Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość klarav
czesc dziewczyny,chyba jestem nowa z ,,problemem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
czesc dziewczyny....chyba jestem tu nowa z ,,problemem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
klarav witamy na forum! jaki to problem?? u mnie 14 dc. pęcherzyk był i pękł. teraz tylko pozostaje czekac, jezu jak ja wytrzymam te dwa tygodnie. to moj 4 cykl clo. pozdrawiam WAS i zyczę poodzenia!!! sytofala, mida i klarav za Was tez trzymam kciukasy, kurde jedziemy na jednym wozku z tymi lekami, wszystkie bierzemy clo, duphaston, bronek niektóre. musi sie udać w końcu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
czesc dziewczyny. wczoraj byłam u lekarza. powiedział mi że z mojego wykresu wynika że mam owulacje-tak się ucieszyłam. dzisiaj mam 21 dzien cyklu więc było za póżno by zobaczyć pecherzyki, jade teraz do niego w 12 dniu cyklu by zobaczył moje pęcherzyki, powiedział że jak będą słabe to wtedy da mi clo. najważniejsze że mam owulaje. dziewczyny zobaczycie uda nam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Witam:) ja tez mam podobny problem a na forum trafilam przypadkowo szukajac informacji na temat CLO. przez 6 lat bralam tabletki antykoncepcyjne(przeróżne) w czerwcu skonczylam,i staramy sie z mezem o dziecko.no niestety jakos nam nie idzie.zawsze mialam niereg.miesiaczki,a po odstawieniu antykoncepcji cykle dochodzily mi nawet do 60 dni!!! zrobilam badania prolaktyne i badania tarczycowe i wszystko wyszlo oki.jednak po usg okazalo sie ze nie mam owulacji. zdecydowalam sie na radykalne działanie.dzis dostalam recepte na Clostibegyt,do tego luteina i czekam na rozpoczecie nowego cyklu.wszystkie ,,wypady do ginekologa,,koncza sie ostrym rozczarowaniem.czytam Wasze posty i jestem z Wami.tylko powiedzcie mi bo chyba nie zrozumialam mojego lekarza....biore clo 2-7 dzien cyklu....to ktorego powinnam isc do lekarza na badanie owulacji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Witam:) ja tez mam podobny problem a na forum trafilam przypadkowo szukajac informacji na temat CLO. przez 6 lat bralam tabletki antykoncepcyjne(przeróżne) w czerwcu skonczylam,i staramy sie z mezem o dziecko.no niestety jakos nam nie idzie.zawsze mialam niereg.miesiaczki,a po odstawieniu antykoncepcji cykle dochodzily mi nawet do 60 dni!!! zrobilam badania prolaktyne i badania tarczycowe i wszystko wyszlo oki.jednak po usg okazalo sie ze nie mam owulacji. zdecydowalam sie na radykalne działanie.dzis dostalam recepte na Clostibegyt,do tego luteina i czekam na rozpoczecie nowego cyklu.wszystkie ,,wypady do ginekologa,,koncza sie ostrym rozczarowaniem.czytam Wasze posty i jestem z Wami.tylko powiedzcie mi bo chyba nie zrozumialam mojego lekarza....biore clo 2-7 dzien cyklu....to ktorego powinnam isc do lekarza na badanie owulacji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Witam:) ja tez mam podobny problem a na forum trafilam przypadkowo szukajac informacji na temat CLO. przez 6 lat bralam tabletki antykoncepcyjne(przeróżne) w czerwcu skonczylam,i staramy sie z mezem o dziecko.no niestety jakos nam nie idzie.zawsze mialam niereg.miesiaczki,a po odstawieniu antykoncepcji cykle dochodzily mi nawet do 60 dni!!! zrobilam badania prolaktyne i badania tarczycowe i wszystko wyszlo oki.jednak po usg okazalo sie ze nie mam owulacji. zdecydowalam sie na radykalne działanie.dzis dostalam recepte na Clostibegyt,do tego luteina i czekam na rozpoczecie nowego cyklu.wszystkie ,,wypady do ginekologa,,koncza sie ostrym rozczarowaniem.czytam Wasze posty i jestem z Wami.tylko powiedzcie mi bo chyba nie zrozumialam mojego lekarza....biore clo 2-7 dzien cyklu....to ktorego powinnam isc do lekarza na badanie owulacji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ojc,chyba wyslalam kilka razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
nova000 co u Ciebie słychać. ?? udało Ci się?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkamilka
Do klarav, witam ja dzis zaczynam clo ale ja mam brac od 4 dnia przez 5 dni jedna tabletke bo jak bralam 2 zostalam przestymulowana, Ty zaczynasz 2 dnia przez 5 dni w ulotce napisali ze owulacja wystepuje miedzy 11 a 14 dniem cuyklu i to samo lekarz mi powiedzial i w te 4 dni najlepiej codziennie sie "przytulac" ale to rowniez zwieksza szanse na blizniaki:) tak ze trzymam za nas kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaklim
hejka!!!! 30dc nadal nic czasem brzuch pobolewa , chyba oszaleje... w poniedziałek ide po test i we wtorek się dowiem, chyba że @ mnie wyprzedzi!!! pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
witam! agaklim trzymam kciuki! klarav ja tak jak ty brałam clo od 2 do 6 dc,a owulacja była w 13dc (mam taką nadzieje,bo nie mam monitorowanych cykli). U mnie nic nowego, 18dc i wielkie czekanie.. pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida
