Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość Marzaa
pani-inka trzymaj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziora
ciekawa który raz bierzesz clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzaa
ja mam dziś dziwne kłucie w podbrzuszu.... może przed okresem , albo to skutek barania duphastonu , wiadomo są plusy i minusy, dzis jak byłam w sklepie to tylko widziałam kobitki w ciąży.... nie wiem czy nagle jest ich tylke, czy po prostu też tak tego pragne że intuicyjnie rzucają mi się w oczy :( ojojoj czuje ze idzie jakaś mały dołek :( śpijcie dobrze kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus.zajac
CIEEKAWAA- myślę ze każda kobieta inaczej przechodzi różne zmiany hormonalne-tym bardziej po tabl.A może po prostu jesteś w ciąży?-czego Ci życzę:-) Mnie np.bardzo bolały jajniki i to tak bardzo że musiałam wziąść wolne w pracy no ale i tak się nie udało:-( Napisz pózniej co u Ciebie.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozmienijacie niki na czarne, bo ktos mzoe sie poszyc pod was. Trzeba wejsc w ustawienia (jak sie logowalyscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dzisiaj mam zdecydowanie lepszy humor niż ostatnio. Mój mąż zrobił badanie nasienia i wyniki ma jak to Pani określiła: wspaniałe. Także bardzo się cieszę. Wrzucamy na luz i nie myślimy tylko się przytulamy. Gino stwierdził, że nie zawsze gol wpada do bramki. Więc czekamy na gola. A ja dzisiaj 6 dc, clo 2 razy dziennie. Czuję jajniczki. A w przyszłym tygodniu wizyta, monitoring i testy owulacyjne na miejscu. Gino chce zobaczyć jak tam z moją owulką. pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka88
Witajcie dziewczyny, ja dostalam dizś receptę na bromergon na obniżenie prl - w teście prl po metoclopr. wynik był 10 x wiekszy od podstawowego, a poza tym mam lekką niedoczynność tarczycy. Powiedzcie, czy po br. się tyje? Ja właśnie ostatnio przytyłam (głównie mozna powiedzieć jest to opuchlizna, nawodnienie, coś w tym rodzaju). Chciałabym schudnąć i nie wiem, czy przy tym leku się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankooo
Dziewczynki byłabym wdzięczna za odp. Powiedzcie mi, ile gdzieś może spóźnić się miesiączka po clo. Nie brałam zastrzyku na pęknięcie na razie. Samo clo. Miesięczka mi się spóźnia nie dużo, 2 dni dopiero. Mam dziś 30 dc, zazwyczaj miałam 28-29 dc. CLO brałam od 5-9 dc. Możecie mi coś podpowiedzieć ? Dziękuję z góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus.zajac
ja też brałam Cl.w takie dni i okres dostałam rególarnie więc może zrób sobie test ciązowy jak nadal nie masz okresu- no i oczywiście daj znać. A masz objawy na okres bo ja je miałam i wiedziałam już że się nie udało:-( Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankooo
agus tak bardzo pragnę tego dziecka - ale boję się robić test. Już tyle razy widziałam 1 krechę :( Zrobię test w pon. jak nie dostanę okresu i naturalnie dam Wam znać. Ale tchnęłaś we mnie troszkę nadziei. Choć nie chcę się nastawiać. A Tobie na pewno się uda, zobaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankooo
aha i chciałam Wam powiedzieć, że "ciiekawaa" to ja, zadałam Wam pytanie a później nie mogłam Was znaleść, aż teraz patrzę, że to wy :) Dziewczynki dam znać czy @ się pojawiła i czy zdarzył się jakiś cud. To mój pierwszy cykl z clo, więc może mi się coś przestawiło. Zobaczymy. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus.zajac
Ja również widziałam milion razy 1 kreske i za każdym razem załamka:-( no ale trzeba iść dalej!!! Prawde mówiąc za każdym razem jak robie test to nawet już się nie nastawiam na 2 kreski tylko już wiem że będzie ta 1-ale nadzieja gdzieś tam w środku jeszcze jest:-) Czekam więc na dobrą wiadomość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-nova
