Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

No właśnie mój mąż sobie leży bez koszuli:) zaraz go wyciągnę na spacer:P To narazie dziweczyny Pozdrawiam:) i żyzę miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka, to pewnie długo nie odpisze, bo na pojechala przeciez na wakacje :) Ja tez dostalam wlasnie okresu 4 dni wczesniej przez te upaly. Oj fajnie, że tu jesteście bo jakos mi z Wami raźniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie no padam :D ja 5sierpien :D:D i w dodatku tez 4 pietro:D:D:D:D przynajmniej bedziemy razem urodzinki swietowac w mniej wiecej tym samym czasie ;) a ja sluchajcie po obiadku ok 16 walnelam sie na wyrko i zasnelam :| normalnie nie wiem keidy ale tak mi sie smacznie spalo....pewnie dlatego ze otworzylam drzwi i byl przeciag nr11-- ja to przez te upaly mialam 10 dni:( 10 dni meczarni:( i rozdraznienia😡 to wkoncu ile nas jest...lwiatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha....niepotrzebnie chyba dodaje ze u mnie pogoda bez zmian,parno duszno i do zimy daleko :( 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ~~anabelka~~ze tez jestes lewkiem,to juz nas jest 5.Naprawde teraz to juz jestem pewna ,ze cos w tym jest.Jeszcze zostala do sprawdzenia poziomka,mam nadzieje ,ze jak wroci z wakacji to nam napisze.Fajnie ,ze sobie pospalas trzeba wykorzystac kazdą chwile jak sie tylko da usnac.Ja wyslalam meza z Pola do tesciowej to sobie tez odpoczelam po poludniu. A tobie ~~Kasiulek~~zycze zeby cie brzuszek nie bolal,odpoczywaj sobie.O cholera wlasnie spojrzalam na pogode w Polsacie i sie zalamalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc duszą się
: Monola --> 2 sierpnia Anabelka21 --> 5 sierpnia 23 latka --> 12 sierpnia wszędzie puch --> 16 sierpnia Kasiulek --> 19 sierpnia Ciepłolubne: letnie słońce --> pażdziernik Ludzie!! to nie moze być przypadek, trzeba ten temat naukowcom podesłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki mała pomyłka
Słoneczko wybacz ;) Ciepłolubne: letnie słońce --> listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Kasiulek--->jesteś 19 sierpień,to tak jak mój facet,on tez niezbyt lubi upaly więc cos w tym jest,ze lewki nie przepadaja za gorącem:-oJa niedawno wrocilam z dzialki,duchota i suchota kompletna,pojechalam tam dopiero po 15 ale i tak nadal grzalo:-oWłączylam taka fontanne ktora podlew trawnik.....i sama pod nia wlazlam:-PWoda na poczatku nawet nie byla zbyt lodowata po zdazyal sie ogrzac przez węza do tej fontanny,potem byla cudownie zimna a ja stałą pod ta fontanną i rozkoszowlam sie tym "prysznicem";-)nawet przez chwilke bylo mi zimno od tj wodya el zaraz potem wyschalam i znow grzalo:-oNo coz,ja wciaz mam nadzeiej ze moze za niedlugo choc przez chwile popada bo marzenia o porzadnej burzy o chyba abstrakacja:-PA wiec aby do jesieni;-)Mam nadzieje ze tej nocy moze wczesniej usnę:-)Teraz lece pod prysznic:-)Pozdrawiam Wszystkich i życzę slodkich i mroźnych snow;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie mogę! Same lwy. Przyjaciel mojego faceta też tak jak ja jest z 19. sierpnia ale nie wiem czy on lubi upały czy nie. Ale to może jakaś teoria, że jak ktoś się urodził w gorącym miesiącu, to woli zimno ;) Ja Wam mówię, że do końca lipca będzie upał, a jak tylko pojadę nad morze to zrobi się zimno i deszczowo. Z jednej strony dobrze by było i Wam tego życzę, ale nad morzem mogłoby być jeszcze do 10 siepnia ciepło i słonecznie ;) A potem może padać i ziąbić :D Ciekawe czy moje prognozy się spawdzą. Też widziałam wczoraj pogodę i się załamałam jak zobaczyłam na poniedz. i wtorek u mnie 33 stopnie 😭 Nie ruszam się z domu na krok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,my się już na innym topiku zastanawiałyśmy i kilka osób właśnie urodzonych latem woli zimno,a zimowe upały ;)Coś w tym jest :) Ja jestem grudniowa i po prostu koocham upały :) pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja mama
