Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość mada_811
niunia,dacie rade ja wlasnie jestem na zwolnieniu w koncu grypa mnie dopadla ,dzisiaj biore ostatnia tabletke clo i staram sie doprowadzic moj organizm do porzadku bo niedlugo dni plodne,napisz jak cos sie zmieni a tak w ogóle to pisz ile sie da buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirakle2
Witam!Dziewczyny mam pytanie dzisiaj dostałam zastrzyk Pregnyl, lekarz powiedział,że jest dużo pęcherzyków,ale tylko jeden pękł,a inne nie, więc podał mi pregnyl.Mam do was pytaknko,ponieważ nic mi więcej nie powiedział i nie wiem,czy dzisiaj mam się przytulać z mężem,czy nie?Ponadto okropnie boli mnie brzuch dołem.Proszę o w miarę możliwości szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirakle2
Witam!Dziewczyny mam pytanie dzisiaj dostałam zastrzyk Pregnyl, lekarz powiedział,że jest dużo pęcherzyków,ale tylko jeden pękł,a inne nie, więc podał mi pregnyl.Mam do was pytaknko,ponieważ nic mi więcej nie powiedział i nie wiem,czy dzisiaj mam się przytulać z mężem,czy nie?Ponadto okropnie boli mnie brzuch dołem.Proszę o w miarę możliwości szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka29
Hej! jestem tu nowa! Od poczatku mojego małżeństwa staram się o dziecko. Trwa to już 1,5 roku. Wiedziałam, że będą kłopoty. Podejrzenie PCO. Poczatkowo ciagle duphaston z przerwami (torbiele i rigevidon)Teraz przestraszyłam się laparoskopi i zmieniłam lekarza. Ten stwierdził, że najpierw farmakologia potem ewentualnie zabieg. Jestem pierwszy cykl z Clo (2-6 dc po 1,5 tab)Dziś byłam na monitoringu (10dc) i kiepsko, zaden pęcherzyk nie dominuje...jestem trochę zdołowana...miałam nadzieję, że bedzie lepiej. Lekarz każe czekać, nastepna wizyta 16 dc. Tak też zrobie bo co innego...tylko jakoś nadzieii mi brak że clo coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! mam pytanie czy któras z wa brała Clo mimo obecnoci torbielki? mam torbiel 1,4cm to pozostałośc po 4cm torbieli... i lekarz clo przepisał? pomóżcie proszę czy brac to clo czy nie? czy mogę gorzej sobie zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeć dziewczyny! Mam torbile 1,4cm to pozostałośc po torbieli 4cm i lekarz przepisał mi clo. Czy któras z was brała clo mimo toriblei? czy warto? czy nie zaszkodzę sobie bardziej? prosze pomóżcie bo nie wiem co robić a od jutra mam brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeć dziewczyny! Mam torbile 1,4cm to pozostałośc po torbieli 4cm i lekarz przepisał mi clo. Czy któras z was brała clo mimo toriblei? czy warto? czy nie zaszkodzę sobie bardziej? prosze pomóżcie bo nie wiem co robić a od jutra mam brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada_811
fiolka29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8111
