Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiunia86

zakochalam sie w... LUMPEKSACH!!!!!

Polecane posty

Gość Bella-dona
chociaz moja siostra jak pojdzie sama to wychodzi z niczym z jak ze mna to zawsze cos jej wynajde ...chyba tez trzeba troche miec smykalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa przedewszystkim
W lupach spierdzi i ubraniania nawet po wypraniu smierdza. W kanjpie na kilometr czuc gdzie sie dziewczyna ubiera. Oni cos dodaja ,ze ten zapach zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
to kiepskich proszkow uzywasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia886
cholera mnie bierze jak czytam taki blyskotliwe wypowiedzi ze w lumpeksach smierdzi! moze i jest specyficzny zapach, ale wystarczy jedno pranie i wszystko gra! a komu sie nie udaje, moze prac nie umie?!?! wiec dajcie sobie spokoj z takimik tekstami, bo to swiadczy o was i waqszym niechlujstwie! a moze zazdroscisz super ciuchow???? bo ty na szmate w "orginalnym sklepie" wydajesz krocie, co po paru praniach robi sie jak szmat do podlogi, a my w tej cenie mamy pol szafy odlotowych ciuchow, ktore nawet jak sie zniszcza to nie ma zalu, bo nie byly drogie a mozna kupic sobie jeszcze lepsze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanska pyra
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verlibt in Berlin
A ja troche podobnie mam do was. To znaczy kupuje w normalnych orginalnych sklepach , ale tez w lumpeksach. Dzisaj kupilam sobie koszule rekawki 3/4 z H&M wyglada jak nowa :) W lumpeksach naprawde mozna kupic fajne ciuszki trzeba tylko wiedziec co sie szuka , w jakim kolorze i do czego sie to bedzie nosic. Ja tak robie i jeszcze nikt mi nie powiedzial, ze sie brzydko ubiram wrecz przeciwnie zawsze pytaja mnie sie gdzie to kupilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraa
a ja dzis kupilam w lumpeksie:) spodnie rurki firma mi blizej nie znana ale swietnie leza, sweterek 3/4 rekawa czarny marks&spencer i t-shit tez ich.kolor turkusowy i za wszystko zapalcilam 3 zl:) co chciec wiecej. polecam lumpeksy na handry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verlibt in Berlin
Hej dziewczyny ja dzisaj tez wpadlam do lumpeksu, tak przechodzilam i zaszlam kupilam sobie fajny błekitny polarek bede miala na chlodniejsze dni koszulke z clockhous i czarna koszulke z abc z nadrukiem rekawek 3/4 i za wszytsko zaplacilam 8 zł pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
zakochana z berlina a skad tak naprawde jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verlibt in Berlin
a dlaczego chcesz wiedzieć z kad jestem ? Ma to jakies znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uważam ze
Bydgoszcz to istny raj lumpeksowy!!! kocham lumpeksy!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam buszować po lumpeksach chodze tam raz na jakieś 3 tygodnie ostatnio za łącznie sumę 28 zł kupiłam 2spódniczki 4 bluzki i pasek acha i 1 bluzę :) chodze do takich lumpów;)gdzie ubrania są elegancko porozwieszane na wieszakach i w wiekszości są to firmowe ciuszki next h&m itd. Jestem z Płocka i polecam lump za rossmanem na jachowicza i ten koło laurenta na królewieckiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraa
chyba zacznie mi sie to podobac:) dzis kupilam bluzke koszulowa w kolorze brazowym vero mody za 5 zl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
mam kolezanki które nigdy nie wejda do lum,peksu bo to wstyd.. wola ubierac sie identycznie jak całe miasto a później pytac mnie skad ja biore takie fajne ciuchy.. a ja lubie byc oryginalna, a na "normalne" rzeczy moge sobie pozwolic, mój portfel jest zapełniony no ale ile w koncu mozna wydawac na ciuchy. Wstydza sie lumpeksów tylko ci którzy dopiero co sie dorobili jakiegos grosza,albo go nie maja .jestem o tym swiecie przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukłaczyca
a gdzie w bielsku sa fajne lumpeksy albo w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaah D D D
to to musi byc prawdziwa milosc,skoro kochasz lumpeksy...:/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie w Bydgoszczy
A gdzie w Bydgoszczy są najfajniejsze lumpeksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassienka89
ja tez sie uzaleznilam:d naparwde superowe rzeczy za grosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipo
kurcze to w warszawie musza strasznie zdzierac...ja osdtatnio za 2 bluski zaplacilam ok 15pln :/,.... a wy piszecie ze za dwie bluski, polary spodnie ok 8pln?...kurcze no ja to mam pecha :/. Znacvie moze jakies tanie i dobre lumpy w w-wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to zalezy
czy na wage czy z wyceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużka
zna któraś z Was jakiś doby lumpeks w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verlibt in Berlin
Czesc dziewczyny, a ja wczoraj znalazlam sliczna z bardzo delikatnego materialu bluske, czarno rekawki 3/4, taka elegancka , podobna widzialam w sklepie za 70 zł ale z badziewnego materialu, a moja kosztawala mnie 2 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaahahaaaaaaa
nie zadna bluSke tylko b l u Z ke,debilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiii
nie debilio tylko debilko , kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verlibt in Berlin
no sorki ja nie jestem polka od niedawna sie ucze pisac po polsku , sory za blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaah D D D
to ostatnie to podszywacz,niestety bardzo kiepski:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczebrocha
ja codziennie jestem w lumpeksie..... pracuję tam.... i moja szafa się już nie domyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuzka super jest na Balickiej przy giełdzie kwiatowej, taki duuuży - codziennie nowy towar, otwieraja o 10 juz wcześniej waruja juz tam tlumy bab...można super ciuszki wynaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieci Roban tez można coś fajnego wyszperać, jest ich bardzo duzo w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ipo
ipo spróbuj na ulicy Elektoralnej,niestety numeru Ci nie podam,bo nie znam.Przy następnej wizycie jak nie zapomnę to sprawdzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×