cześć dziewczyny. od jutra mam zacząć kuracje z CLO i chciałam się czegoś więcej dowiedzieć, dlatego szukam po internecie różnych opinii. trafiłam tutaj i nie żałuje. z CLO mam doczynienia poraz pierwszy i boje się troche tych skutków ubocznych. tym bardziej że od 3 lat lecze się policystyczne jajniki (PCO) a mój gi powiedział że po CLO mogą mi się znowu pokazać torbiele i może się zbierać woda w jamie brzusznej. ale tak bardzo chcę dziecka że zaryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do Ciebie Karolinanowa..na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie PCO?? ja jestem teraz diagnozowana w tym kierunku i chciałabym wiedzieć co tak naprawdę jest najważniejsze A jeśli chodzi o clo to ja już mam dwa cykle za sobą i powiem Ci, że nie miałam żadnych skutków ubocznych czego i Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie? długo się nie odzywałam ale teraz mam wkóncu radosną nowinę...otóż.... ku mojemu i męża ogromnemu zdziwieniu!!!!!...jestem w ciazy!!!!! ...nie sposób opisać co teraz czuję....jakoś nie do końca to do mnie dochodzi ale.... jak w tym cyklu zacząl się okres spóźniać to miałam już lekkie przeczucie ale jak zrobiłam potem test i wyszły dwie piękne wyraźne krechy! nie miałam już watpliwości (moze troszeczke)...pierwszy raz w życiu miałam to szczęście zobaczyć II kreski!!!! ...po prawie 4 latach starań!!!!!... dziewczyny nam mówiono w październiku 2007 że nam już pozostaje TYLKO in vitro i to najdalej do kwietnia 2008 roku a tu proszę naturalna ciąża! mialam łzy szczęścia, któych chyba nie zapomnę ...dotad były tylko łzy ropaczy jak 45 razy z rzędu co m-ąc przezywałam roczarowanie cały czas leczę hiperprolaktynemię (mam dwa mikrogruczolaki) i jestem na 3x bromek...teraz mam mieć ustaloną dawke leku ale mam sprzeczne informacje: gin uważa aby nie odstawiać ale dawkę zostawił endo a endo zkolei chce odstawić!...dlatego wybieram sie do innego endo i zobaczę co ten powie.... dziewczyny nie mogę w to uwierzyć ...czasem wydaje mi się ze to dzieje się "gdzieś z boku' że mnie nie dotyczy...ale z każdym dniem poranek jest taaaak radosny ze mam wrażenie ze jestem teraz najszczęśliwsżą osobą na świecie!...to na co tak dłuuuugo czekałam wkońcu sie spełniło gratuluje wszystkim które są w ciazy i życzę wszystkim spełnienia marzeń!!!!!! dziewczyny nie poddawajcie się ...wiara czyni cuda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgłupiałam dziś: Miałam brać CLO od 5dc do 9dc w 6dc wyszedł mi pozytywny test owu co mnie zdziwiło i stwierdziłam , ze to nie możliwe, potem testy owu wogle nie wychodziły, potem od 14dc mialam brac duphaston wziełam 6tabletek dziś 20dc i ja dostałam @??????? co jest graneeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!????????????? macie jakąś teorie. Jedyna róznica jest taka , że zawsze jak przychodzi @ to przestają boleć piersi dziś nie przestały....................HELP!!! jutro dzwonie do gina ale to dopiero po 16:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik ogromne gratulacje, powodzenia z całego serca! to miłe czytać takie dobre nowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziora po pierwsze przy leczeniu CLO nie powinno się robić testów owulacyjnych bo lek fałszuje wynik, więc mogł wyjśc Ci pozytywny w 6 d.c. Po drugie duphaston mogł przyspieszyć przyjście @ ja kiedyś dawno brałam duphaston na wywoływanie @ i też mi się tak zdarzało Nie martw się jutro opowiesz o wszystkim lekarzowi i on Ci wszystko wyjaśni. Czasem takie rzeczy się zdarzają Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik!!!!!!! Wieeeeeeeelkie gratulacje! Dzisiaj rano (29 dc) dostałam @ no i oczywiście złapałam ogromnego doła, łzy, żal i kolejny ogromny ból w sercu. Ale jak czytam takie wiadomości jak Twoja po polikach płyną łzy szczęścia, że jednak wszystko jest możliwe, że na każdego przyjdzie czas. Podniosłam głowę do góry i na nowo rozpoczynam walkę. Jeszcze raz gratuluję Ci serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus zajac
