualna sprawa.Ja mam wykupione 2 opakowania clo i to mam łykać przez 4 miesiace,co dalej nie wiem.. becia ja też wierze że ie uda,choć czasami są chwile zwapnienia Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
zapomniałam dodać że tez jestem uzależniona od tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczyny brałam clo od 2 do 6 dc, dzisiaj jest 8dc a ja mam straszne bóle jajników.Czy to znaczy że zbliża się owulacja? Czy to możne jeszcze za wcześnie.A jak u was było ze śluzem płodnym po clo.Bo ja ogólnie nawet przed clo niebyłym zbytnio wylewna i myślałam że po clo będzie lepiej a nie jest.Na poprawę śluzu brałam wcześniej olej z wiesiołka,a teraz nie biorę bo boję się że owulacja nastąpi wcześniej(podobno nie wolno łykać wiesiołka w czasie owulacji). Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
Dziewczyky z okazji Nowego Roku życzę wszystkim staraczkom zafasolkowania koniecznie w 2009 roku :) 2008 rok był rokiem przestępnym więc na to zwalam wszystkie złe dni i chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , życzę NAM aby wszystkie marzenia się spełniły i nie było więcej łez, strachu i ciągłych pytań czy teraz się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
hej kara1983 , ja byłam monitorowana przez pierwsze trzycykle, a ostatni niestety nie bo mój lekarz wyjechał. Więc w pierwszym miesiącu pęcherzyk był za mały. w drugim idealny, niby pękł ale się nie udalo. w trzecim pęcherzyk był idealny ok 23 mm ale niestety endo było cieniutkie i sie nie udało. Ja też mam nadzieje że sie niedługo uda. Pozdrawiam Was!!!! Ja dzisiaj wziełam 4 tabl. clo (6 dc) i czekam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1983
Witam w nowym roku aniabuu23 ja poszłam na usg 7dc i był wielki pęcherzyk. W środę 9dc dostałam pregnyl i działamy. Kurde Majkakaja ja myślałam że jak już ten cholerny pęcherzyk pęknie to powinno zaskoczyć a tu się okazuje że nie????????!!!!!!!!!!!!!! jestem niepocieszona. a twój partner miał badania?? mój musi zrobić przed laparoskopią (chyba taki wymóg w szpitalu) już zaczynam wypełniać papiery do szpitala bo pewnie laparoskopia mnie nie ominie :( a miało być tak pięknie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Witam wszystkie staraczki.Chciała bym Wam złożyć najlepsze życzenia na ten Nowy Rok,oby był lepszy niż ten poprzedni,obyśmy wszystkie dostały szansę na to,czego najbardziej pragniemy i oczekujemy a przede wszystkim życzę Wam zdrówka i jeszcze raz zdrówka-bo to najważniejsze. Ja właśnie zaczynam 3 cykl z clo.W przyszłym tygodniu odwiedzam gina i mam nadzieję,że usłyszę same dobre wiadomości.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
Dziewczyny powiedzcie mi bo ja mam PCO wraz z brakiem owulacji i problem z pękaniem pęcherzyków oraz prawdopodobnie mam za male endometrium. Czy tez mnie czeka stymulacja owulacji, abym zaszła w ciążę. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
Dziewczyny powiedzcie mi bo ja mam PCO wraz z brakiem owulacji i problem z pękaniem pęcherzyków oraz prawdopodobnie mam za male endometrium. Czy tez mnie czeka stymulacja owulacji, abym zaszła w ciążę. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki na sam poczatek wszystkiego dobrego w nowym roku. Rzadko sie odzywam ale caly czas sledze wasze wypowiedzi oczywiscie u mnie nic ale zyje sie dalej zaczynam przyzwyzajac sie do mysli ze bedziemy tylko we dwoje moze to jakos przezyje ale wkoncu nie mysle non stop o dniach w ktorych powinnam sie ochac robie to wtedy kiedy mam na to ochote spedzam mnostwo czasu z mezem wychodzimy razem czerpiemy radosc z tego co mamy a mamy siebie a co bedzie to juz sam los pokieruje w ktora strone isc . Wiec zycze Wam wiary nadzieii milosci i przystopowania z tempa pomyslcie o swych polowkach spedzajcie duzo czasu ze soba cieszcie sie a nataura splata wam figla z tego wam zycze z calego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
