Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Wilam Was serdecznie Miłego pobytu w Opolu Guniu Asiak26 kupię sobie herbatkę z senesem, chociaż wiem, że senes \"uzależnia\". Gdy bedziemy zbyt długo na niej to bedą problemy z wypróżnianiem. Ale.... 2 tygodnie myślę, że nie zaszkodzi. Waga dalej nie chce nic drgnąć..... nie jest popsuta... to byłoby zbyt piękne. Na wieczorne podjadanie? To też mój problem. Kroję sobie marchewkę, jabłko. Pomaga. Jak wtedy trudno nie myśleć o jedzeniu! Dzisiaj wyjeżdzam. Będę późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaku tą szarlotką narobiłyście:)- ale wiecie co, wczoraj byłam na urodzinach babci mojego meża, no i już z grzeczności zjadłam dosłownie łyżceczkę tortu truskawkowego, po czym mnie strasznie zemdliło... pomyslalam soebie ze juz mnie nie ciagnie tak do slodiego jak wczesniej, ze jaednak da sie bez tego zyc, a co najwazniejsze moj organizm juz sie od slodyczy odzwyczaja, bardzo sie z tego ciesze bo moj detoks w koncu pokazuje jakies efekty!!! poza tym melduję kolejne 2 kilo mniej, juz jest 66, jeszcze 10 i bedzie bosko, wiecie, ostatnio tzn przez dwa tygodnie codziennie dwa razy dziennie piłam hebartje vitaxu z senesem taka dwu fazowa i przy diecie mż iostrych ciwczeniach schudłam 4 kilo!!nigdu nie sadzilam ze te herbatki dzialaja w taki sposob, szczerze polecam, jeszcze sa takie tzrfazowe z harbapolu, moja siostara pila, tez waga jej spadla 4-5 kilo w dol.. TReniewa--> wielkie dizeki za info o ziołach, juz wieki szukalam takih obszernych informacji, teraz juz dzieki tobie wszystko wiem...:) Gunia--> jak ty to robisz? jestes boska! podziwiam cie, ja bym nie wytzrymala na samym ryzu z jabłkami:P wiecie, nie wiem czy nie przejde na kopenhaska, potem szybciej mi bedize chyab schudnac, jak przyspiesze metabolizm, nie??a moze rozpoczac ta amerykanska od treniewy? nie moge sie zdecydowac;/Gunia-->a jak ci idzie na tej amerykanskiej??? aisak26-->witaj w naszym gronie! najlepiej sie wazyc raz w tygodniu, przed sniadaniem, ale jak juz nie mozesz wytrzymac, to raz dziennie, byle przed snaidaniem, po porannej tolaecie, bedizesz miala optymalne wyniki tzrymajcie sie dizelnie dziewczyny! do zobaczenia pozniej..:) pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - u mnie niestety +1 kg. :( 😭 W sobotę zjadłam na obiad pizzę i popiłam piwem, ale pizza była malutka, więc to niemożliwe, aby mi tyle przybyło, zresztą chodziłam parę godzin po parku. To pewnie woda, bo przecież takie skoki wagi sie zdarzają. Terniewa - dziękuję za informacje. Rutinoscorbin faktycznie mogę zażywac, bo to także na przeziębienia. Żylaków na szczęście nie mam, tylko te pajączki, a mam żyły dość płytko pod skórą, więc wyraźnie je widać. Chyba zrobię sobie taki peeling z soli, bo najtańszt :) Aisak - spróbuj jogurt albo maslanke i do tego otręby. To dodatkowo dobry zapychacz. Ja pije maślankę owocowa, podobna w smaku do jogurtu ale troche bardziej kwaśna. Gunia - jestem pełna p[odziwu dla twojej determinacji. Zdjęcia anorektyczek sa przerażające. To straszne, że ludzie doprowadzają się do takiego stanu, mając wbród jedzenia. Wyobrażam sobie, jak rodzice takich dziewczyn musząc cierpieć, widząc co się z nimi dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia gratuluje Ci rezultatów. Ja już nie wiem na której diecie mam być. O ile pamiętam nie jesz chleba, ziemniaków słodyczy a co jeszcze? Poczytajcie