Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewo

czy ktoś zna biuro pośrednictwa pracy ASSISTA z Opola??!

Polecane posty

Gość zip sklad
jak wszyscy potrafia tylko oczerniac to my tez! czytajcie dokladnie te wypowiedzi to ci ktorzy jada na pracownikow to juz dawno sa w polsce i zamiataja ulice bo w hollandii sobie nie poradzili. masz cos do lysego jakby nie on to polowa tych ludzi nic nie pokapowala. ale sie nauczyli i tych paru slow angielskiego i pracuja. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado
a ja co -a gówno- cieszę się że nie robie z dupowłazami,i nie zamiatam ulic,myślisz że zniżę się do waszego poziomu? to wy robiąc z siebie dupowłazów jesteście gorsi od tych ,co w polsce zamiatają ulice ,bo do tych ludzi mam większy szacunek niż do takich jak" wy"a jeśli chodzi o język ,to umiecie perfekt:-) kablować i obrabiać tyłek za plecami.a wogóle to o co ci chodzi"masz cos do lysego jakby nie on to polowa tych ludzi nic nie pokapowala"??? bo nic z tego nie rozumiem??? i wiedz , że wole siedzieć w polsce i być u siebie,niż nosić do pracy wiadro z wazeliną , ze strachu że mnie zwolnią......a póżniej przyjechać do kraju i opowiadać na około jaką się ma cudną pracę i kim się nie jest....a jest.....zwykłym polskim robolem za 6.40 eeeuro.-docenianym na każdym kroku,szczególnie przez holendrów:-))).(wiem coś o tym bo sam pracowałem w "depresji" parę ładnych lat) ale mam w dupie tą monotonie ,człowieka który musi się upokarzać dla paru euro!?mam swoje ambicję i dlatego tam nie pracuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
ty masz ambicje? wlasinie nic nie rozumiesz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip skład
aaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killer011
właśnie dowiedziałem się o tym forum,a tak się składa że tu pracuję i przyznam rację koledze-tonieja- jest tak jak piszesz w 100% !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
siema kiler wlasinie cie widzialem jak lapales neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklad
killler. to znaczy że jesteś ciota bo robisz za takie pieniądze jak pisze tonieja. zgadzasz sie z nim to sie zwolnij bo go wyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
priv dodajesz cos od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANLONG
WITAM POWIEM KRÓTKO "ASSISTA" TO SĄ OSZUŚCI !!! Po pierwsze: nie wypłaca pieniędzy w terminie Po drugie: za nad godziny wypłacają 100% co powinno być 125% (25% do portfela pana kierownika na nowe buty z mysich cipek), inne firmy wypłacają normalnie 125%. Po trzecie: warunki zakwaterowania są ohydne, pies by tam nie zamieszkał. Po czwarte: osoba opiekująca się pracownikami, jest wredna suka która nie nadaje się do niczego, brak jakiej kol wiek kultury. Wiele by tak wymieniać chociaż to jest cząstka prawdy, ja wiem jedno że nigdy w życiu nie wyjadę poprzez assiste. Dodam jeszcze, pamiętaj że pracujesz na polskich warunkach w Holandii ! Więc nie jest tak pięknie jak Ci mówią i opisują. ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ NA ASSISTE ZASTANÓW SIĘ CZY JEST TAK PIĘKNIE JAK PRZEDSTAWIA FIRMA, BEZ POWODU TEGO WSZYSTKIEGO SIE NIE PISZE !!! Pozdrawiam wszystkich z CSN nie poddawajcie się a będzie zajebiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANLONG
Ludzie zwolnijcie trochę bo zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy kłócące się o grabki. Assista was rżnie w dupę a wy się obluzgujecie nawzajem. Kurwa co to ma być. Placki siedzące w Polsce mają dużo do powiedzenia, gardzą 6e a w Polsce zapierdalają za 800zl jak beduini. To wy zapierdalacie za parę groszy i co z tego macie ??? WIELKI HUJ !!! Może tak będzie lepiej, jedźmy do polski bo tam mamy w huj kasy do zarobienia :) RESPEKT DLA LUDZI PRACUJĄCYCH W POLSCE ZA 800zł OBY TAK DALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wireles
a jak ma się głowę na karku ,to nie trzeba jechać do holanii za 6 euro.pajacyku cz....k !!!;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.....
vanlong dobrze ciąg;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANLONG
Jasne że dobrze! Tylko uwaga bo zębami haczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO SIĘ STAŁO
panie "vanlong" że tak najeżdzasz na assistę? pieniążków na czas nie dostałeś ? miej płacą niż w innych firmach? bo raz na nich ku..sz ,a zaraz na ludzi co niby pracują za 800 zł ... no masz rację,w innych firmach byle burak z wiochy dostaje już ponad 8 euro na godzinę plus za to że wykona normę 110%, czyli tygodniowo wychodzi prawie 350 euro za 8 godzin ! jest taka firma w opolu A...to się popytaj Tak więc Assista to żadna rewelka..... a co do ludzi za 800zł -to robią za tyle- ale to ich sprawa. nie każdy ma możliwość wyjazdu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip sklad
