Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

IgE całkowite jakie mieliście wyniki Waszych pociech ?

Polecane posty

nasza mała miała 5,97UI/ml pije bebilon pepti i gdy ja jem cos z nabiału dostaje suchej skóry czy jest alergikiem ?? a jakie Wy miałayscie wyniki wieksze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZTM
W pięć minut chcesz żeby ktoś odpowiedzaił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla mnie wazne a nawet jesli :) narazie nie ma mojego alegologa ale tez chciałabym porównac wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Moj mial IgE negatywne niemalze (ale byl calkiem malutki wtedy) a na podstawie objawow powiedzielio ze jest uczulony. Bo ponoc u takich maluchow wlasnie objawy sa wazne a nie IgE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko miało robiony wynik jak miał 7 lat i wtedy norma była 100,a jemu wyszło 800,tyle tylko,że on był uczulony na pyłki.Jest alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ze normy to : Wiek dzieci Średni poziom 0-1 10-15 IU/ml 1-4 0-19 IU/ml 5-10 9,1-31,5 IU/ml 11-15 17,0-34,3 IU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatalki
witaj ja dopiero wczoraj dostałam skierowanie na te badania-IgE całkowite i panel pokarmowy- 5 pokarmów po roku odwiedzania różnych lekarzy smarowania dziecka różnymi specyfikami , trafiłam na lekarza który zaproponował coś innego moja córcia ma dwa lata i azs - taka jest diagnoza niestety dziecko jest teraz u babci a doktor wybrał się na urlop badania będę robiła więc dopiero w przyszłym tygodniu natomiast odpowiedz mi proszę jak długo czeka się na wyniki i jaki masz problem ze swoim dzieckiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczaasia2
moj synek mial robione ige i ma 176 ui/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megajola
Dwa dni temu robiłam ige całkowite mojemu synowi (10 lat) i wyszło 62 ui/ml . To znaczy dobrze czy źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczaasia2
sadze ze nie jest zle ,moj synek ma 7 lat i mial 766 ige lekarz powiedzial ze to jest bardzo wysokie bo norma do 9 lat jest 14.4 iu/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megajola
Na 22 grudnia mam umówioną wizytę u alergologa . Zobaczę co mi powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×