Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Gunia 113 Te 3 jabłka i szklanka ryżu to la mnie trochę mało do tego zjadłam miseczkę marchewki i jedną kanapkę z chudą wędliną bez masła Piłam wodę i zieloną herbatę. Waga odrobine się ruszyła w dół -0,3kg. Nie mogę spać, wczoraj poszłam zbyt wcześnie na nocny spoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna 144 Dzisiaj też powinnaś tyle zjeść. Jeżeli zupa nie jest z mąką to ma mało kalorii. Nie ma szybkiego chudnięcia 1cm w obwodzie to 6-7000 kal spożytych ponad nasze zapotrzebowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Baeczki gdzie Wy jesteście??????? Poczytajcie i dzisiaj można zjeść: 10 zalet rzodkiewki Smakuje, leczy i sprzyja urodzie. Rzodkiewkę warto wprowadzić do codziennego jadłospisu. 1. Nie tuczy i usuwa zaparcia Nie odnotowano przypadku utycia z powodu jadania rzodkiewki: 100 g tej nowalijki zawiera 14 kcal. Zawarty w niej błonnik i roślinne enzymy poprawiają pracę jelit i usuwają zaparcia. 2. Pobudza spowolniony metabolizm Dzieje się to za sprawą posiadania przez rzodkiewkę dużej ilości soli mineralnych i aktywnych enzymów roślinnych (potas - 256 mg w 100 g i wapń - około 50 mg w 100 g). Smakuje z młodymi liśćmi. 3. Pomaga w trawieniu tłuszczów Rzodkiewka skutecznie wspomaga pracę wątroby (działa żółciopędnie, żółciotwórczo, zapobiega zastojowi żółci w woreczku). Uaktywnia współpracę wątroby, dwunastnicy i trzustki (brak współpracy objawia się poważną niestrawnością i wzdęciami). Ułatwia trawienie pokarmów ciężkostrawnych i tłuszczów. Wskazana w stanach zapalnych dróg żółciowych i woreczka. Zawiera dużo siarki potrzebnej do pracy wątroby. 4. Oczyszcza organizm z toksyn Odtruwa wątrobę i pomaga ją zregenerować. Uaktywniając proces przemiany materii i pracę nerek oraz jelit, pomaga w pozbywaniu się zbędnych metabolitów, metali ciężkich i innych toksyn. 5. Niszczy bakterie gnilne w jelitach Właściwości bakterio- i grzybobójcze rzodkiewka zawdzięcza związkom siarki (nadającym jej nieco piekący smak). Bakterie gnilne żyjące w jelitach wywołują gazy, poważną niestrawność i złe przyswajanie składników pokarmowych oraz żelaza i wapnia 6. Wspomaga leczenie anemii Rzodkiewka ma sporo łatwo przyswajalnego żelaza i miedzi, o właściwościach krwiotwórczych. Poleca się ją jadać ze szczypiorkiem. 7. Nieoceniona w wiosennej chandrze Eksperci francuscy twierdzą, że regularne jadanie rzodkiewki osłabia wiosenną chandrę, przesilenie, przywraca chęć do działania. 8. Nowalijka intelektualistów W Niemczech uważa się, że rzodkiewka „odświeża pamięć\". Należy ją jeść w zmęczeniu umysłowym, zalecana jest dla dzieci i młodzieży uczącej się. Tę zaletę należy przypisywać bogactwu fosforu pobudzającego pracę komórek mózgowych. Święta Hildegarda przekonywała, że rzodkiewkowa kuracja oczyszcza mózg z... grzesznych myśli. 9. Chroni przed chorobami kobiecymi Starożytny lekarz Dioskurides zalecał rzodkiewkę w schorzeniach kobiecych, głównie w obfitych krwawieniach miesiączkowych. 10. Służy urodzie włosów, cery i paznokci Bogactwo łatwo przyswajalnych siarki i potasu czynią rzodkiewkę przyjazną dla włosów, cery i paznokci. Regularna kuracja pobudza porost włosów i paznokci, zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów i ich szybkiemu przetłuszczaniu się. Leczy łojotok i trądzik. Można z niej przygotować odżywki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po małej przerwie, Jakoś nie miałam czasu tu zaglądnąć, a co do kwiatków jak je się wkleja? ;/ nie widzę takiej opcji, a Dieta jaką stosuje to moja własna ;] MŻ ;] MNIEJ ŻREĆ , I DO TEGO WIĘCEJ RUCHU ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa - a tych rzodkiewek ile trzeba zjeśc, żeby były jakieś efekty? Melduję kolejny -1 kg. Obecnie już 67 kg, więc pozostały jeszcze 4, choc jak patrzę na figure, to chyba jednak więcej. Kupiłam sobie hula hop, wsypałam ryż i wczoraj zaczęam ćwiczyć. Zobaczymy czy są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
