Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość no wlaśnie mysobie jęczymy
i narzekamy na upal Ty nas wzyzywasz od idiotek,my nikogo nie wyzywamy i wiemy ze narzekaniem pogody nie zmienimy ale przeciez mozemy pojeczec i ponarzekać:-PA o z ym przywolywaniem zimy to byl ZART bo wiemy ze jej nie przywolamy,tylko sobie tak zartowalsmy ale żeby to zrozumiec trzeba miec poczucue humoru a Tobie najwyrazniej tgeo brakuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracajcie uwagi na prymitywów wyzywających nas od idiotek. Dla mnie tacy ludzie to prostaki i chamy. Nawet nie można sobie spokojnie ponarzekać, bo mu przeszkadza. To po cholere tu włazisz??? Bedziemy narzekac ile nam sie podoba i nic ci do tego! O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...O ludzie, ale upał, dlaczego tak gorąco, mam już dość, ja chcę ochłody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!nastepny koszmarny dzien dla nas ja tez lubie ponarzekac bo zawsze troche ulzy czlowiekowi .A te osoby co lubia upaly to niech ida polezec na sloneczku zamiast tu wchodzic i kogos obrazac.Ja musialam dzis jechac do urzedow nagrzanym samochodem,ledwo wrocilam.Co czlowiek ma zrobic jak jego organizm nie toleruje takiego goraca,przeciez my sobie tego nie wymyslamy.Wspolczuje dziewczynom w ciazy bo wtedy sie jeszcze podwyzsza cieplota ciala.Ja sama chodzilam w ciazy 3 lata temu przez cale lato bo rodzilam na poczatku wrzesnia to wiem co to znaczy.Trzymajcie sie!Tez chce zimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknie za zima --->> przy Tobie jak tak opisujesz naprawde mozna polubic zime:D Mhoczny piehozek :D:D:D ze smiechu jeszcze bardziej zrobilo mi sie goraco jak to przeczytalam :D:D:D ja bylam w tesco i jakos o dziwo strasznie duzo czasu spedzilam przy mrozonkach:D myslalam ze wskocze tam i nie wyjde,ale roztopiloby sie ;):D dziewczyny wogole skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhoczny piehożek -hahahaha Ooooooooooooooooooo matulu przenajświętsza z Częstochowy jak gorąco, jaki upal, jaki skwar. Umieram, umieram, o matko umieram, dusze się , nie mam czym oddychać. O Boże przenajświętszy już nie mogę......co ja mam robić tak duszno......dlaczego jest tak gorąco. Święty Józefie, Święty Judo Tadeuszu pomóżcie ja umieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz pierdyknę
dziewczyny... UMIERAM!!!!! pół dnia siedziałam w wannie z zimna wodą....już prawie rozmiekłam.....wyszłam i znów zdycham.....nie moge oddychać!! może zadzwonic na pogotowie? :P :O kocham zimę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
ja jestem z Brzeg,miasteczka w owj.opolskim,pomięzy Wroclawiem a Opolem.Upal dzisiaj niemilosierny,smazy jak na patelni,duszno i parno:-oIstna masakra,zero jakiegokolwiek wietrzyku a na deszczyk zy burzę a tymbardziej ochlodzenie sie nie zanosi:-oCzuję się jak na pustyni,nie chce mi sie nigdzie wychodzić,mieszkam na 3 i mam wiekszość okien w mieszkaniu na poludnie,to dopiero jest koszmar:-oTęsknie do jesienno-zimowych temp.serio!!Nie myslalm,ze kiedyś to powiem ale KOCHAM ZIMĘ....dopiero przy takim uaple doceniam jej uroki,chociaż ja w zimie nigdy nie narzekalm na mrozy,jestem takim typem czlowieka,ktoremu nawet w zimie jest przewaznie gorąco(a wiec zima mnie nie męczy swoimi mrozami)Skoro nawet w zimie jest mi raczej cieplo a co dopiero w takie upaly:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahha tesknie za zima-->> no ja tez nie sadzilam ze to keidys z siebie wykrzesam ;) ale niech bedzie dolaczam sie do Was:D kochamy zime na trzy cztery:D ja jestem ze stolicy i powiem Wam ze chumrki ostro sie przewalaja i byc moze lada chwilka spadnie deszczyk...ale co z tego jak nie ma wiatru:( na onetku wychodzi mi ze juz od jutra bedzie 29 stopnii a w poniedzialek nawet 21 ...ten jeden raz moglyby sie im sprawdzic prognozy!a w ogole to jestem nieziemsko wkurzona!! zaraz napisze na nowym poscie o co chodzi powiem tlyko na wstepie ze uwazajcie jak cos kupujecie na allegro! wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz pierdyknę
a ja zawsze kochałam zimę....w tym roku była wyjątkowo piękna :) a teraz u mnie pada deszcz :D powietrze jest ciut 'chłodniejsze' niż przed paroma minutami....może przezyję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
fajnie masz,że u Ciebie ada...umnie deszczu ZERO:-oNawet najmniejszej chmurki na niebie,zero wiaterki tylko ta smażalniai duchota:-o anabelka21------->pisz co Cię spotkalo na alegro,a co do tej pogody na onecie to mam nadzieje,ze choc raz sie sprawdzi i w koncu będzie chlodniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
