Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Na szczęście jeszcze żyję. Monola to miłe, że się o mnie martwiłaś 🌻 Teraz ja się martwię o Ciebie jak Ty do tego dentysty się dowleczesz :( wszedzie puch--> rzeczywiście recenzje niezłe. Działanie chłodzące kusi, ale przecież nie wysmarujesz się balsamem antycelulitowym na calym ciele :( Tylko uda i posladki raczej. A reszta ciala? Buu... Zdechne, jak nic zdechne z gorąca... anabelka zyjesz? jak tam wyprawa na miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek....> to było super:) Wiem, że to było dla wszędzie puch, Monoli i 23 latki...ale... Pierszy raz od rana uśmechnełam się:D sorki, że tak wciskam się między wami, ale \"miło\" poczytać, że kogoś też coś boli, co prawda was gnębi coś innego niż mnie, ale zawsze to coś:( A ja uczę się, uczę, uczę,.................................. i tak pewnie nie zdam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie słońce--> ależ dla Ciebie też to było!! Dla wszystkich stałych bywalczyń tego topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Kasiulek---->świetny link:-)Dzieki za niego;-) letnie slońce--->nie martw sie napewn zdasz ten egzamin:-)Trzymam kciku!! ja nadalmecze sie w domku z gorącem,wypijam hektolitry napoow,co chwilę chlodze oplukać twarz lodowat wodę,wprawdzie nie wiele to pomaga,dalej mi duszno ale jakoś żyję;-) Dziewczyny jakos wytrzymamy te upaly,ciągle mam nadzieje,ze moze w koncu popada i sie ochlodzi,moze choc o kilka stopni:-oDamy rade choc jest cieżko:-) Pozdrawiam🌻 i aby do jesieni i zimy(chociaz przy tym upalach wydaje sie ze jesien i zima nigdy nie nadejdzie:-o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehs
Wy to i tak macie fajnie, ze nie musicie nigdzie wychodzic w taka pogode. Ja MUSZE CHODZIC DO PRACY !!!!! A poza mam pelno zajec po pracy - w domu jestem najwczesniej o 20, czujecie ? Jak wchodze do domu to pierwsze co robie to lece pod prysznic bo zlachana jestem jak pies. Cos strasznego !! W pracy nie mam klimatyzacji - siedzimy w 5 osob w jednym pokoju a "chlodzi" nas jeden wiatrak :O Ja juz nerwowo i fizycznie nie wyrabiam :O Co do tej jeczacej sasiadki - nic sie nie zmienilo poza tym, ze wynieslismy sie z chlopakiem do kuchi. Upojne noce obok lodowki i kociego legowiska. No ale po prostu nie bylo innego wyjscia ! Ta dziwka jak darla pysk tak dalej drze w najlepsze. Poddaje sie :O A z innej beczki - ja jestem skorpionem i tez NIENAWIDZE upalow !!!!! Czyl to nie tylko lwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszereri
ludzie...w zimie mowicie ze jest zimno w lecie ze za goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehs
jak w zimie jest za zimno, to mowimy, ze jest za zimno a jak latem za goraco, to mowimy, ze jest za goraco, kapujesz ? Przegiecie w kazda strone jest niewskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
nieprawda,ja w zimię NIGDY nie narzekam na zimno,mróz,uwielbiam jaka pada snieg,jest rzesko i chlodno.prędzej wyjde na spacer w czasie mrozu niz upalu:-oW czasie upalu wychodzę tylko jak muszę,nigdy dla przyjemnosci,nawet nie chce mi sie opalc,opalm sie jak jest 25 stopni i rzeskie powietrze,wieje wietrzyk,nie leze plackiem na kocu ale opalm sie podczas spacerów.Gdy sie roztapiam i duszę z goraca:-PZimą jest tak świezo,rześko,uwilabim zimow ciuszki,nie ma jak poszlec na sniegu;-)Pza tym latwie i przyjemniej jest sie ogrzec w zimowy wieczr niż ochldzic w letni żar:-oTo osttanie czasmi wydaje mi sie nie mozliwe,skoro nawet prysznic kilknascie razydziennie nic nie daje,powietrze jest tak parne i duszne a słonce niemilosiernie grzeje:-oNie wiem co w tym takiego fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
no wlasnie przegiecie w kazdą strone jest niedobre:-oA takie upaly w lecie to PRZEGIĘCIE😡To nie jest normalne,ze juz prawie dwa miesiace tak grzeje i nie pada,to są jakies anomalie pogowe,ten upal i susza:-o Normalne lato to tak do 25 stopni,z lekkim sloneczkiem i deszzowe....ale nie to co jest w tym roku:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku ostatecznie się przekonałam, że lato to NAJGORSZA pora roku. Wymieniam największe minusy: - gorąco jak cholera - nie ma czym odychac - okna nie otworze wieczorem, bo leci stado komarow - sąsiad na balkonie pali i mi śmierdzi w pokoju!!! - psy szczekają i przy otwartym oknie szlag mnie trafia - dzieci się drą i tez mnie trafia Dodajcie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
