Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Dziewczyny lubiące upały--> dlaczego nas dobijacie :( Mi się jeszcze gorzej robi jak takzachwalacie skwar. mądrala--> napisałaś \"raj na ziemi\"? chyba piekło na ziemi. Przeciez to piekielne temperatury. A podobno żyjemy w klimacie umiarkowanym 😭 Ja już nie mam siły zmagać się z tym upałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja te upały lubię też dlatego, że traktuje je jakgdyby jako wynagrodzenie za mroźną zimę, której wprost nienawidzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, a my zimę lubimy!! I dla nas takie upały, to nie jest wynagrodzenie tylko kara! Normalnie płakać mi się chce, bo już serio nie mam siły egzystować w takich temperaturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek - to ja Ci w takmi razie współczuje, że tak się męczysz, bo wiem jak to jest w zimie, gdy nie mam checi prawie na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy,jesieni i zimy, bo upalow nie lubimy. Niech to slonce szybko znika, bo to Polska nie Afryka. Niech tak mocno juz nie grzeje, bo ja chyba oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola jesteś debeściara. Jeszcze nie jest z Toba tak źle, skoro mózg Ci pracuje i wymyślasz wierszyki. Ja nie dam rady nic sklecić. Boję się zasnąć, bo mam wrażenie że się przez sen uduszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i tak sobie wymyslam~~Kasiulek~~akurat z ukladaniem rymow nigdy nie mialam problemow,mozna mi dac tylko temat i tak w kilka minut cos szybko wymyslam .Fakt ,ze na ogol to są takie smieszne rzeczy.Upal nawet wykancza moją coreczkę jest bardzo zywiolowa a teraz mi padla sama sie polozyla i spi.Ja tez sie boje usnac bo jak jest tak gorąco to pozniej wstaje cala mokra i glowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy się tu podusimy upieczemy usmażymy Jeśli prażyć nie przestanie Skwarek ze mnie już zostanie Bo z dnia na dzień stopni więcej Bardziej duszno i goręcej Kropli deszczu Wiatru zero SIO UPALE TY CHOLERO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziewczyny sie nie damy, i ten tydzien tez przetrwamy. Dla mnie temat to wygodny, żeby sierpien byl juz chlodny. Potem piekne juz miesiące, dla nas juz nie za gorące. ~~Kasiulek~~moze znajdą sie chetni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy z nieba żar się leje Gdy termometr już głupieje W kranie zimnej wody nie ma Nam ochłody już potrzeba! Daj naturo nam powietrza Niech pogoda będzie lepsza Trochę wiatru dla ochłody Trochę deszczu, trochę wody! Przecież tak już żyć się nie da Zimna, chłodu nam potrzeba Wszystkie dzisiaj już tęsknimy Do jesieni i do zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam ... Ci co lubią upały, to nie kupią, a Ci co nie lubią, to też nie kupią, bo nie będzie im się chciało w taki skwar wyjść z domu do księgarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka ale się rozkręciłam z tą poezją ;) To pewnie dlatego, że włączyłam sobie wiatrak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola--> Twoja stopka narobiła mi jeszcze większej ochoty na zimę!! Te chłodzące płatki sniegu... znowu się rozmarzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą obejrzalam prognoze i facet powiedzial ,ze takie upaly do 34 st. na poludnu i wschodzie Polski moga byc jeszcze 2 tygodnie.Ja juz nie chce!Dosc!Chce chlodu i powietrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~Kasiulek~~pomarzyc zawsze mozna ,bo chyba to nam w tej chwili zostalo,ten upal nie chce nas opuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to nie jest normalne :( Te upały to jakaś anomalia pogodowa!! Ja nie wiem co to się dzieje. Koniec świata normalnie. Zaczynam się bać. Zazdroszczę tym co mieszkają na parterze i mają okna na północ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola na południowym wschodzie??? 34 stopnie??? To u mnie!!! 😭 Powiedz że żartowałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bym chciala zeby to byly zarty.To nie jest normalne co sie dzieje,swiat zwariowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja też zaraz zwariuję. Monola niepotrzebnie oglądałaś tę pogodę! Ja nie oglądam od dziś, żeby się nie denerwować i dołować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Platek śniegu piekna rzecz gdy pomysle sobie wstecz. To co teraz sie wyrabia to normalnie mnie oslabia. Nikt normalny nie wytrzyma chyba ,ze jest w domu klima. Gdzie są burze i te deszcze bo sie zaraz tu rozwrzeszcze. Tu na czwartym jest Afryka niech ten upal stąd umyka. Chce wietrzyku i ochlody nie tej ciąglej niewyody. Ani jesc ani spac ja upalu nie chce znac. Niech wypala do Afryki upal wstretny,upal dziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi to było dobre!! :D Upał wstrętny upał dziki!!! A sio upale wredny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam mialo byc ~`niewygody~~Obejrzalam ta 16 dniową prognoze,chyba lepiej nie widziec.Ale wiesz tak sobie mysle ,ze to sie im nie sprawdzi.Maz ogladal jakis program i to ponoc nie da sie tak przewidziec prognozy tyle wprzod jakis meteorolog sie wypowiadal.To miejmy jeszcze nadzieje ,ze sie to nie sprawdzi i przyjdzie nasz upragniony chlodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak słyszałam, że prognoza pogody może byc wiarygodna jedynie na 2 góra 3 dni do przodu. Potem to już loteria, bo nigdy nie wiadomo, czy nagle jakiś prąd moski nie ściągnie jakiegoś frontu na nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny no nie wytrzymam
co za glupie kozy przez 24 strony narzekaja i gledza o tym samym w kolko! ile mozna ruszcie grube dupy, to wam nie bedzei goraco jak troche schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy ma tak grubą d..ę jak ty,my jestesmy szczuple i zgrabne.A ty wcale tu nie musisz wchodzic i tego czytac.Wejdz sobie moze na jakies diety na odchudzanie,albo cos o chorobach glowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×