Dziewczynki dzięki za info. Rzodkiewki są boskie - też je uwielbiam :) :) :) A skoro to tak mało kalorii, to wiem co dziś będę miała na kolację ;) Chciałabym poradzić się Was w sprawie dietki, bo mam problem i samej ciężko go rozwiązać. Myślałam o tym, żeby na dobry początek ruszyć z czymś ostrzejszym, a potem może właśnie coś takiego jak Ty jesz teraz Treniewa. Co sądzicie o kopenhaskiej - to dobry pomysł na początek, czy sobie darować. Aha jeszcze jeden mały drobiazg - mam malutkie wrzody - tak mówi lekarz, ja nic nie czuje. Co sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Mi ta szklanka ryżu i 3 jabłka wystarczają w zupłności:) dzis jestem już na tej diecie 3 dzień i czuje się dobrze:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100g rzodkiewek to 14 kal. Można je jeść. Nawet kiedy jest napad głodu. Podobno bez szkody dla nas podczas napadu głodu dobrze jest zjeść owoc, wypić sok warzywny czy zjeść banana. Coccinella ja będę jadła peczek rzodkiewek dziennie. Zobaczymy Skoro masz problemy z wrzodami, których nie czujesz (to tylko dziękuj, że nie znasz tego bólu) to nie wskazane jest abyś jadłą ostre rzeczy. Na pewno nie wolno Ci jeść nic z octem. Tylko kwasy naturalne. Ostre przyprawy wpływają na zwiększenie łaknienia. Ale brak przypraw to bardzo słabe trawienie pokarmu. Postaram się coś napisać o ziołach, które stosujemy w kuchni. A teraz wypróbuję ćwiczenia, którymi dzielę się niżej Znalazłam ćwiczenia na talię CO drogie PANIE Ćwiczymy Ćwiczenia na szczupłą talię To, jakie masz wcięcie w talii, jest uwarunkowane genetycznie, nie da się więc tego zmienić. Wszystko, co możesz zrobić, to zlikwidować zbędny tłuszcz, a także wyrobić mięśnie brzucha. Siedzący tryb życia powoduje ich wiotczenie i obwisłość, brzuch staje się przez to wypukły. Siła mięśni brzucha ważna jest także, bo podtrzymują one kręgosłup. Zapobiegają pogłębianiu się lordozy (naturalnego wygięcia kręgosłupa) oraz podtrzymują narządy jamy brzusznej. O tym, jak kształtuje się talia, decyduje stan mięśni brzucha: prostego, skośnych zewnętrznych i wewnętrznych, poprzecznego. Od ich kondycji zależy smukłość twojej talii. Najlepsze i najskuteczniejsze ćwiczenia na te partie mięśni, to różne odmiany \"brzuszków\". 1. Rozgrzewka Zrób 10 jak najgłębszych wdechów i wydechów przez nos. W czasie wdechu rozszerzaj najpierw powoli klatkę piersiową, później uwypuklaj brzuch. W czasie wydechu stopniowo wciągaj brzuch, a dopiero później wypuść powietrze z klatki piersiowej. Poodbijaj piłkę o podłogę. Podskocz w miejscu kilkanaście razy, amortyzując podskoki lądowaniem na ugiętych nogach. Zrób wolno pięć-dziesięć przysiadów, nie wypinając pupy. Dwie minuty biegnij w miejscu. Połóż ręce na biodrach. Wykonaj krążenie biodrami: 20 razy w prawo i 20 razy w lewo. Tułów powinien pozostać nieruchomy. 