-pot leje się z czlowieka -spac nie można -jeść nie można -żaden napoj nie jest w stanie ugasic pragnienia -zero ochoy na cokolwiek-czlowiek chodzi muony i czuje sie jak much w smole -we wszystkich ciuchach jest za goraco -czlowiek jest podenerwowany i spęty od tego upalu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię upały ale..........te mi już troszkę dokuczają. Zrobić obiad, czy posprzątać mieszkanko to nielada wyzwanie:( Jutro jadę na wieś, uwielbiam tam leżeć pod drzewkiem i leniuchować:) będę się uczyć i odstresowywać:) Liczę, że u mnie nie będzie deszczu, ale u was owszem:P Do piątku:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
wypoczywaj dobrze Letnie slonce i powodzenia na egzaminie:-) a sobie i innym bywalczyniom tego topiku życzę ochlodzenia i wakacyjnego,porządnego deszczu;-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie słońce--> miłego wypoczynku :) anabelka żyjesz??? Monola jak wrócisz, to napisz jak wizyta u dentysty. a kiedy poziomka wraca? 23 latka --> oj ja też zyczę nam ochłodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha monola to Ci sie udalo hormony wala na lep:D Ja dopiero wrocilam :(zaszlam do znajomej a ta wielce zdziwiona pyta sie czemu ja tak sporadycznie ostatnio wychodze z domu😡 jakbym tu z Wami nie byla to bym naprawde uwierzyla ze jestem jakas swirnieta i tylko ja siedze w domu ulala hehs widze ze to juz nie zarty z tym wrzeszczacym babskiem,wspolczucia a co do kosmetykow to super chlodzaco dziala mydelko dove to nowe zielone,tyle tylko ze dodatkowo wysusza skore:( Kasiulek u mnie oprocz komarow to jeszcze takie zielone bydlaki łażą nie wiem nawet co to jest,raz budze sie otwieram jedno oko a tu widze to cos obok mnie na poduszce:( brrrrr ja to od tego spania w przeciagach pokrecilam sie na dobre:(nie moge sie nawet schylic tak mi kark przewialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej anabelka to w takim razie pozostaje tylko \"nie Basia tylko Ketoprom\" :D Ja z domu nie wychodze i nie mam zamiaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze dobrze ze od 4dni rodzice wybyli bo oni juz tez zaczeli podejrzewac ze jakas szajba mi odwala:D Kasiulek jedziesz 3? juz wszystko zalatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh zazdroszcze Ci nieziemsko:) a ja wlasnie dzis dowiedzialam sie wyobrazcie sobie ze moj boy jedzie ze znajomymi(uwaga -->>kolobrzeg) a wsrod nich jest jego ex😡ktora nadal sie za nim ugania!!! oczywiscie on jak to facet nie wie czemu sie wsciekam😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no beze mnie bo ja nie moge a jedzie 7 sierpnia dziewczyny poradzcie co zrobic?znam ta panne i to typowa laska w sensie ze nie przepusci okazji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka to nieciekawie. Powiedz mi jak wygląda, to bede miała na niego oko ;) A tak poważnie, to współczuje Ci. Mnie by szlag trafił i nie pozwoliłabym mu chyba jechać. Zresztą mój facet nie chciałby jechać beze mnie. Nie wiem co Ci poradzić. Może powiedz mu o swoich obawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie otwarcie no to wiadomo jaki jest odzew-a ze przesadzam ze to i tamto bla bla ale mnie to w zaden sposob nie zatysfakcjonuje😡 a co do pilnowania jego to jestem jak najbardziej za:D blondyn,takie male chuchro miezerota:D jak tak opisuje to zastanawiam sie czy to ten moj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde szkoda, że on tak bagatelizuje tę sytuację. A czy on zdaje sobie sprawę, że ta jego eks ma nadal na niego ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak,ona to robi tak ze tuman by nawet zauwazyl....tak miedzy nami kobitkami mowiac widze ze jego to kreci....:| kiedys olewalam to ale teraz jest zbyt goraco tym bardziej ze ona wpakowala sie wrecz na dosiadke na ten wyjazd na ostatnia chwile...ciekawe po co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to drastyczny sposób, ale w takim wypadku, to ja bym go poprosiła żeby nie jechał. Co za wredne baby czasami po tym świecie chodzą. 😠 A nie mogą jechać bez niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym sęk ze to jakas bliska psiapsiola dziewczyny jednego kolesia wiec jakby moj powiedzial ze ona ma nie jechac to predzej dostalby text ze on ma zostac...wszyscy jego kumple ja lubia,chyba nawet bardziej jak mnie! ona to taki typ panny do wszystkiego wrecz jest uniwersalna keidy trzeba to zaleje morde keidy trzeba to zrobi laske i ugotuje pasze😡 nieletnim wstep wzborniony ze wzgledu na wulgarna pisownie:D(wybacz Kasiulek musialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wybaczam, bo rozumiem nerwy ;) Kurde skąd się biorą takie babsztyle? Poproś go żeby nie jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebawem powinnam dostac @ wiec jak mi kompletnie nerwy puszcza to postawie sprawe na ostrzu noza i powiem albo ja albo wyjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×