dziewczyny zastanówcie się powiadomicie mnie wieczorem a ja pewnie do Was dołączę. Wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coccinnella na pewno jutro będzie o ten 1kg mniej. To płyny albo wynik trochę bogatszej diety ( sobota). Moja waga dlatego stoi i stoi i stoi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coccinella ten jeden kilogram na pewno zrzucisz. Sama widzisz, że to odchudzanie to trudna sprawa. Organizm ćwiczy naszą wolę a w konsekwencji wygra. Gunia ma samozaparcie. Pozdrawiam. U mnie jeśli chodzi o wagę to bz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi_
Hej też chcę schudnąć i przypadkiem wpadałm na waszą stronkę. Mam nadzieję, że mogę się dołączyć???????? Potrzebuję wsparcia a razem zawsze łatwiej. No jak?????? Rok temu schudłam 8,5 kilo i w dwa miechy wszystko to nadrobiłam. Normalnie jestem przerażona.Teraz przechodzę na głodówkę- całkowitą.Tylko woda mineralna.W sobotę mam wielką i ważną imprezę i muszę jakoś wyglądać. Macie jakieś pomysły na ciuchy które wyszczyplają ( zwłaszcza talię- mój problem BRZUCH!!). Piszcie. Mój wzrost: 168cm, waga: 63 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewo--> nie jem jasnego chleba, slodyczy, ciastek itp, ziemniaków, ograniczylam ryz a teraz i owoce, sa za slodkie dla mnie i mnie mdli , jak po tym wczorajszym torcie, skonczylam na ziolowych herbatach, jednej kawie z cukrem (dla mnie kawa musi byc czarna i z jedna lyzeczka cukru- tego sobie nie moge odmowic:)), warzywach, chucym miesie i wedlinach, oczywiscie nic solone i duzo wody, juz dawno odkrylam w sobie moc szybkiego oczyszczania organizmu za pomoca wody minerlanej...nawet 3- 4 itrów dziennie SUzi- witaj w naszym gronie! tak na stale czy zawitalas na chwile? nie wiem czy to odbry pomysl jest taka glodowka, w sobote bedzeisz wyczerpana i z zabawy nici, ale zrobisz jak zechcesz..co do ciuchów, to moja propozycja jest taka: 1)nie ubieraj sie na bialo- poszerza tu i uwdzie 2)nie zakladaj ubran w duze np kwieciste wzory poszerzaja 3)gdzies widzialam takie cos w rodzaju gorsetu tylko ze na talie- pas wyszczuplajacy- podobno oponka na brzuchu przestaje byc widoczna- szkoda ze sama nie znika:) wracam do czytania, musze sie do wieczora zastanowic jaka doete od jutra zaczynam amerykanska czy kopenhaska...Treniewa chyba sie do mnie dolacza, kto jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa - to ja dziękuje. Wydaje mi się, że w sobotę wcale tak dużo nie zjadłam. Dwie kiełbaski z indyka, pizza i piwo. Kkilka godzin chodzenia, a potem ćwiczenia. Jeżeli od tego utylam, to chyba już do końca zycia będę na drakonskiej diecie. :( Twoje ćwiczenia sa świetne, zwłaszcza to ze ślizganiem sie. Mogłabym polerowac podłogę :) Najwazniejsze, że nie męczą, mimo iż ćwiczę dużo więcej. A mój hula hop pękł w miejscu zrobienia dziury:( A juz tak dobrze mi szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj wróciłam! traszny był ten weekend, nie dość ze w domu remont, to jeszcze sąsiadów zalaliśmy, eh... dobrze że tylko trochę , pomaluje im się sufit i będzie ok. nie wiem co jest z moją dietą nie tak, ale ostatnio przez dwa tygodnie nie schudłam ani kg. ;/ a tak się staram. Nie jem kolacji a na obiad same sałatki, surówki gotowane warzywa, kurde waga staneła i nie chce się ruszyć świnia. Pewnie to z powodu braku ruchu, ale jak tu się ruszać jak się ma pracę siedzącą. No chyba że do ruchu można zakwalifikować codzienne sprzątanie w domu po remoncie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