anabelka21 ---->przeczytałam na tamtym topiku co Cie spotkalo na allero:-oRzeczywiscie można sie wkuriwć😡Ta baba to zwykla szmata,bezczelnie Cie oszukalaNa Twoim miejscu przeszlabym sie do niej,skoro mieszkacie w jednym miescie i zażadlabym zwrotu kasy za te buty,poza tym wystaw jej odpowiednią opinie na allegro:-PNormalnie strach kupować cokolwiek w necie bo nie wiadomo na jakiego chama i oszusta trafisz😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Wwawa
glowa mnie napiernicza aha..będe narzekać, marudzić i użalać się nad sobą az mi przejdzie 😡 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze jestem tak wkurzona ze zaraz para ze mnie pojdzie 😡 jeszcze dodala ironicznie potem ze ona sluzy fotkami w razie jakbym zdecydowala sie je wystawic i sprzedac! a teraz najlepsze....to Rosjanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Radomiu,typowe blokowiso na 4 pietrze napierdziela od dachu ile wlezie.Deszcz padal juz nie pamietam kiedy.Sypialnie mam na wschodnia strone to rano budzi mnie juz slonce a pokoj na zachodnia to do wieczora koszmar.No ale to lepiej niz wszystkie miec na poludnie.Powietrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
no wlasnie,Rosjanka:-oA potem sie dziwic,ze Polacy mają uprzedzenia do Rosjan skoro taka jedna z nich oszuje na allegro:-oJa chyba nic nie kupę na allegro,wpradzie nie oszukano mnie(w sumie nigdy tam nie kupowalam)ale po przeczytaniu Twojej histrii anabelko i po kilku podobnych historii jakie spotkaly moch znjomych juz nie mam ZADNEGO zaufania do allegro:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powietrza!!!!!! W okolicach Lublina zdecydowanie go brak. Na deszcz się nie zanosi, bo od 2 tygodni na niebie ani chmurki. 😭 Trawa za blokiem wyschła na wiór i wygląda brzydko, takie zółte siano :P Królestwo za klimatyzację!! Dziewczynki nie dajmy zginąć temu topikowi i utrzymujmy go aż do zimy, to wtedy wreszcie będziemy mogły zamiast narzekać to się cieszyć w stylu: \"ale dzisiaj cudownie zimno było, powietrze rześkie i świeże...\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze jedno. Wczoraj późnym wieczorem byłam na spacerze i spotkałam bezpańskiego psa. Biedaczek tak strasznie ział z pragnienia, że myślałam że się rozpłaczę z żalu. W promieniu kilometra zero wody. Psiak przyczepił się do nas (bo szłam z facetem) i szedł za nami przez pół miasta. Nawet mnie to ucieszyło, bo pomyślałam, że jak dojdziemy do mojego bloku, to mu wyniosę wody w misce. Ale po drodze spotkał jakiegoś innego pieska i z nim gdzieś uciekł :( Szkoda mi go było, bo tak by się napił, a tak to nie wiadomo jak długo pozostanie bez wody :( No ale pewnie ten drugi pies, to była suczka, bo nijak inaczej nie miał by powodów do ucieczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknie za zima -->> no niestety ....ciezko po takich akcjach nie miec uprzedzen :( teraz probowalam do niej dzwonic to oczywiscie nie odbiera....chyba naprawde sie tam przejade! Wiesz ja kupowala, dosyc czesto i jakos nigdy nikt takiego numeru mi nie wywinal...zawsze trafialam na kulturalne osoby ale jak widac wszystko do czasu! Kasiulek hehe jasne ze utrzymamy nawet dluzej :D do nastepnego upalu:D za rok :P a w zime bedziemy pewnie tesknic do takiej pogody z jaka meczymy sie dzis :P a co do psow to moj to tak ziaje ze ho ho ale smiesznie to wyglada bo biedaczka juz latka dotknely i zeby mu powypadaly i teraz nawet jak ma japke zamnkieta to mu jezor sie wywala:D matka sie smieje ze mozna mu nadepnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia86
Sluchajcie a JAK wyglada udar? co jest wtedy człowekowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia86
ojej a ja sie dzis opalalam bez żadnego zabezpeczacza,tzn bez żandych filtrów, zawsze sie tak opalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia86
no wiem, w sumie głowe mam przykryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kamcia widze ze udzielasz sie rowniez w moim poscie o allegro;) jakie buty poszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia86
:) jezusków:) inaczej zwanych rzymków. Boje sie tego kupna, ale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia86
boje bo nie wiem czy one sa wygodne i czy palce nie bedą mi leciały do przodu, albo moze sie zdarzyc tak jak z Tobą, ze dostane zły numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki co tu tak cicho:D w taki upal jeszcze spita 😡 ja dzis mialam pobudke o 8 ale jeszcze sobie polezalam:Djuz mi chyba na lep sie rzuca bo mam dziwnie dobry humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×