2. Wwist Stań na kawałku tkaniny rozłożonym na podłodze. Rozstaw stopy na szerokość bioder albo troszkę szerzej. Dłońmi chwyć piłkę, ręce wyciągnij przed siebie. Skręcaj nogi i biodra w jedną stronę, a tułów od talii w górę i ręce z piłką w drugą. Uginaj nogi, powoli obniżając tułów wraz z każdym skrętem. 3. Skrętoskłony Nogi rozstaw szerzej niż w poprzednim ćwiczeniu. Wykonaj opad, tułów ustaw równolegle do podłogi. Rozpostrzyj ręce na boki. Wciągnij brzuch. Obracaj tułów i ręce niezbyt szybko na przemian w prawo i w lewo, po 20 razy w każdą stronę. Ręce utrzymuj w jednej płaszczyźnie z tułowiem. 4. Brzuszki z piłką Połóż się na podłodze na kocu lub karimacie. Skrzyżuj ręce na piersiach. Ugnij nogi w kolanach, stopy postaw na podłodze równolegle do siebie. Między kolanami umieść niewielką piłkę. Unoś tułów płynnie, nie gwałtownymi zrywami, zbliżając głowę do kolan. Nie wyginaj kręgosłupa, plecy cały czas muszą pozostać proste! Broda nie może dotykać mostka. Patrz na sufit, nie na kolana. Powtórz ćwiczenie 10 razy, a kiedy dojdziesz do wprawy, 20 razy. 5. Unoszenie nóg z piłką Połóż się na plecach. Ręce odsuń trochę od tułowia, co pozwoli ci zachować równowagę. Piłkę chwyć nogami (nieco powyżej kostek). Powoli podnoś złączone (proste!) nogi do pionu i równie powoli je opuszczaj. Zwróć uwagę na to, by plecy na całej długości jak najściślej przylegały do podłogi. Nie odrywaj głowy od podłoża. Palce stóp miej obciągnięte. Powtórz ćwiczenie 10 razy, a kiedy dojdziesz do wprawy, 15-20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano, przepis na kwiatki - uczyłam się ich robić najdłużej aż w końcu mi wyszły. Śmiechu było oho....ho. Śmiech to zdrowie. Jak chcesz to zobacz na stronie 4 W Preferencjach/sygnaturze/ wszystko sobie napisz co chcesz By zrobić kwiatek trzeba tak: 2 kwiatki itd. Coccinella brawo, że masz -1kg Może ja też mam sobie kupić hula hop. Myślę, że nie umiałabym już się tym posłużyć. Mój synek się ze mnie śmieje i mówi, że umiem. Jak dobrze mieć dzieci!!! Oto dobre wieści o przyprawach: Poznaj odchudzającą moc ziół Jeśli trochę ci przybyło w biodrach i talii, nie przejmuj się. Łatwo pozbędziesz się paru zbędnych kilogramów, stosując w swojej kuchni jak najwięcej ziół. Charakterystyka i działanie 9 najpopularniejszych przypraw: Bazylia Co zawiera: olejki eteryczne, witaminę C, garbniki, potas, mangan, sterole roślinne. Do czego pasuje: dodaje się ją do pasztetów, twarogu, jaj, omletów, sosów, mięsa wieprzowego, baraniny, owoców morza, warzyw, do potraw kuchni włoskiej (np. z pomidorów). Działanie: zmniejsza wzdęcia, wspomaga trawienie, działa rozkurczowo i wiatropędnie. Cząber Co zawiera: garbniki, oleje lotne, żywice, śluzy, a także wiele soli mineralnych. Do czego pasuje: przyprawia się nim zupy fasolowe i grochówki, fasolkę szparagową, potrawy z roślin strączkowych, ziemniaków, kapusty, grzybów, dziczyzny. Działanie: przyspiesza trawienie, reguluje perystaltykę jelit, jest pomocny w biegunkach, nieżytach żołądka, częstych zaparciach. Kminek Co zawiera: olejki lotne, flawonoidy, witaminę C, cukry i kwasy organiczne. Do czego pasuje: do tłustych potraw, sosów, gulaszu, kapusty, baraniny, zawiesistych zup, smażonych ziemniaków, kiełbasy. Działanie: zapobiega wzdęciom, wiatrom, uczuciu pełności, działa rozkurczowo. Koper Co zawiera: olejki eteryczne, sole mineralne oraz flawonoidy. Do czego pasuje: dodaje się go do sałatek, ziemniaków, zup, potraw z jaj i ryb oraz do kwaszenia (np. ogórków). Likwiduje wzdęcia, stymuluje wątrobę, poprawia trawienie. Działanie: jest moczopędny, stosuje się go w stanach zapalnych