Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość ja dzisiaj piewszy raz od
dzisiaj jest wymarzona pogoda;-)Jak dla mnie moze byc nawet chlodniej ale w zadnym wypadku cieplej:-oUPAŁY PRECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz posprzatalam prawie cale mieszkanie chyba z tej radosci ,ze chlodniej.Czlowiek cos robi i przynajmniej te poty go nie zalewaja.Chce sie zyc.Zeby juz tak zostalo.Mam nadzieje ,ze dziewczyny bedziemy pisac dalej i topik nie zaginie.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam przed chwilą TVN Meteo i tam Omena mówiła, że niektórzy już narzekają na słońce i ona im wtedy mówi żeby sobie przypomnieli te 20 stopniowe mrozy, zeby sobie przypomnieli te deszcze w marcu i kwietniu i że podobno wtedy ci ludzie mówią, ze jednak wolą słonce! Ja ja tam wolałabym te mrozy i deszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto niby pisał że miało być zimno?Amant napisał że ma być gorąco.Nie wiem skąd on to bierze ale jak tak dalej pójdzie to zacznę mu wierzyć.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewuszki jest bosko :D inaczej nie da sie tego ujac poziomka bedziesz miala wymarzona pogode :) u mnie sluchajcie taki jest przeciag ze az drzwi lataja jak sa zamkniete :| i to wyglada tak ze jakby ktos za nie ciagle szarpal :D ale fakt najpiekniejsza byla dzis noc,wreszcie sie wyspalam....czesto mialam tak jak tu jedna dziewczyna napisala ze w nocy nie mozna bylo spac z tego goraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~poziomka~~udanego wypoczynku!Odezwij sie jak wrocisz.U mnie pada deszcz i chlodek.I niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie niech tak zostanie
ten przyjemny chlodek bo juz mialam dosc tych koszmarnych upalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie niech tak zostanie
i dzisiaj jak wieczorem bylam na ogrodku to musialam ubrac swetwerek bo bylo mi chlodno:-Dnormalnie juz zapomnialam jakie to uczucie,nie bylo mi tak cudownie chlodno od kilku tygodni gdzie panowaly te okropne upaly.Mam nadzieje ze ten chlodek si utrzyma i nie bedzie wiecej niz 25 stopni bo jak jest pona 30 to wymiekam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udanego wypoczynku poziomka
:-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wieczorem wracalam z zakupow i pierwszy raz od dawna bylo mi chlodno a ja sie jak glupia cieszylam z tego.W ogole mialam jakis dobry dzien.Pozdrawiam wszystkich!Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych snów i miłego
jutrzejszego dzionka:-)Obu upaly nie powrócily,taki chlodek i taka pogoda jak dziś est jak najbardziej ok;)Zbyt duże upaly są straszne:-oMam adzieję,ze już nie będzie tak gorąco,powyżej 27 stoponi;-)Pozdrawiam i slodkich snów:-)🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka miłego wypoczynku 🌻 U mnie dzisiaj od rana pada, wieje i jest zimno :D Cudownie sie w związku z tym czuję! Chciałabym już zimę, ale wtedy zaczęły by sie znowu studia, więc chcę wakacje ale chłodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze humorek wszystkim dopisuje;) ja wczoraj ogladalam pogode na tvn i dziewcze zapowiadalo ze NIESTETY ale taka pochmurna i wietrzna pogoda sie utrzyma:D to niestety mnie po prostu rozbawilo ...jak tak niestety to moze niech sobie trzepna pogode od razu z 55 st i popadaja jak muchy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez fajnie wiaterek wieje,chlodniutko tez mam humorek.Czlowiek sie wreszcie normalnie wyspi a nie kreci sie po nocy jak wczesniej.Dziewczyny zalozmy zimą topik ,ze lubimy mrozy i zimno ,ale bedą wszyscy zdziwieni co wy na to?