tak! assista jest do bani! jak tak dalej bedzie to wszyscy pojada do domu lub zmienia firme i prawidlowo!!!!!!!!! ludzie do dziela to nie jedyna praca chcecie byc caly czas kopani w du...? i okradani na kazdym kroku? pozdro dla wytrwalych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklad
DAMY RADE! A JAK NIE TO K.... NIEWIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRISINHO
JOL mada faka czytam se to dopiero tutaj w polsce i nie moge strawic tych tych osranych(czytaj przestraszonych)nieudacznikow ktorzy boja sie podac swojej ksywy na forum a oczerniaja wszystkich dookola tych co nie wyrzucili z tyry a ich samych tak .no coz to wlasnie ta slawna polska zawisc i zazdrosc cioty ktorzy nie umieja se dac rady i sa zyciowymi cwelami musza znalezc kozla ofiarnego i wypadlo na tych ludzi z comserwy ktorym sie udalo . pale wlasnie sobie jointa i uswiadomilem sobie ze jestem cpunem jak to jeden z drugim madry napisal haha HWD pajacom POZDRO dla cpakow rodakow dla mojego bylego domku dla ZIP SKLADU DLA TYCH CO Z KASA NIE MOGA DOJSC DO LADU idla ziomkow od turniejow w proevo FORZA BRIGATTE ROSSONERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Grzesiek
jesteśmy z Wami ;) pozdrawiamy A&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRISINHO
PORTUGALIA-POLSKA 2:2 rozpierdol!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pr
nie warto z nimi jechac, probuja oszukiwac ludzi, a w trakcie zmieniaja umowy i nie wiadza nic nic nic- to oczywiscie jezeli chodzi o Polske, bo assista w Holandii- pilnuja wszystkiegi i maja dosc tych z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaprikornus
Witam serdecznie czytających. Dawno nie byłem na forum. A dzis to sobie poczytałem, oj poczytałem.LUDZIE i LUDZISKA !! Strasznie nerwowi się staliście . A jak niewybrednie pisujecie. Chociaż w zasadzie to wszystko co czytałem to prawda, subiektywna, ale prawda. Tak to jest , że jedni radzą sobie trochę lepiej inni gorzej. Niestety wiele osób ma postawy wyłącznie roszczeniowe. "Jestem i mnie się należy". N O w ten sposób nigdy nie osiągną zadnego sukcesu, a powodzenie innych jest "solą w oku".Tak prawdę powiedziawszy to karierę w Dem Bosch zakończyłem jakieś 10 miesięcy temu, ale widzę ,że niewiele się zmieniło . Najbardziej narzekają najmniej wykwalifikowani, zapici i zaćpani.Pamietam takiego , który na koniec kontraktu pożyczał pieniądze na bilet powrotny(hehehe).Inny w zaćpano-pijackim widzie pogruchotał sobie kości ręki. Zresztą tego typu popaprańców było tam bez liku niestey. Itylko powiem jedno, jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji, lecz kiedy patrzę na takich ludzi to naprawdę wtedy mam wielkie wątpliwosci co do słuszności moich przekonań. Panie Adamie z Opola przecież takie typy mają to niemal wypisane na twarzy. Czy naprawdę już nie ma porządnych ludzi do pracy? Pozdrawiam W. PS sorki za literówki ale nie mam już czasu na korektę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płk Polko
To ile teraz Pan Kasztelan "Bucik-wężowa skórka" rodem z ziemi Opolskiej, bierze za zalatwienie "dobrej" pracy za granicami Królestwa Polskiego ? Pozdrowienia dla rodaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girgio_raciborz
witam wszystkich. krotko. assista to nawieksze k... w jakie sie wpakowalem.mam problem z odzyskaniem kasy. oszusci caly czas kreca. cichy to frajer, sama ksiegowa to powiedziala. pozdro dla zipskladu (tego prawdziwego) no i dla Angeli. CICHY!!!!! MIALES DO MNIE DZWONIC W SPRAWIE... I CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmo
Nie rozliczyli sie ze mna jeszcze za maj,wyplata niezle okrojona.Lekcewazacy stosunek,czekalem cierpliwi ale to sie skonczylo.Wprzyszlym tygodiu ide do prokuratury nie bede fundowal urlopow .Pozdrawiam Arka ,niedlugo sie zobaczymy .......Chodzi o Islandie.Moze jest was wiecej i polaczymy sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
tego co słyszałem asissta jest najtańszą firmą na rynku, więc kombinują a firmy dla których pracują niechcą innych biur bo z a.. jest najtaniej!!! k.....................................!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
To zle slyszales .... naucz sie panowac nad emocjami.Jesli ktos mnie okrada mam siedziec cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebol
nie polecam tej firmy jak nie dasz lapówki nie dostaniesz pracy a jak dostaniesz to za 5 6 euro i jebiesz jak dzik zeby wyjsc na swoje placa ale zdzieraja z ciebie ile sie da a jak dzwonisz zeby cos zalatwili to cie olewaja tak jest w opolu gosciu Arek bierze 1000 za prace za 5 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×