pęcherza oraz kamicy nerkowej. Korzeń i nasiona wykorzystuje się w kuracjach na utrzymanie szczupłej sylwetki. Majeranek Co zawiera: olejek lotny, garbniki, wiele soli mineralnych oraz kwasy organiczne. Do czego pasuje: dodatek niezbędny do tłustych pieczeni, bigosu, kiełbas. Przyprawia się nim farsze mięsne, gęsinę, baraninę, wieprzowinę, żurek, grochówkę, flaki. Działanie: zwiększa wydzielanie soków żołądkowych, ułatwia trawienie, głównie tłuszczów. Mięta Co zawiera: mentol, menton i tymol oraz flawonoidy. Do czego pasuje: przyprawia się nią jagnięcinę, dodaje do twarożków, jogurtu, surówek, a także do deserów owocowych, lodów, drinków. Działanie: pomaga przy dolegliwościach żołądkowych, zespole jelita drażliwego, skurczach jelit, zaburzeniach produkcji żółci, wzdęciach, kolce. Natka pietruszki Co zawiera: olejki esencjonalne, witaminę C, beta-karoten, chlorofil i flawonoidy. Do czego pasuje: używa się jej do zup, sałat, surówek, sosów, potraw z ziemniaków, jaj i serów. Działanie: moczopędne; pobudza też wątrobę, ułatwia trawienie, pomocna przy wzdęciach. Szałwia Co zawiera: olejek eteryczny, witaminę B1, goryczki; jest bogata także w garbniki, flawonoidy, kwasy organiczne. Do czego pasuje: do potraw z roślin strączkowych, tłustych mięs, smażonej wątróbki, kotletów cielęcych, pieczeni wieprzowej, drobiu, marynat, sosów i zup. Działanie: pobudza wydzielanie soków trawiennych, reguluje perys-taltykę jelit, przeciwdziała biegunce. Tymianek Co zawiera: olejki eteryczne, kobalt, chrom, kwasy organiczne, żywice, cukry, garbniki, flawonoidy. Do czego pasuje: podkreśla smak zapiekanek, potrawek, marynat, potraw z drobiu. Dodaje się go do ciężkich, zawiesistych zup i sosów, pieczeni mięsnych: cielęcej i wołowej, a także do kaczki, królika, dziczyzny, bigosu, pasztetów. Działanie: ułatwia rozbijanie tłuszczów, przyspiesza proces trawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Marthynico odpowiedź częściowo do Ciebie jest przy Coccinelli Pomyliłam się U mnie waga stoi i jestem już zła. Gdyby nie to lekkie zadowolenie z wyglądu ..... to trudno byłoby mi sprostać tym wszystkim wyrzeczeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam 3/4 torebki ryżu i 2 jabłka w 3 posiłkach;)... jestem najedzona.. ale za 1h znów zjem troche ryżu z jabłkiem;) będe też wiczy i wiczy i pójde na rowerek:0 pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia113 jesteś wspaniałą. Dzisiaj to jeszcze mniej. Jak sobie radzisz w nocy??? W ciągu dnia może i bym wytrzymała ale w ciągu nocy to na pewno nie spałabym. Poza tym próbuję jeść pokrojoną surową marchewkę ( to moje kamyczki) Budzę się ok. czwartej z wilczym głodem. Już nie jem bułki z serem tylko jabłko. Wstaje i sprzątam sobie mieszkanko. Muszę robić to cicho by nikogo nie zbudzić. Najczęściej siedzę w kuchni. Przy okazji coś ugotuję dla rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marthynico to dla ciebie głos fachowca dietetyka odnośnie diety kopenhadzkiej tzw 13 dniowej. Jest bardzo restrykcyjna. Dieta kopenhaska zawiera nieprawidłowe proporcje pomiędzy podstawowymi składnikami pożywienia - białkami, tłuszczami i węglowodanami. Charakteryzuje się bardzo niską (a w niektórych dniach wręcz zerową) zawartością węglowodanów - średnio około 30g. W prawidłowo skomponowanej diecie ich ilość powinna być większa niż 100 g. Jeśli jest ich mniej, dochodzi do niepełnego spalania tłuszczy i powstawania ciał ketonowych, które prowadzą do zakwaszenia