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chętnie się piszę na taki topik :D Uwielbiam zimę :classic_cool: U mnie dzisiaj tylko 15 stopni, a jak szłam rano do kościoła to było 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest teraz 21st.Ja najbardziej lubie jesien ,ale i tak od upalow wole stanowczo zimę.Jak taka pogoda to dostalam werwy jutro mam dentystke a w czwartek fryzjera,jak by tak bylo dluzej gorąco to chyba bym sie zaniedbala bo nie mialam sily nigdzie isc.Mam miec zalozony aparat na zeby miala ktoras z was ?Troche sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedziec w moim wieku,bede miala zakladany aparat rownoczesnie z moim chrzesniakiem ktory zdal do 2 gimnazjum.Ale chce miec proste zabki i mysle ,ze warto.Jakos sie przemecze zreszta teraz to jest nawet w modzie ,duzo osob nosi.Tylko slyszalam ,ze na poczatku troche boli.Musialam zrobic jakies specjalistyczne rtg.jutro zanosze do dentystki moze mi zrobi juz odcisk.No i sa jakies takie przeżroczyste zameczki ktorych tak bardzo nie widac,jutro sie wszystkiego dowiem to ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś aparat
będziesz miala piękne proste zabki:-)Moja kuzynka zalożyła sobie jak miala prawie 30 lat i jst baaaaardzo zdowolona:-)Nie ma sie czego wstydzić,na piękne,roste zeby NIGDY nie jest za pozno!Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monola ja tez chcialam miec chociaz powiem szczerze ze zeby mam w miare ok bez zastzezen ale przeciez zawsze moze byc lepiej ;) wogole dziewczyki ile macie lat?jesli oczywiscie to nie zbyt prywatne pytanko ;) ja chyba nie musze mowic ile bo widac jak na dloni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego topiku to wolicie zakladac nowy?czy juz na tym brnac dalej az do nastepnego lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wstydze przyznac bo nie bedziecie chcialy ze mna gadac ale az 36 l.ale ja mam lepszy kontakt z mlodszymi osobami niz w moim wieku i mam mlodsze kolezanki.I nie czuje ,ze mam tyle lat.A co do topiku to mozemy utrzymac ten tez bedzie fajnie brzmial temat \"dusze sie w te upaly\" np.w srodku zimy ,wszyscy zglupieja o co nam chodzi.Moze byc smiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23 latal :) E tam Monola, no coś Ty! Przecież Ty nasza rówieśniczka! :) W ogóle nie domyślałam się z Twoich wypowiedzi Twojego wieku, więc to znak że dogadasz sie z każdym, a co za tym idzie oznacza to, że jesteś wiecznie młoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ~~kasiulek~~ja rzeczywiscie bardziej dogaduje sie z mlodszymi,mam 17 letnia bratanice i siostrzenice i świetnie sie rozumiemy.I mam tylko jedna starsza kolezanke ktora ma 44 lata jest bardzo nowoczesna i w ogole nie wyglada na tyle lat.Ja tez jestem luzaczką i ubieram sie na sportowo podstawa dziny i kangurka.Kolezanki w moim wieku to juz nieraz takie matrony ,ale nie ja.Takze mysle ,ze mozemy sobie dalej swobodnie gadac.Ja naprawde sie nie czuje na te lata.Jaka u ciebie pogoda mnie slonce ,ale wieje wiaterek.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Twój wiek nie ma najmniejszego znaczenia. Bardzo dobrze, że czujesz się młodo. Ważne że dobrze się nam gada i że tak jak ja nienawidzisz upału ;) U mnie do południa padało i było cudownie zimno, a teraz wyszło słoneczko, ale wieje nadal chłodny wiaterek. Jest super. Ale ogłądałam teraz pogodę na polsacie i od środy zapowiadają znów 30 stopni 😭 Ja nie chcę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Co, znowu upały :o ja protestuję !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
wiesz Monola jestem zaskzoczona,z emasz 36 lat,myślałam,że jesteś o wiele mlodsza:-(Nie to,że uważam,ze 36 to dużo ale yslalam,że masz moze góra 25 lat:-)To obrze,że wszyscy biorą Cie z amlodszą niż jesteś;-)Ja juz zdązylam Cie polubić tak jak lubię i inne bywalczynie tego topiku.Ja tez nie cierpię uapalów i czytam regularnie ten topik.Ogladalam dzisiaj prognoze tv,wpradzie w srode ma byc 30 stoponi ale juz w sobote tylko 24 i ma padać:-DBardzo dobrze,po te upaly mnie wykanczaly,poza tym dobrze ze popada bo u mnie na dzialce susza,trwnik calkiem wysechlo,kwiatki i drzewka też:-(Deszcz jets potrzebny a upaly niech ida precz:-P Pozdrawiam wszystkich i zyczę ochlodzenia:-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
ja także nie cierpie upalów:-PKOCHAM JESIEN I ZIME,gdy jest chlodno i rzesko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×