Cześć Laski!!! co za wspaniały weekend - troszkę się za Wami stęskniłam - serio :) Witam wszystkie nowe dziewczyny i zachęcam do odchudzania razem ze mną. Chciałam bowiem wszystkim obwieścić, że dziś - 17 lipca wczesnym rankiem zaczęłam się odchudzać!!!! Czy to nie wspaniała wiadomość :) Dziewczyny wzywam Was na świadków - dobrych duszków, które mam nadzieję, będą mnie w tym wspierać. Wszystkie nowe dziewczyny zachęcam do przyłączenia się - zwłaszcza aisak26, gunię113 (jak wróci od chłopaka :) i suzi. Terniewa ma swoją dietkę więc jej tego nie proponuję :) Dziewczyny, po długich i dogłębnych analizach mój wybór padł na dietę kopenhaską - jednak. Dziś ma za sobą pierwszy dzień.Jestem tym wszystkim bardzo podeksytowana i jest świetnie. Trzyma kciuki za wszystkich na diecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
Ewunia już wiem :) pisz jak do tej pory ale bez cudzysłowów - to rada gunii113 :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
Ewapiano zamyśliłam się - mój ostatni post był oczywiści do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey lasencje :) U mnie bez zmian-zero cukru, smietanki, napojow gazowanych i przede wszystkim wieczornego podjadania. Tak jak radzilyscie bede sie wazyla co tydzien, tak wiec za kilka dni zdam relacje z postepow. Mam zamiar zakupic chinska herbatke czerwona PuErh. Czy ktoras z was juz ja testowala?? Na pewnej stronie widzialam ze dziewczyny prowadza liste swoich postepow odchudzania, ktora aktualizuja co pewien czas. Ja moge prowadzic taka liste-potrzebuje tylko od was wszystkich zebyscie przeslaly na moje konto aisak260@gazeta.pl swoje nicki, wzrost, S-waga startowa(poczatkowa), T-waga terazniejsza, K-waga koncowa do jakiej dazycie. Liste bede aktualizowala co tydzien-mysle ze moze to nas bardziej zmobilizowac:) Jest ktos za???? Pozdrawiam was goraco papatki PS zapomnialam-czy macie wagi ktore mierza rowniez zawartosc tkanki tluszczowej w organizmie, oraz zawartosci wody?? Zastanawiam sie czy takiej nie zakupic?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podjelam wezwanie, od jutra amerykanska!!!niech sie dzieje, co ma sie dziac...🌻 z wami bedzie mi lzej:) dzisiejszy dizen o tym zawazyl.. czuje sie wielka, ogromna i taka ciezka, jak mi zle..musze cos z soba zrobic i schudnac...juz mi zle w swoim ciele.......;( aisak--> mysle ze to jest bardzo dobra mysl, bedisz nas mobilizowac!! zaraz wysylam Tobie moje dane.. pozdrawiam WAs goraco... Gośka ps a i zapomnialam od jutra takze codziennie rowerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey lasencje :) Podam przyklad tabeli o ktorej wczesniej pisalam. Gosiu dzieki za pierwszy wpis, teraz czekam na reszte dziewczyn-przesylajcie dane-musimy sie jakos mobilizowac :) Pozniej jak tabela sie rozwinie bedziemy mogly jeszcze dodac kilka informacji do tabeli-np kiedy macie urodzinki i skad skrobiecie( z jakiego miasta). Pozdrawiam goraco-a oto przyklad tabeli TABELA POSTEPÓW ODCHUDZANIA 111222 158cm.........S-70kg.......T-66kg.......K-53-55kg........W- 4kg aisak26 166cm........S-61kg.......T-61kg.......K-49kg.............W- 0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam:) marthynica-->dziękuje za zaproszenie ale ja tez ma swoja dietke amerykańska.. kopenhaskiej nie znosze:/ Dziękuje wam