organizmu. Niektóre dni proponowanej diety charakteryzują się zbyt dużą ilością tłuszczu w porównaniu z ilością pozostałych składników. Nie wspomnę już nawet o ogromnych niedoborach większości witamin i składników mineralnych, których negatywne skutki (np. wypadające włosy) niektórzy odczuwają silnie mimo tak krótkiego czasu stosowania diety. Ale jest to więcej niż je gunia113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja faktycznie jem malutko:) ale stram się jakieś witaminy brac:) i czuje się naprawde dobrze:) Musze schudną jeszcze 12 kg więcto jest troche:( i musze się bardzo pilnowa.. troche mi żal tych pyszności które mnie omijają ale wiem że warto:) Mam cel który jest dla mnie bardzo ważny i osiągne go:) Znam swój organizm i wiem na ile moge sobie pozwolic:) jeśli chodzi o głód Treniewo to jakoś go nie odczuwam chodze sp przed 1 i budze się po 11 i nie mam przerw w spaniu żeby cos zjeś:) Mam nadzieję że dziś sobie jeszcze powicze :) Dziewczyny damy rade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego was nie ma??:( smutno mi tak samej się odchudzac:) Jak wam idzie wasza walka dziewczynyi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nikogo dzisiaj nie ma. Może to z powodu tej niemiłosiernie wysokiej temperatury. Ale jutro będzie już lepiej. Jutro też będę jadła ryż i 3 jabłka w nieograniczonej ilości woda Co to znaczy wiek. Zobaczysz Guniu, że Ty schudniesz 12kg a ja oby 6kg Tak to już jest z wiekiem coraz wolniej. Szarlotka zjedzona a blaszka umyta. Śmieją się wszyscy ze mnie w domu i robią sobie ze mnie żarty. Już mamo schudłaś i tu i tam. Najgorsi są domowi męzczyźni. Niby ich to nie obchodzi a jednak tak wiele znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już bym chciała mie to odchudzanie za sobą:) mam nadzieję że nam się uda:) ja daje sobie czas do września na te 12 kg:) wychodzi 1 kg na 4 dni:) to nie tak dużo i myśle że dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Guniu niby arytmetycznie dałoby się to znieść ale jak będziesz miała tak jak ja \"postój\" to co? Ale ty jesteś wytrwała dziewczyna i na pewno Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obawiam się że mnie nieminie to:( ale wtedy coś wymyśle.. narazie jakoś mi idzie:) będe się bardzo starała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdziesz wtedy na dietę kopenhadzką bo ta wzmaga przemianę materii. Stosuje się przez 13 dni scisle opisaną dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co już wszystkie spicie?? ja jestem wykończona po tym dniu.. ale zmusze się jescze do krótkich cwiczeń i spac:):) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na kopenhaskiej w zeszłym roku.. nie cierpie szpinaku.. i tej diety..ale po niej są efekty... więc może się zmusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze podsumowanie dnia: zjadłam; +szkl (niecałą) ryżu +3 jabłka cwiczyłam; +na brzuch +rower Jutro bede więcej cwiczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tej dietce słyszałyćie Dieta New Mayo Clinic (w 2,5 miesiąca stracisz 20 kg) Śniadanie: 1/2 grejpfruta lub soku(niesłodzonego 1/2 szklanki) 2 jajka — w dowolnej formie 2 plasterki bekonu Obiad: 1/2 grejpfruta lub soku niesłodzonego sałata ( dowolny dresing) mięso — w dowolnej formie,dowolna ilość Kolacja: 1/4 grejpfruta lub sokNiesłodzony mięso, w dowolnej formie,dowolna ilość(może być ryba w zamian) warzywa, dowolne zielone lub czerwone ( przygotowane z masłem z dowolnymi przyprawami) Przed