Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna555

Z czym nosić spodnie rurki?

Polecane posty

Gość Helpex
oto moje i wspólniczki trzy propozycje: -najlepiej z niczym po drugie:jako góra bluza z kapturem i śmieszna czapeczką natomiast po trzecie: bardzo luzna bluzka cienka, najlepiej tunika do tego szal najlepiej kloru różu lub zieleni a jako dodatek ekstrej urody świtnie pomalowane oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek
hej kupilam wczoraj spodnie rurki czarniutkie fajniutkie no i mam kozaki oficerki czy mozna je do nich zalozyc jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka.
ja czarne rurki nosze z : - trampkami -czarna bluzka na ramiaczka z X z tylu -na to wiszaca bluzka w czarno-biale paski Wyglada swietnie. polecam.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mrt...
Ja nie nosze juz zadnych innych spodni wiec wiem... do rurek mizna nosic wszystko bo wszystko pasuje nawet bluzy. Rurki mozna nosic do elegankich zeczy ja i do sportowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark_mocha
ja uwielbiam połączenie z balerinkami lub ewentualnie, w wersji troszkę bardziej eleganckiej, z czółenkami, mam bardzo podobne do tych i uważam że do granatowych rurek pasują świetnie: http://www.schaffa.pl/produkt254.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
czółenka fajnie wygladaja z rurkami - według mnie nawet lepiej niz baleriny sa eleganckie i wygodne zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Olimpu
oczywiście tuniki z balerinkami a koszulka z długim dekolddem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkan89
Kiedys nie wybrazalam sobie noszenia innych spodni niz dzwony..teraz nie wyobrazam sobie zycia bez rurek.czarne niebieskie wszystkie wygladaja swietnie fajnie wygladaja do nich bluzki ze sciagaczem na dole a gora bardziej luzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa22222
dziewczyny a do czego ubrac brazowe kozaki?jakies propozyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyczek1995
rurki najlepiej nosić z jakaś tuniką bo to najlepiej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm wszystkie chodzcie w rurkach tunikach i balerinkach :| bardzo dzwnie to wyglada jak widze na ulicy pełno dziewczyn w wieku szkolnymjeszcze w rurkach pseudoskate butach lub balerinach i do tego wymazanych niewiadomo czym po twarzy. wszyscy wygladaja tak jakby nasiwecie byl tylko jeden styl.rurki owszem sa fajne mam jedna pare. ale kmicznie to wyglada na dziewczynie ktora nosi rozmiar L i ubierze beleriny do tego :| litosci ni ebadzcie niewolnikami mody... jak dlam nie rurki jedynie do mega wysokich butow (matko tylko nie ze szpicem..) lub ew. baleriny lub lekkie buty sportowe jak sie ktos uprze pod warunkiem ze ma firuge modelki wybiegowej. ludzie sa tez inne ubrania oprocz tunik i rurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeyxberry
Ja do rurek nosze tuniki z krutkim rekawkiem i trampki! bardzo fajnie to tez wyglada chyba ze jestes typem raczej ze chodzisz w szpilkach!to szpileczki tez pasuja i balerinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majta
Oj ..... Chyba chodziło pani (ja mam 11 lat) o balerinki :^D Ja nie zgadzam się z tym , żeby nie ubierać obcisłych bluzek , wygląda się wtedy bardzo ładnie , seksownie . Najlepiej ubierać (do Jeansowych) rurek tuniki w kolorach ciepłych lub jesiennych , coś z brązu . Ja często do moich rurek ubieram różowe luźniejsze bluzki , lub czarną , z falbankami tunikę . Wszystkim panią/dziewczyną (oczywiście nie panom ) o wąskich biodrach rurki . A jeśli chodzi o buty , to balerinki lub adidasy , nigdy w życiu szpilki !!! A , i ja nosze takie , nie wiem jak to sie nazywa , takie getry zakładane jak skarpetki , naprawdę polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An666
DO RUREK PASUJE WSZYSTKO ZAROWNO TUNIKI JAK I ZWYKLE T-SHERTY NAWT BIALA WIZYTYWO KOSZULA DO NICH PASUJE. SA TO SPODNIE DO WSZYSTKIEGO I NA KAZDA OKAZJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An666
A CO DO OBUWIA TO NIE OGRANICZAJ SIE TYLKO DO BALERINEK TO KANON KTORY WARTO LAMAC NA RZECZ INNYCH BUTOW I PODOBNIE JAK Z KOSZULKAMI DO RUREK PASUJA PRAWIE KAZDE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwcia
hi!ja nosze tylko rurki nie mam zadnych innych spodni!nosze je do wszystkiego do adidasow do balerinek i wysokich butow, totez bluzki, ktore do nich dobieram zaleza od okolicznosci jesli zakladam buty sportowe to bluzke sportowa lub jakis top ze wzorkiem obcisla bluzeczke!mysle, ze wszystko mozemy nosic do rurek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka12
Hej, kupiłam sobie właśnie rurki. Mam zamiar wkładać je do kozaków, ale są one rozsuwane od połowy. Mam problem z wkładaniem ich. Czy waszym zdaniem mogę włożyć je do skarpetek, a później dopiero założyć kozaka. Czekam na wasze opinie;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12
Hej, kupiłam sobie właśnie rurki. Mam problem bo moje kozaki są rozpinane od połowy i mam problem z włożeniem ich do środka. Jak myślicie mogę włożyć je do skarpetek, a później dopiero założyć kozaka? Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaczeek
JA mam pytanko ... A co myslicie o takim zastawie jak RURKI + BUTY SKATE ??? ... Nie wiem czyy dobrze bede wygladac bo mam zamiar sobie kupic takie buty ale nie wiem czy dobrze bede wygladac. Mam rozmiar M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaczeek
JA mam pytanko ... A co myslicie o takim zastawie jak RURKI + BUTY SKATE ??? ... Nie wiem czyy dobrze bede wygladac bo mam zamiar sobie kupic takie buty ale nie wiem czy dobrze bede wygladac. Mam rozmiar M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze jakie to rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×