cześć dziewczyny! Ja również życzę Wam kochane Staraczki Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,żeby wasze największe i najpiękniejsze marzenia się spełniły. Wracając do tematu jest dzisiaj 10dc, a ja mam złe przeczucia że jednak nie będę mieć owulacji w tym miesiącu.Nic mnie nie boli,zero płodnego śluzu a na ulotce clo wyczytałam że owulacja powinna nastąpić miedzy 11 a 15dc.Na razie robię testy owulacyjne codziennie, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie....Wiecie co czasem tak sobie mysle że ludzie się staraja staraja i nic i czasem juz sobie odpuszczaja i jakos ni z tego ni z owego zaskakuje....wiem że psycha na pewno ma wpływ ale trudno tak się wyłączyć na jakiś czas i zapomnieć o tym czego tak bardzo się pragnie.......Jak by nie było to i tak wiem że będzie DOBRZE!!!!! pozdrawiam Was wszystki nie znane lecz bliskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
kara 1983, jesli chodzi o badania męża to wszystko jest ok. A powiedz mi w jakim celu robią Ci laparoskopię??? Masz PCO? Pozdrawiam i życzę wszystkim aby w tym roku spełniło się to jedno wspólne marzenie każdej z Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
kara 1983, jesli chodzi o badania męża to wszystko jest ok. A powiedz mi w jakim celu robią Ci laparoskopię??? Masz PCO? Pozdrawiam i życzę wszystkim aby w tym roku spełniło się to jedno wspólne marzenie każdej z Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1983
Majkakaja gin powiedział że jak w tym miesiącu się nie uda to trzeba będzie zrobić endoskopię lub laparoskopię żeby ruszyć do działania jajniki. u mnie dopiero po 6 miesiącach leczenia udało się jakiś pęcherzyk uzyskać. trochę wielki no ale zawsze. no więc teraz mamy czas na przytulanko a jak nic nie wyjdzie to zabieg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1983
Coś się zacięło?? piszcie dziewczyny bo ja już kota dostaje... jutro kolejne usg :( a wy nic nie piszecie a ja zaglądam i zaglądam i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
czesc dziewczyny! kara1983 masz racje,zgadzam sie z Toba nic sie tutaj nie dzieje,zagladam dzisiaj co chwila na forum i cisza. U mnie dzisiaj 11dc i tez cisza,troche lewy jajnik pobolewa,zero sluzu a test owulacyjny negatywny..co robic trzeba czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1983
no nareszcie!! U mnie 12dc też mnie brzuch boli ale to chyba z nerw i oczekiwania na jutro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan***
Witajcie Dziewczyny! U mnie dzisiaj 12dc i zaczynam starania o dzidzię:) Jestem po pierwszej serii Clo i liczę na to, że mi się uda po pierwszym razie.Ale jak nie to nie szkodzi bo będę dalej się starała i robiła wszystko aby tylko zajść:). A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1983
no nareszcie!! U mnie 12dc też mnie brzuch boli ale to chyba z nerw i oczekiwania na jutro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kara trzymam kciuki ! U mnie dzisiaj 14 d.c., pojawił się wreszcie śluz i boli ( nawet bardzo ) prawy jajnik. USG dopiero we wtorek, więc mam trochę czekania.Megan gratulacje za zdrowe podejście- od kiedy się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1983
No aż tak mnie nie boli żeby cały czas to podkreślać. Jakaś awaria ja wysłałam tylko raz... hmmm dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!Jak czytam to widzę,że wszystkie jesteście w środku cyklu.Życzę owocnych staranek:) A ja jestem na etapie czekania na @.Miała być wczoraj, ale może być mały poślizg.Nienawidzę tego ,jak mam dostać to najlepiej na czas lub przed czasem,to czekanie jest okropne.To mój drugi cykl na CLO+duphaston.Bromek biorę już dziesiąty miesiąc.Od owulacji bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi też tak macie?Mnie w tamtym cyklu nie bolały.Trzymajcie się dziewczynki i oby ten rok był dla nas owocny!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
co się dzieje dziewczyny, czyżby owocne staranka? u mnie dzisiaj 12dc i pomimo negatywnych testów owulacyjnych zaczęłam starania( co 2 dzień,według zaleceń lekarza).Bardzo bolą jajniki,może to jakiś znak! Dziewczyny może wy mi wyjaśnicie bo ja już sama nie wiem.Zaczęłam z clo od 2dc do 6dc po 1 tabletce,wiec myślałam że skoro tak wcześnie zaczęłam przyjmować lek to owulacja powinna nastąpić już ok 10dnia? Dziś 12dc i nic,przynajmniej tak wynika z testu.Czy jest na to jakaś reguła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×