GABONIK-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bardzo dobra wiadomość na tym forum i oby było ich tu coraz więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik gratuluję Ci z całego serca:):):) Masz rację cuda się zdarzają tylko trzeba w nie wierzyć, ja wierzę. Jeszcze raz gratuluję, takie wiadomości podnoszą na duchu. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik-no jasne, ze cie pamietam. Przestals sie udzielac, troche mi smutno bylo. Ale ta nowina zwalila mnie z nog.!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromne gratulacje i zyczonak pieknych 9 m-cy!!!!!!!!!!!!! Dla mnie osobiscie to nadzieja, bo mija wlasnie i u mnie 4 lata staran. Ale nie stracilam nadziei. W skrocie dla ciebie (bo nie wiem na ile jestes na biezaco)-konczymy sprawy zwiazne z adopcja. Ale nie przestalismy mimo wszytsko wierzyc i modlic sie o cud. Bo wierze ze tylko cud i laskawosc Szefa na gorze moze sprawic ze bede w ciazy i urodze dziecko. Raz jeszcze serdecznosci dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!! Madziora-nie umiem pomc. Tylko powiem, ze jak bierzesz CLO to nie nalzey robic testow owu. To niewspolgra. Ale fakt: dziewne, ze w 20 dc juz@. Nikt inny jak gin nic nie poradzi. Mzoe po prostu indywidulanie reagujesz na CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik- absolutnie nie odstawiaj bromergonu!!!!!!!!!!!!! Choć wiem z doświadczenia że w Polsce są 2 szkoły lekarzy , jedni mówią żeby natychmiast odstawić , inni żeby brać. Ja odstawiłam i ciaża obumarła. Drugi raz jak zaszłam w ciażę ( też na bromku 1 tbl.) brałam ten lek do 13 t.c.. Zaufałam swojemu lekarzowi( Klinika Uniwersytecka w Krakowie) który twierdził ze ten lek nie ma działania teratogennego na płód . Na ulotce pisze zeby go nie brać we wczesnej ciąży bo po prostu nie robiono na ten temat badań naukowych. Urodziłam zdrową , dużą córkę ( 4200gr , 58 cm) więc jej rozwój na pewno nie był zaburzony.Pięknie rośnie ,jest zdrowym i spokojnym dzieckiem. Pozdrawiam i gratuluję!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabonik! Gratuluje, bardzo sie ciesze, ja tez Cie pamietam, choc duzo pozniej staranka zaczelam:-) Bardzo Ci zycze spokojnych, zdrowych miesiaczkow! No i szczesliwego rozwiazania:-) Ja mam termin na 25 kwietnia, nastawialam sie, glupia, ze urodze znacznie wczesniej i teraz kazdy dzien to meka...Widocznie mu dobrze u mnie w brzuchu...A ja tak bardzo bym juz chciala miec go przy sobie...No, ale mam nadzieje ze jeszcze kilkanascie lub dziesiat godzin i sie zdecyduje wyjsc ten maluch. A Was dziewczyny serdecznie pozdrawiam, bardzo wam kolejny raz dziekuje za wsparcie i trzymajcie sie mocno - tu nowa wiadomosc na pocieche - mojego kuzyna zona w lipcu poronila pierwsza ciaze, bo sie okazalo ze ma cos z nerkami, a teraz juz jest 4 mies. w kolejnej ciazy:-) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewczyny jest mi niezmiernie miło to słyszec...nie dziękuję zeby nie zapeszyć ale ściskam Was z całego serca!!! :) nadwislanka- życzę Ci aby adopcja szczesliwie się zakończyła!!! i również byś podzieliła się z nami radosną nowiną ze nosisz w sobie maleństwo...bedziesz miała wtedy podwójną radośc! naprawdę badania badaniami, wyniki wynikami ale z doświadczenia mogę już teraz powiedziec że nawet \"beznadziejne przypadki\" mogą byc uwieńczone naturalna ciązą! ...nam juz nie dawano sznas ale ja \"olałam to\" i powiedziałm\" ze żadnych procedur z in-vitro nie zaczynamy ...uznałam że co ma być to będzie i żadnych lekarzy ....do gina wogóle nie chodziłam tylko do endo...... rita- dokładnie ...mam teraz mętlik w głowie...dzisiaj idę do gina z wynikami a potem do innego endo...ja też jestem za tym aby nie odkładac zupełnie leku (podobnie jak gin który ma dobra opinię) ale mam zbyt dużą dawkę (3xbromek) i przyznam sie ze od tygodnia zmniejszyłam na 1,5 bo zanim dowiem się od \"doświadczonego lekarza\" ile naprawdę mam brac moze sporo czasu minac....są dwie szkoły i one baaaazzdo wprowadzaja w bład! aniusia28- jeszcze troszkę i będzie po wszystkim...już niedługo utulisz maleństwo :) asiunia27, Madziora, gnieszka, aguś zając, pani -inka- nie traćcie nadziei...ja jej nie straciłam mimo smutnych informacji jakimi nas obsypywano..... wiem ze cięzko podawac takie informacje gdy inne czekają na nią ...ale widzę po sobie ze warto dodac nadziei innym bo ona jest \"motorem\' do działania... sciskam wszytskich i będe czekała na kolejne TAKIE informacje od Was!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×