DZIEWCZYNY MAM DO WAS PYTANIE.BRALAM DO TEJ PORY CLO PRZEZ TRZY CYKLE.ZAWSZE MIALAM REGULARNE MIESIACZKI CO 28 DNI.DWA PIERWSZE CYKLE BIORAC CLO MIALAM 29 DNIOWE A TERAZ MIALAM 30 DNIOWY CO NIGDY MI SIE NIE ZDARZALO.OCZYWISCIE ZNOWU BYLA NADZIEJA A WCZORAJ ZNOWU ROZCZAROWANIE, ALE NIE WIEM CO SIE ZE MNA DZIEJE.PIERSI ZAWSZE MNIE BOLALY TYDZIEN WCZESNIEJ A TERAZ JEDEN DZIEN I TO BARDZO MALO.TAK TO NIE MOGLAM SIE DO NICH DOTKNAC.BRZUCH TEZ MNIE NIE BOLAL TAK MOCNO JAK ZAWSZE.WCZORAJ MIALAM DOSLOWNIE MALA BRAZOWA PLAMKE CO NAWET NIE WYGLADALO NA MIESIACZKE A DZISIAJ TO JAKBY ODKRECIL KRAN.NAWET NIE WIEM KIEDY ALE TRZY RAZY PLYWALAM.ZAWSZE MAM OBFITE MIESIACZKI ALE MAM DUZO SKRZEPOW A TERAZ JEST INACZEJ.CZYTALA ZE BIORAC CLO MOGA POJAWIC SIE ZABYRZENIA PRZY MIESIACZKOWANIU ALE DOPIERO PO DLUGOTRWALYM STOSOWANIU A JA PRZECIEZ BRALAM DOPIERO TRZY RAZY.MOZE KTOS TEZ MIAL TAKIE OBJAWY JAK JA.PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkaa
hej dziewczyny powiedzice mi wyszła mi wysoka prolaktyna i lekarz przepisal mi bromergon do tego biore luteinke od 14-23 dc. czy jest mozliwosc zajscia w ciaze przy bromergonie czy on to jakos wspomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8111
DZIEWCZYNY KOLEZANKA MI POWIEDZIALA ZE TEZ STARALA SIE O DZIDZIUSIA 2 LATA I LEKARZE ROZKLADALI RECE BO WSZYSTKO BYLO OK A DZIECKA JAK NIE BYLO TAK NIE BYLO.PORADZIL JEJ KTOS ZEBY OLICZYLA SOBIE 14 DNI OD MOMENTU OSTATNIEGO DNIA MIESIACZKI I WTEDY ZEBY DOPIERO SPROBOWALA.OCZYWISCIE ZERO PIESZCZOT W CZASIE MIESIACZKI I PRZEZ KOLEJNE DWA TYGODNIE.U MNIE TO BY WYPADL 21 DZIEN CYKLU BO MIESIACZKE MAM 7 DNI A WTEDY TO RACZEJ BEDZIE JUZ PO DNIACH PLODNYCH.NIE IWEM CZY TO NIE SA JAKIES BREDNIE ALE JEJ SIE UDALO.MOZE KIEDYS SLYSZALYSCIE O CZYMS TAKIM.ZASTANAWIAM SIE CZY NIE SPROBOWAC ALE CZY TO MA SENS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia24
Cześć ja brałam bromergon tylko 4 tygodnie wynik mam super na początku było mi nie dobrze raz omdlałam a teraz żadnych objawów. Ciekawe co teraz wymyśli mój lekarz. Jestem po częściowej resekcji jajnika lewego, w wieku 16 lat miała zrobiony zabieg z powodu torbieli, później miałam następnego ale go już zasuszyli tabletkami antykoncepcyjnymi. o dzidzi z mężem staramy sie juz 2 latka i efektów jak nie było tak nie ma. Pozdrawiam trzymajcie się :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam takie banalne pytanie :) w którym dc najlepiej się starac o dzidzie jeżeli bierze się clo? Od piatku zaczynam brać clo po raz pierwszy i muszę przyznac że jestem trochę ciemna w tym temacie Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam takie banalne pytanie :) w którym dc najlepiej się starac o dzidzie jeżeli bierze się clo? Od piatku zaczynam brać clo po raz pierwszy i muszę przyznac że jestem trochę ciemna w tym temacie Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam takie banalne pytanie :) w którym dniu cyklu mozna starać się już o dzidzie po kuracji clo? Zaczynam brac ten lek i tak naprawde jestem zielona w tym temacie :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2445
Justa ja w pierwszym cyklu z Clo kochałam się z mężem od 13-15 dc ale niestety się nie udało, teraz w drugim cyklu kochaliśmy się od 10-13 dc i czekam na @. Mam go dopiero dostać 16 kwietnia więc jest jeszcze trochę czasu ale zawsze trzeba mieć nadzieję,że może tym razem się udało! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia dzięki za odp. trzymam kciuki za 16 kwietnia ( ja próbuję ok 12 kwietnia :) ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margusia