dziewczynki za te miłe słowa na mój temat.. Staram się bardzo trzyma dietki i daje rade:) dla mnie najważniejsze to mie ustalone co zjesc i tego się wtedy trzymam:) Dziś było mi bardzo trudno... byliśmy w kinie z moim chłopakiem.. i miałam taką ochote na jakiś popcorn, potem on jadł sobie pyszny obiadek a ja ani kęsa:( Przez całydzień nie zjadłam nawet tego co było napisane w diecie tylko pół serka topionego:( jak wróciłam do domu to było mi tak słabo że musiałam zjes pomidorka. więc pokroiłam go sobie z cebulką i kawałeczkiem ogórka i dodałam łyżke jogurtu naturalnego.. i zjadła.. już teraz jest mi troszke lepiej.. ale nadal czuje zawroty głowy:( powinnam była zjes cos rano:( Ale jutro dalej amerykańska.. mimo wszytsko.. Zrobie wszytsko żeby schudnąc!! nic mnie nie powstrzyma:) Żadne bóle głowy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam napisac ze byłam tak głodna że w drodze do domu rozkleiłam się totalnie i płakałam strasznie:( Stwierdziłam że to jest wszystko bezsensu... Ale wypłakałam się.. przemyslałam wszystko i było mi lepiej.. Więc pamiętajcie dziewczyny zdarzają się chwile słabości i to nie tylko takie kiedy chcecie podjeś.. ale takie podczas których watpimy w cel.. wazne abysmy potrafiły się pozbierac i walcdzy dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolinka-30
gunia,mam pytanko. Co się wcina na tej twojej dietce? Ile trwa i jakie mniej więcej są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina Diete stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. Ja stosuje się do tego:) Pono jedna dziewczyna przez miesiąc schudła 15 kg inna przez tydzień 5 kg:) mysle że warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolinka-30
Dzięki. Waga powinna lecieć szybko. Rzeczywiście nie jest tak dobijająca jak kopenhaska. Przyłączam się do was. gunia,jak będą ci spadać kilogramy,to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey lasencje :) Gunia dzieki za dane-to jest juz nas 3 w tabeli :) Dziewczyny co jest?? Ja myslalam ze otworze moja skrzynke i bede miala z 5 nowych wiadomosci, a tam tylko od Gunii!!! Guniu-uwazaj z tym dietowaniem-taka dieta co opisujesz moze zamiast pomagac, zaszkodzic i w niedlugim czasie wprowadzic w zachowania anorektyczne-musisz organizmowi dostarczac i witaminek i mikro/makroelementow. Guniu, co z tego ze bedziesz super chuda laska, skoro wypadna tobie wlosy i zeby ;( . Podziwiam twoja determinacje (z moja silna wola to roznie), ale trzeba zachowac umiar. 1 serek dziennie to nie wystarczy, nawet jak dorzucisz do tego pomidorek z cebulka. Trzymam za was mocno kciuki i pozdrawiam :))) TABELA POSTEPÓW ODCHUDZANIA 111222 158cm.........S-70kg.......T-66kg.......K-53-55kg........W- 4kg aisak26 166cm.........S-61kg.......T-61kg.......K-49kg.............W- 0kg gunia113 160cm.........S-68kg……T-62kg...... K-52kg.............W- 6kg...LIDERKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Proszę Aisiak spisz dane z mojej stopki tam jest wszystko.Cel to 55. Było 66 wzrost 159 a jest obecnie 60kg. Ja zdecydowanie dołączam do dietki amerykańskiej. Moja z ograniczaniem jedzenia nic mi już nie daje. A przecież do mojego celu 5kg. Ja wiem, ze u mnie na pewno potrwa to dłużej ale już mnie trochę niepokoi jak ta waga stoi i stoi. Rano zjadłam serek topiony i pomidora. Wczoraj cały czas byłam poza domem i pozwoliłam sobie na 4 kęsy pizzy te części najbardziej zewnętrzne. Moje