agaklim trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie z Was. U mnie dzis 15 dc, przytulam sie ile moge ale mój maz jest bardzo chory jest na lekach i nie wiem czy sie uda....pozdrawiam... papa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjajajaj
witam ja nie biore tych lekow ale tez koniecznie chce zajsc w ciaze. mam torbiel jajnika. w tym miesiacu 2 dni po stosunku mialam okropne skurcze calego brzucha. nie moglam chodzic z 2 godziny. czy moglo to byc zaplodnienie? drugie pytanie to okres. temperatura utrzymuje sie caluy czas 32,2 stopnia a dostalam okres i trwa juz 3 dzien. jest calkowicie bezbolesny. czy moze to byc ciaza? czy sa jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjajajaj
witam ja nie biore tych lekow ale tez koniecznie chce zajsc w ciaze. mam torbiel jajnika. w tym miesiacu 2 dni po stosunku mialam okropne skurcze calego brzucha. nie moglam chodzic z 2 godziny. czy moglo to byc zaplodnienie? drugie pytanie to okres. temperatura utrzymuje sie caluy czas 32,2 stopnia a dostalam okres i trwa juz 3 dzien. jest calkowicie bezbolesny. czy moze to byc ciaza? czy sa jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjajajaj
37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkamilka
do ajajajajj kochana w ciazy temp ok 37,1, 37,2 nie nizsza i mierzyc trzeba rano zaraz po przebudzeniu nie wstajac z lozka. Przy torbielu nikle szanse na zajscie w ciaze praktycznie zerowe wiem bo sama mialam i nie stosowalam antykoncepcji bo wtedy tylko jeden jajnik pracuje i to slabiutko, ciaza nie zagrozona przebiegac powinna od poczatku bezbolesnie, a ten bol to przy torbielu i zeby ci tylko nie pekl jak cie tak bolalo, lec do ginka i torbiel sie leczy antykoncepcja zeby sie wchlonela wiec nie zajdziesz w ciaze pozniej po leczeniu odczekac 3 mies i do roboty:~) pozdrawiam nie zalamuj sie tylko zacznij sie leczyc tak jak my wszystkie... niestety niektorzy maja pod gorke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!:)ja mam pytanko do Was.Czy ktorys z Waszych mezusiow ma problem z nasieniem?znacie moze jakies tabletki na poprawe nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!:)mam do Was pytanko.Moj maz ma problem z nasieniem.Znacie moze jakies tabletki na wzmocnienie nasienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Majkakaja pregnyl biorę po 5 tyś. jednostek. Musisz wierzyć, że teraz na pewno się uda. Wczoraj byłam na drugim zastrzyku - 20 d.c.Od owulacji temperaturka rośnie od 37 ( przed nigdy wyższa jak 36,5). Od czwartku, przez 10 dni, biorę luteinę a dzień po skończeniu idę zrobić sobie HCG. Zobaczymy, od rana bolą mnie piersi a przy poprzednich ciążach też tak miałam - ale nie mogę się nastawiać. Agaklim trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaklim
dzieki dziewczyny!!! ja też trzymam kciuki za was wszystkie ! owocnych przytulanek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
becia 1201 trzymam za Ciebie kciuki. U mnie 15 dc. temp. 36,8 kurde nie wiem co myśleć. czekam teraz do 30 dc. a potem beta hcg i zobaczymy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkakaja jak temperatura się utrzyma to chyba będziemy sobie gratulować! W końcu przecież musi być tak jak chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
czesc dzewczyny mam pytani czy któraś z was miaął do czynienia z dr Maciejem Okólskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, widzę że nadal wszystkie walczymy, ja 19 idę na laparoskopię, czyli już za tydzień, clo nie pomogło niestety. Czy któraś miała laparoskopię i może się wypowiedzieć na ten temat. Trzymam za wszystkie kciuki. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
ja miałam robioną laparoskopie 1,5 roku temu. Nie jest zle mam blizne tylko w pepku :) Jak dobry lekarz robi, to nawet nie bedziesz widziala śladów. Ja byłam puszczona po 3 dniach do domu faktem miałam plamienia przez dłuższy czas no i oczywiscie wstrzemieziwosc przez okres 2 tygodni. teraz czeka mnie kolejna laparoskopia bo wtedy ni myslalam jeszcze o diecki a teraz mam gorszy stan niz przez ostatnia lalarpskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
ja miałam robioną laparoskopie 1,5 roku temu. Nie jest zle mam blizne tylko w pepku :) Jak dobry lekarz robi, to nawet nie bedziesz widziala śladów. Ja byłam puszczona po 3 dniach do domu faktem miałam plamienia przez dłuższy czas no i oczywiscie wstrzemieziwosc przez okres 2 tygodni. teraz czeka mnie kolejna laparoskopia bo wtedy ni myslalam jeszcze o diecki a teraz mam gorszy stan niz przez ostatnia lalarpskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margusia
Ja tez jestem na bromergonie a wczesniej zazywalam parloden . u mnie to juz trwa 11 lat i jestem załamana bo dalej nic . a latka leca. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
witam! dziewczyny u mnie dzisiaj 19dc i temperatura 37 stopni.Czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pajkaa. Troszkę się obawiam, staramy się o dziecko od prawie 2 lat i nic. Mam nadzieję że laparoskopia pomoże. Życzę wam powodzenia w staraniach no i na laparoskopii. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×