KOCHANE KOBIETKI MI SIE UDALO DZIS SIE DOWIEDZIALAM ZE JESTEM W CIAZY TO NAJWSANIALSZE SWIETA . STARALISMY SIE 11 LAT I UDALO SIE JESTESMY CHYBA NAJSZCZESLIWSZYMI LUDZMI NA SWIECIE . KAZDEJ Z WAS TEGO ZYCZYMY POWODZENIA . ZEBY WSZYSTKO TYLKO SIE UDALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margusia z całego serca Ci gratuluję i trochę zazdroszcze ;) czy to po clo Ci sie udało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margusia
WITAM PIeKNIE!!! JA BRALAM PARLODEL PRZEZ OSIEM LAT TERAZ BROMERGON I JAKOS SIE WYLUZOWALAM NIE MYSLALAM JUZ O DZIECKU STWIERDZILAM ZE NIE MA TO TRUDNO MAM JUZ SYNA 13 LETNIEGO. I GDY JAKOS DZIWNIE SIE ZACZELAM CZUC KUPILAM TEST I ZROBILAM GO W NIEDZIELE W SWIETA I PO PROSTU WARIOWALISMY ZE SZCZESCIA GDY POJAWILY SIE DWIE KRESKI . MAZ MA W MAJU 40 URODZINY I MA PREZENT NAJLEPSZY POD SLONCEM . JUTRO LEKARZ I ZOBACZYMY CO BEDZIE DALEJ . TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE BEDZIE DBRZE GLOWA DO GORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8111
Margusia gratuluje ci z calego serca.11 lat to strasznie dlugo.Piszesz ze czulas sie inaczej czyli jak? Jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margusia
ZACZELAM SIE CZUC TAK JAK KOBIETA W CIAZY SENNA ROZDRAZNIONA I BYLO MI NIEDOBRZE PO JEDZENIU . WCZORAJ LEKARZ POTWIERDZIL JESTEM W 10 TYGODNIU CIAZY JEST NARAZIE OK . OBY TAK DALEJ. TRZYMAM ZA WSZYSTKIE NIE PODDAWAJCIE SIE ALE MOZE TROCHE WIECEJ LUZU . JA TAK ZROBILAM NIE MYSLALAM JUZ O TYM I ZDARZYL SIE CUD . CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margusia
BARDZO DZIEKUJE ZA GRATULACJE . ZYCZE WAM TEGO ZEBYM I JA MOGLA WAM POGRATULOWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandziaandzia
Witam Was!! Mam problem, ponieważ zaniknęła mi miesiączka po odstawieniu tabletek anty, teraz lekarz przepisał mi Bromergon ale ja nie pamiętam jak długo powinnam go barć!! Czy całe opakowanie i kiedy powinnam dostać @??? Powiem tylko tyle, że zażywam 1 na noc i nie mam żadnych skutków ubocznych. Do tego do pochwowo biorę na noc 2 tabletki Luteiny. Staram się żeby zajść w ciążę. Proszę pomóżcie mi bo nie wiem przez jaki czas mam zażywać ten Bromergon!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2445
pandziaandzia niestety ja Ci w tej sprawie nie pomogę bo niestety nigdy nie zażywałam tego leku ale poczekaj jeszcze kilka dni może któraś z dziewczyn Ci coś odpisze. A u mnie dziewczyny dziwne rzeczy się dzieją. @ miałam dostać w czwartek. Ale nie dostałam. Wczoraj zaczął bardzo boleć mnie brzuch jak na @ i niestety po pójściu do toalety zobaczyłam plamienie takie nie duże ale mnie się tak zawsze @ zaczyna,więc wiedziałam że przyszła @. A znowu dziś zero bólu brzucha i nawet kropli krwi. Czuję się bardzo dobrze, bo nic mnie nie boli. Nie wiem co o tym myśleć bo ja nigdy tak nie miałam. Jak mam zawsze @ to pierwszego dnia tak troszkę plamię ale w kolejne dni to mnie zalewa a tu cisza. Co o tym sądzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8111