dziecko chciało jeść, pizza tak pięknie pachniała i niestety trochę podjadłam. Do wieczora byłam już tylko na wodzie a o 22 w domu zjadłam plaster szynki, pomidorka i poszłam spać Straszne to odchudzanie. Dlatego w grupie raźniej. MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ Witam wszystkie NOWE KOLEŻANKI. Dzisiaj zgodnie z zalecenie serek topiony i pomidor i oczywiście pachnąca kawa. Zyczę Wam piękne dziewczyny miłego dnia. Dzisiaj rówmież wyjeżdzam. Zajrzę dopiero wieczorkiem. Będę Was wspierać myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia uważaj, napisze tylko jedno. Stojąc na przystanku całkiem niedawno spotkałąm córkę mojej sąsiadki. Chwil porozmawiałyśmy i w pewnym momencie jak nie fiknęłą o beton to do dnia dzisiejszego mam wyrzuty, że nie miałam tyle refleksu by jej pomóc. Była to godzina 16. Oczywiście taksówka, zawiozłam do domu, zaprowadziłam, dałam wody i okazało się, ze DIETA od dłuższego czasu. Dobrze, że skończyło się na siniakach a nie na pęknięciu podstawy czaszki. Dziewczyna - maturzystka tegoroczna. Ja nie chcę straszyć. Znasz mnie już Guniu i inne dziewczyny już na tyle, że raczej należę do rozważnych. Ale tak mi mówi sumienie i musiałam to napisać. ROZSĄDNIE MOJE PANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA POSTEPÓW ODCHUDZANIA 111222 158cm.......S-70kg......T-66kg.....K-53-55kg......W- 4kg aisak26 166cm.......S-61kg......T-61kg.....K-49kg..........W- 0kg gunia113 160cm.......S-68kg…....T-62kg.....K-52kg..........W- 6kg treniewa 159cm.......S-66kg......T- 60kg.....K- 55kg.........W- 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia - to racja. Ja też się zastanawiam, kiedy braknie ci sił. Nic nie jesz, ćwiczysz i do tego ten wymęczający upał. Pamiętaj, że twój organizm sie jeszcze rozwija. Treniewa ma rację, wyobraź sobie, że zemdlałaś i wokół ciebie zbiera sie tłum gapiów. Może to cię ruszy. Sama widzę po sobie osłabienie. Wczoraj musiałam ćwiczyć w trzech partiach, bo nie miałam sił. :( Aisak - posłałam moje dane. Nie dopisałam, że mój wynik to -8 kg, więc póki co ja jestem liderką. :D :D Ale to pewnie sie zmieni, bo wy strasznie ostro dietkujecie. Zazdroszczę wam silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem dziewczynki że za ostro nie moge.. Ale dzis dalej dietka amerykańska jestem po sniadankutnz po połowie serka topionego i pomidorku a no i oczywiście wypiłam herbatke bo kawy nie znosze:) Czuje się dziś bardzo dobrze:) Oby tak było przez cały dzień. Dziękuje Wam wsyztskim za troske i obiecuje że bedesłuchała mojego organizmu:) Zaczne brac witaminy i od poniedziałku moze jakaś lżejsza dietka.. nie zrobie sobie krzywdy:) A jak tam u Was dziewczynki?? ?Jak dietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
Treniewa, z dietą rzeczywiście nie można za bardzo szaleć - nie takie historie już na ten temat słyszałam, ale zawsze bardziej się to przeżywa, gdy dotyczy kogoś bliskiego... a te zdjęcia... brrr... niestety póki będziemy widziały takie dziewczyny na okładkach, nie wiele się zmieni :( Aisak26 obiecuję zaraz wpisać się do Twojej tabelki :) Masz świeeeeetny pomysł. Gunia113 - mi dieta idzie świetnie - dziś drugi dzień kopenhaskiej i może dlatego wszystko idzie mi rewelacyjnie - dziś na lunch befsztyk - hmmmm :) Witam wszystkie nowe dziwczyny!!! Trzymajmy się razem, a zdziałamy wiele : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×