Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fraki

czy pozdro600 i garrraca 25 to lesbijki

Polecane posty

Gość gość
Cholera, nie dubluje sie, jak ja to zrobilam? Jestem debilem skonczonym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasz niedodszly kochanek sie zmyl, nie zniosl slow krytyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstrakcjonizm tego życia przytłacza mnie w takim stopniu że moja dupa stała się tarsą przelotową dla wszystich gejów relacji warszawa poznań, a paszcza- program krótki obowiązkowy dla BSM składających swój kał w nim na przechowananie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ten tekst podszywu jest mojego autorstwa wiec sobie kolego podszywaczu nie pozawalj bo tam literka r była!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro - trza mu uzupełnić oprogramowanie o pasjonujące - \"sram na krytykę\" i \"mam wszystko w dupie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal jestem tylko czego wszyscy próbują się pode mnie podszyć? Może też podszyjecie się pode mnie kiedy przyjdzie co do czego i będę chciał naprawdę spólkować z tymi dwiema dziewczynami? Ale ja wtedy opublikuje pod swoim nickiem w profilu TLEN status i emaila, na który się umówimy na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaden podszywacz już mi nie podskoczy.:classic_cool: A nawet jak podskoczy, obciagne mu z połykiem i błyskiem w oku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Pozdro600 kręci mnie jej dupcia ostra, która korespondentuje wprost z jej długimi nogami okrytymi elastyczną lycrą. Natomiast Gorrraca 25 ma super usta, które chciałbym kiedyś namiętnie całować. Fajne laski wogóle jesteście i pisze ten tekst wiedźcie, że nie bez podniecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz to honor miec przynajmniej jednego podszywacza na kafe...tak slyszalam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fraki, toć Ty chyba nie myslisz, ze ja w taki upal ubieram lajkre?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro - ta lycra skojarzyła mi się z facetami w rajstopach:O:P tylko na tobie 1000 razy lepiej się prezentują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie chlopak wysilil na orginalnosc, chwala mu za to:DJa sie tylko zastanawiam, dlaczego nikomu sie nie podobaja moje wielkie zeby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honor myli ci sie z horror:D ale wolał bym zeby wykazywali wiencej inwencji twórczej:( a nie kopiowali cudze teksty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na razie walę bez opamietania laską w łeb mojego wuja Rysia kiedy mysli,ze defloruje po raz n-ty mój odbyt.Po wszystkim zwilżam leciutko jezykiem jego brązowy otwór kwiląc przy tym z zadowolenia niczym mój chomik syryjski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Ta lajkra to bylo daawno i nieprawda, w ogole nie nosze rajstop, jesli tylko pogoda pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
👄 dzieki Gorrraca za mile slowa, ja tez je lubie, szybko sie nimi gdyzie, WSZYSTKO!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle, ze dobry podszyw dla fraki, byloby flaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat spiewac to lubie i chce, tylko glos juz nie ten co kiedys, po tych heptolitrach alkoholu i kartonach fajek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety takze kopiuję teksty,szczególnie te z f23.Ale tam jestem neptkiem tyranym niemiłosiernie wew wszystkie otwory:o Z tym,ze ja to lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro600 ja nie jestem podszywaczem, pisałem kiedyś o tej lajkrze na twoich sexy udach, gdyż obiecałem sobie dać ci jakiś komplement, bo na serio co jak co ale nóg to się nie musisz wstydzić, jestes chyba dość wysoka i twoje kończyny moga być wielkim atutem przy naszym bliższym poznaniu we troje z Gorrrąca 25. Natomiast u Gorrrącej 25 strasznie kręcą mnie jej usta, ma wprost idealne do pracy niczym odkurzacz, nie muszę chyba mówić co to znaczy na dlaszym etapie naszej znajomości? Także reasumując, uważam, że co jak co ale takie dwie dziewuchy jak wy to wielki skarb dla takiego prawiczka jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×