niunia a zrobilas test.ale powiem ci ze ja w zeszlym miesiacu tez tak mialam.najpierw mala plamka a potem przez 1,5 dnia nic.a potem to po prostu plynelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2445
monia8111 testu nie robiłam bo nie chcę się rozczarować ale @ wciąż nie ma i nawet żadnej małej plamki. Jeszcze poczekam bo może coś się przestawiło na zmianę pogody. Może to jakieś wiosenne przesilenie, więc po co stresować się testami. Zresztą nie myślę o tym za bardzo bo mnie nic nie boli. Poczekamy co przyniesie los. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra007
hej dziewczyny... mam taki problem... biore clo 3 cykl... pierwszy bralam 1 tabletke dziennie... ale nie zadzialal... drugi cykl bralam juz 2 tabletki dziennie i owulacje mialam 13 dnia cyklu... kilka dni przed moglam czuc bol jajnikow i 13 dc mialam na tescie owulacyjnym 2 kreski (+monitoring)... teraz mam trzeci cykl z clo... 2 tabletki dziennie... jest 13 dc i nic... nie bola mnie jajniki jak poprzednio, testy owulacyjne negatywne... co jest nie tak?? bardzo prosze o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja84
Witam !!! Od jakiegoś czasu czytam Wasze wpisy i postanowiłam także napisać,bo jednak nie ma to jak rozmowy między kobietami które podobne mają problemy.Z doświadczenia wiem,że osoby które nie mają problemów z zajściem nie zrozumieją takiej osoby jak ja czy Wy..."syty nigdy głodnego nie zrozumie..." Hm..Jesteśmy małzeństwem od 4 lat,ale tak od 2 lat zaczelismy starac sie o dziecko ,(bez pomocy lekarza).Od pazdziernika przeprowadzilam sie do rodzinnego miasta meza i postanowilismy zająć się tym "Naszym problemem" Dowiedzialam się o bardzo dobrym ginekologu w okolicy i postanowilam isc do niego.Bylo to dokladnie 9.02 Po wstepnych badaniach wyszlo ,że "ze mna " wszystko okej.Pobral mi cytologie i tydzien potem przyszedl wynik ,ze tez wszystko okej. Dostalam tego 9.02 recepte na clo mialam brac 3 dnia @ przez 5 dni i intensywnie przytulac się miedzy 11 a 13 dniem.(Clo zaczelam brac 23 lutego tak jak wypadl 3 dzien @) I powiem Wam,ze pierwszy raz w życiu przezylismy z mezem takie intensywne przytulanie dzien w dzien.Ale...22 marca przyszla ta cholerna @ znowu placz,nerwy...I od nowa branie clo... Lekarz kazal przyjsc w maju wiec do tego czasu mam brac clo.Chociaz on powiedzial"spotkamy sie wczesniej niz w maju bo napewno sie uda". I w dniu dzisiejszym jest 31 dc ,czyli 3 dni @ mi sie spoznia.I oczywiscie cholerna nadzieja myslenie...Jako tako nie czuje sie jakbym miala dostac @ jedynie bola mnie bardzo piersi.Ale znajac zycie dostane @. Z mezem ustalilismy ze jesli dostane @ to odrazu maz zrobi badanie nasienia i z wynikiem pojde do lekrza. Powiem Wam szczerze,ze obiecalam sobie o tym nie myslec ale to silniejsze od czlowieka.!!! Pozdrawiam Was Wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja84
Przepraszam zamiast 31 dc to powinno być 30 dc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×