Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna555

Z czym nosić spodnie rurki?

Polecane posty

Gość łuhuhu
no i gdzie naasze znawczynie mody?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna555
wybaczcie nie sprawdzałam poczty. hmm, buty skejtowskie, są według mnie zajebis... do rurek, sama sobie tak kupłam, vansy, i jest bardzo klawo. ale baleriny też wyglądają fajnie, tylko takie baleriny w kropki, są strasznie jak emokidxD ale jak kto woli i do woli. ja uważam ze buty skejtowskie, byle nie za wielkieXd są świetne do rurekXD pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę ze
martyna jako jedyna mnie zrozumiala. wlasnie o to chodzi oby nie za wielkie te buty. ale wiele dziewczyn tego nie rozumie i próbują byc modne na sile ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysle
jak tak czytam wasze wypowiedzi to juz sie nie dziwie czemu na miescie tyle wiesniackich kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuju7
z bitą smietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loverurki
W moim gimnazjum prawie wszystkie dziewczyny noszą rurki. Było pytanie o tuniki. Polecam H&M, widziałam również w Orsay'u. Ja lubię do rurek ubrać po prostu T-shirta i bluzę sportową, tunikę również. Na nogi balerinki albo adidasy. Rurki to super sprawa, bo widać w nich całego buta, a nie jak te beznadzieje dzwoniaste spodnie fuj.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogalkaa
No tak spodnie rurki stały sie ostatnio bardzoo modne :)) no ale mi tez sie podobają i sama je nosze do balerinek i obcislych bluzeczek :p suuper to wyglada :] pozzdrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melodyyy
Ja noszę je z butami na platformie bo to optycznie wyszczupla i wydłużają nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka4581
IVA ! Moim zdaniem masz rację co do rurek, że pasują tylko szczupłym dziewczynom i tym które mają szczupłe nogi, ale to nie znaczy, że kobiety, które są przy kości nie mogą wyglądać pięknie. ! Mi osobiście rurki się bradzo podobają. Fakt, ciężko sie je troche ściąga bo sa wąskie, ale i tak je uwielbiam. ! Pozdrowienia dla fanek rurek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agik
Hehe ja byłam niegdyś straszna antyfanka rurek. A teraz poprostu na nie zachorowałam, specjalnie się dla nichj odchudzam Buziaczki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja dzisiaj własnie kupiłam czarne rurki w sklepie new yorker :) troche sie obawiam czy nie jest troche do nich za gruba ale rozmiar S wiec chyba jest oikk To moje pierwsze tego typu spodnie :d :)) bede je zakładać do oldschoolowych butówbo balerinek nie lubie za dużo ich wszędzie:P:P :) no i jakaś bluza bądz sweterek :) pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sana
Wiem ze wchodze nie za bardzo w temat ale nie jestesm dosyc szczupla osoba nie mialam jeszcze nigdy rurek bo wiem ze jestem do nich za gruba ale bardzo bym chciala wrecz marze o tym bo wszyscy je teraz nosza i sa bardzo modne mam grube uda a łytki szczuple jak myslicie czy moge nosic rurki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przeciez rurki maja prosty kroj wiec sa bardzo neutralne :) to zwyczajne proste spodnie o dopasowanym kroju. jesli chodzi o cygaretki to rzeczywiscie ze wzgledu na kroj bardzo przylegajacy na calej dlugosci + zwezane nogawki nie polecalabym osobom \"przy kosci\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesioła
Ja kupiłam sobie rurki szare w house'ie są naprawdę śliczne , do nich noszę kamizelką jeansową niebieską , ponieważ na kieszonkach mają wzór jasny niebieski , świetnie to wygląda , tunikę zakładam niebieską z limited too [w chicago ją kupiłam] i do tego jeszcze biało niebieskie buty z adidasa. Polecam firmę limited too , jeśli ktoś wyjeżdża do ameryki polecam looknąć na ciuchy tej marki. bye ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesioła
Do sany : jeśli tak marzysz o rurkach to kup czarne lub mocno niebieskie rurki. Wtedy nikt nie zwróci uwagę na twoją "nieszczupłość" , a ty do tego będziesz szczęśliwa z zakupu rurek. Bye ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgvvcxv
ja tam do rurek zakładam koszulki na szelkach takie do połowy tyłka ogólnie lubie ubierać się na cebulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia15
HEj;P jestem miłośniczką rurrek;P jak wchodziła ich moda to się smiałam że w zyciu takich badziewnych gaci nie założe a teraz to już mam 4 pay;p hehe kupuje w Rapperze i Vertusie...w Vartusie są drogie ale zajebiste;p a góra do tego to najlepiej tuniki..ale nie przesadnie szerokie...balerinki lub buty SKATE LOOK czyli takie białe adidasy na rzepy które teraz młodzież nosi;P pozdraiam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzo podoba zestawienie : rurki + bawelniana koszulka [na ramiaczkach ale takich troszke grubszych, i ta bluzka tez taka troche dluzsza] lub rurki + zwykly t-shirt. bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasencja*
Mam 4 Pary TycH spOdni Ponieważ BardzO mi Sie PodobajĄ : Do RurEk PasujĄ PraktyCznie TunIki z paskieM ! a Buty to OgóLnie BalerinkI alBo Takie Białe ADidasy KtóRe są TeRaz w ModziE pozDrawiaM osóBki Które LubiĄ RurkI ! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórka banana
hehe ja sobie dzis kupilam trzecia pare;P a nie wiecie ile ta moda na te zajebist ZWężANE spodnie bedzie trwac??? (Dla mnie rurki to zwezane, tk juz sie przyzwyczailam;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia666
Spodnie rurki mozna nosic do kazdej bluzki.to sa normane spodnie wiec nos do nic jakie bluzki chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniutekXS
Rurki super wygladaja z balerinkami i muszlami. Zimą rurki super wyglądają włożone w eleganckie kozaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniutekXS
Długa tłunika z ekstrawaganckim paskiem wygladaja świetnie.Do tego gruba opaska z kokardą nadają charakter lat osiemdziesiątych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka99
dziewczyny mam pytanie do was! Do jakich butów mogę załozyć rurki jesienia?? Bo na kozaki jest jeszcze zaciepło a na baletki za zimno! Prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sana
Hajka kupilam sobie te rurki.Kupilam je w housie takie fajnie szare z niskimi kieszeniami ja nosze ruki to takich fajnych dluzszych bluz a buty to jesienne kozaczki lub modne w tym sezonie takie biale buty pozdrawiam p.s. mam juz 3 pary rurek i chce jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co dłuuuuugie ;)) jesli są ciemne --- bardzo Si jest kaszmirowy sweterek --- kolor dowolny jasny :)); ajjj.. biały t-shirt:) kolorkuj eksperementuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.dlaurody.pl
rurki są świetne! ślicznie wyglądają do jesiennych botków. Na górę proponuję zwykły t-shirt, może być taki w stylu retro, np. jakis fajny nadruk stylizowany na lata 50, czy 80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioczek
z dlugimi waskimi bluzkami i to jest sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×