jest z lutego a tez nienawidizi upalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!U mnie piecze od rana ,ale to nie nowosc.Ja sie nie wyspalam bo mialam na wprost mojego okna taka impreze ,ze prawie do rana ,a ze bylo im pewnie cieplo to przeniesli sie na balkon.A rano wstala Pola to juz po spanku.Moj maz wyjechal po 5 ,ale zaraz wraca bo mu sie tlumik zepsul w samochodzie za Wroclawiem,ale ma pecha.To wyjedzie pewnie kolo wtorku,szkoda mi go ,ale bedzie z nami 2 dni dluzej to z tego sie ciesze.A my moze zalozymy jakis klub Lewkow,moze teraz pomyslimy nad czyms jeszcze co nas laczy moze numerologia ,ja tam sie bardzo w takie rzeczy nie bawie,ale chyba cos w tym jest w naszym przypadku.Ja jestem dziewiatką,mozemy sie pobawic,moze nam szybciej te upaly zleca odwrocimy jakos naszą uwage.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh monola to cos jak u mnie:/ ja tez nie moglam spac do jakiejs 2,30 moze to byla nawet 3 :( tak grzala muzyka ze jakby mi ktos pod lozkiem wlaczyl,a z rana znow grzalo slonce:( obudzilam sie juz o 8 i probowalam zasnac ale nie dalo rady:( tylko sie poprzewalam po wyrku a teraz leb mnie tak boli ze po prostu poezja:( Kasiulek moi znajomi wybyli teraz do łeby wiec na biezaco wiem jaka jest pogoda,podobno od wczoraj slonka nie ma wiec jest szansa ze potem sie wypogodzi.A poza tym to ja zauwazylam jedna zbieznosc,ze jak w wawie jest slonce to wtedy nad baltykiem nie ma i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monola a co do tych numerkow to jakos zawsze podaja iinny system liczenia,jak to obliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę,przeczytałam ze tu same lwice prawie :) a mnie się właśnie taki jeden pan Lew podoba ;) mądralalala-no to tak jak ja,grudniowa i kochajca tropiki :) Ja jestem z południa,we wtorek ma być 35 stopni ;)upały kocham ale nie jak jestem w pracy :O a znając zycie jak pójdę na urlop-drugi tydzień sierpnia-to będzie zimno :P dziewczyny,wentylatory używajcie,zaluzje zamykajcie,i będzie chłodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raszputinka
Ja to bym nawet lubiła te upały, gdyby nie to że się strasznie pocę. I właśnie dlatego nie lubię, bo chodzę wtedy cała mokra :( eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc z tej strony co podała Cleopatra wychodzi mi, że jestem 3 Raszputinka--> w taki upał, to chyba nie ma osoby, która by się nie pociła, więc się nie przejmuj, bo to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to licze tak np.moja data 2+8+1+9+7+0=27 i potem 2+7=9,nie wiem moze są jakies inne systemy ja znam taki z jakiejs gazety,ale ja sie tak na tym bardzo nie znam ,ale mysle ze to dobre wyliczenie ,jezeli ktos wie lepiej to niech mnie poprawi.~~anabelka~~policz ale cos mi mowi ,ze jestes 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka--> to dziwne, ze piszesz ze w Łebie od wczoraj nie ma słońca. Patrzyłam wczoraj w necie kamery internetowe na żywo i w Łebie jak nic widziałam słońce i czyste niebo! Nie wiem w takim razie co jest grane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha monola zgadza sie :) jestem 9-tka Kasiulek no nie wiem ale jak dzis rano do mnie dzwonili to mowili ze niebo zachmurzone slonca nie ma ale cieplo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem. Nie ważne. Ważne żeby było ciepło i słonecznie jak ja pojadę :D Buuu.. Wy jesteście 9 a ja 3. Czuję się odmieńcem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no niby tak ;) Ale mam nadzieję, że z tego powodu nie wyrzucicie mnie z Waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff no co Ty mowisz....niewazne liczby wazne żeś rasowa lwica:D ja sie rozplywam:( a jeszcze musze wyjsc po zakupy na obiad:( patrzylam na prognoze i sie zalamalam do minimum 29 licpa bedzie po 30kilka stopni :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×