snem: Szklanka soku pomidorowego lub chudego mleka Można używać: sól pieprz, dowolne przyprawy, tabasco Ważne: Stosuj dietę przez 12 dni , przerwij na 2dni.Wtedy możesz jeść wszystko. Dieta jest zalecana pacjentom, którzy muszą szybko zredukować wagę ciała przed operacją wszczepienia by-passów Wskazówki: 1.Podczas każdego posiłku mozesz jeśc do syta 2.nie rezygnuj z bekonu na śniadanie i z sałaty , w tej kombinacji tłuszcz jest szybciej spalany 3.grejpfrut jest ważny-działa jako katalizator uruchamiający proces spalania tłuszczu 4.zredukuj kawę , zaburza równowagę insulinową , max.3 filiżanki dziennie 5.nie jedz pomiędzy posiłkami ,jeśli stosujesz się do wskazań , nie powinienes byc głodny 6.nie jedz deserów , chleba,białych warzyw i słodkich ziemniaków,możesz za to podwoić lub potroic mięso , sałatę , warzywa.Jedz tyle ile chcesz, czym więcej jesz w prawidłowej kombinacji potraw,tym więcej chudniesz 7.nie jedz owoców UWAGI: 1.Dieta całkowicie eliminuje cukier i skrobię , które formują tłuszcz.Tłuszcz nie formuje tłuszczu,lecz pomaga spalaniu , możesz stosować obficie masło do warzyw. 2.Możesz stracic 4kg w ciagu 10dni.Nie będzie utraty wagi przez pierwsze 4 dni , ale stracisz 2 kg piatego dnia.Nastepnie stracisz ok 3/4 kg co 2 dni,dopóki nie osiągniesz zamierzonej wagi 3.wszystkie napoje mają być dietetyczne i bezkofeinowe 4.nie jedz białej cebuli,ziemniaków i selera 5.możesz jeść czerwoną cebulę , brokuły , sałate , pomidory,paprykę , zieloną cebulę , ogórki,rzodkiewkę,szpinak,marchewkę,zielona fasole 6.pij dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa - widzę, że z ciebie niestrudzona poszukiwaczka diet. Ćwiczenia są świetne, dziś wieczorem spróbuję. Hula hop też mi niespecjalnie idzie, a ponieważ jest pełny ryzu zrobił sie dość ciężki. Upadek na stopę to nic przyjemnego :) Ale troche poćwiczyłam i dziś mam całkiem obolałe boki. Dlaczego tłuszcz tam sie tak uparcie trzyma? Mógłby sie przenieść na biust :D Ja juz nie mam napadów głodu. Generalnie mogłabym nie jeść, ale jem, bo: - mam ochote na niektóre rzeczy - boję się anoreksji Myślę, że troche racji jest w tych dietach niskowęglowych. Gwałtowne skoki poziomu cukru we krwi powodują głód. Przynajmniej u mnie. Wczoraj zrobiłam sobie foliowanie. Podczas ćwiczeń tak sie spociłam, że na spodniach miałam mokre plamy. Myślę, że to czemuś służy :) Zauważyłam jednak, że sama oliwa bez kawy nie daje tak dobrego efektu. Miełgo dietkowania i duzo silnej woli na dzisiejczy chłodny (hura!) dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dziś ogórka, jabłko9, brzoskiwninie i troche czereśni:) a do końcadnia tylko ewentualnie pomidorka:) trzymam się dzielnie i ciesze się bo byłam diś u lekarza po recepte dla siostry i przy okazji poprosiłam żeby mnie zbadała no i mma 62 kg:) więc bardzo się cieksze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z Wami?? dietkuecie czy nie?:P fajnie że pada za oknem.. jakoś tak przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dietkuje... od rana kawa i owocowy cukierek, a za godzine jogurt i dwie nektarynki, na obiad planuje warzywa gotowane... i jakos w miejscu caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
hejo!fajnie tu znowu z wami byc.Skonczyłam z dietami ale postanowiłam ze bede jadła mnie i cwiczyła co dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z Wami?? dietkuecie czy nie?:P fajnie że pada za oknem.. jakoś tak przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×