Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Czesc Kasiulek dzieki ja ostatnio jakiegos szalu dostalam z tymi zakupami,ale to chyba po tym upalnym lecie tak mnie napadlo bo jak bylo gorąco to nie wychodzilam tyle czasu.Teraz nadrabiam.Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka...> gratulacje! Tylko nie zapominaj o nas! Monola...>ja też chce masaż:) uwielbiam jak mąż mi robi masaż, tylko, że on ostatnio ma już dość:) a mnie wciąż kark boli i przez to głowa, tak mi powiedziała pani neurolog, ale wiecie nawet z lekarzami nic nie wiadomo. Kasiulek....>jak mogłaś mnie tak nazwać, nie dasz się cieszyć ostatnią chwilą lata:P... no ale w drodze wyjątku nie obrażę się, chyba że przestaniesz tu zaglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie!!! Anabelka---> gratuluję!Świetnie,ze udalo Ci sie dostac pracę:-)🌻 Monola--->fajnie,że masaże Ci pomagają:-) Kasiulek--->ja też dzisiaj jak musiałam w samo południe wyjść na zakupy na miasto to narzekałam,ze jest zbyt gorąco:-oNo ale i tak tak poogode lepiej się znosi niż w lipcu,przeżełyśmy już takie upały w tym rku,że wszystko wytrzymamy;-) Letnie slońce--->dobrze,że chociaż Ty cieszysz się z takiej pogody chociaż porownujac tą dzisiejsza pogode do lipcowych upalów to nawet ja się cieszę,bo nie ma już takiej wielkie duchoty i suszy;-)Za rok w lipcu znów bedziemy narzekać:-P:-D:-D:-D Miłego dnia dziewczyny:-)Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~letnie slonce ~~to i tak masz dobrze ze Ci maz masaze robi,moj to mowi ze nie potrafi chyba maly leniuszek jest.Dobrze ze do masazysty mnie wozil.Nie chce robic to niech placi,ale zarty zartami ale taki masaz jest fajny polecam.Mam nadzieje ze mi to pomoze narazie zawrotow nie mam ale nie spodziewam sie ze tak odrazu wszystko przejdzie musze jeszcze sama w domu cwiczyc na ten kregoslup.Ale mnie przynajmniej ponastawial.U mnie grzmi chyba na jakas burze sie zanosi niech sobie popada moja glowa jak barometr wczoraj mnie na ten deszcz bolala juz.Dzisiaj musze jeszcze meza spakowac bo jutro jedzie juz mio sie smutno robi na sama mysl.Dobrze ze Wy jestescie dziewczyny zawsze razniej.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! znowu cisza:( Chłodniej się zrobiło i wszyscy zniknęli:) A ja coś chora jestem, przez dwa dni bolało mnie gardło a teraz mam zapchane zatoki:( okropne, nie mogę oddychać ani normalnie mówić. Nie mogłam już w pracy wytrzymać:( a w nocy jest najgorzej, udusić się można:( oj aż się boję co to będzie w zimie, skoro już się zaczyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! ~~letnie slonce~~wspolczuje chyba zaczynaja sie te chorobska bo ta pogoda taka zmienna ,moze zrob sobie jakies inhalacje.U mnie byla w nocy straszna burza bardzo grzmialo obudzilam sie i w ogole mialam okropne koszmary jakies duchy mi sie snily.Balam sie tej burzy normalnie jak dziecko.Maz rano wczesnie jechal to sie rozbudzilam i nie moglam potem usnac caly dzien jestem taka wypluta.Siedzialam w domku i sie sporo bawilam z Polą.Znowu sie musimy przyzwyczajac ze zostalysmy same.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki wiem cos o tym przeziebionku:( mnie juz tez dotknelo:( a niebawem do pracy:( a ja mam zawalone gardlo i te zatoki...jak sie schyle,poloze wogoel cokolwiek to tak potwornie boli :( dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow :) co do moich spraw sercowych...na 95% wszystko zakonczone...tzn nie jest to wypowiedziane ale ja widze... no coz,teraz mam jedynie nadzieje ze praca w polaczeniu z nauka zajma mi na tyle dosc czasu abym nie miala nawet chwili na rozmyslanie o nim... :) udanego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Ja drugi dzien siedze w domku odpoczywam po ostatnim lataniu.U mnie ladna pogoda i jutro to juz musze gdzies wyjsc z domu.Jak tak sie siedzi to caly czas cos jem dogadzamy sobie z Polą jakiegos apetytu dostalam,co mnie cieszy bo jestem za chuda ,biore taki preparat z zelazem i on wlasnie mial powodowac wiekszy apetyt. anabelka zycze powodzenia w nowej pracy no i wylecz sie do poniedzialku.Na pewno nie bedziesz miala czasu na rozmyslania zobaczysz wszystko jakos sie ulozy. Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami znowu cisza jak zdrowko ?Nie mam z kim pogadac mialyscie mi dotrzymywac towarzystwa jak maz wyjedzie a tu nic zadnej nie ma.Ja dzis wypluta jestem, okresu dostalam spoznil mi sie juz sie balam.Jaka u was pogoda u mnie ladnie wczoraj pospacerowalysmy z Polą ze 3 godziny dzisiej moze pozniej tez wyjdziemy jak będę miala sile.Pozdrawiam!Milej soboty zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj bylam pierwszy dzionek w pracy:) bylo ok,mysle ze sobie poradze;) a co do pogody czyli nasz nieodlaczny temat rowniez zapoznawczy:D jak dla mnie jest czasem jednak za goraco:( widac ten sloneczny pazdziernik spelni sie im 😡 tak ma byc do konca pazdziernika a ciekawe co potem....w grudniu na swieta dopiero polska zlota jesien :D a wogole to co tu tak cichutko? dzis chyba wybiore sie do lekarz z kolanem cos nie tak:( i kazdy mnie straszy,od jakiegos tygodnia jak chodze to cos mi strzela,jakbym byla nienaoliwiona:D no ale do tego potworny bol ktory prawie ze przeszkadza w chodzeniu:( mam to kolano ciagle gorace,nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc anabelka!Fajnie ,ze jestes zadowolona z pracy.No a z tym kolanem lepiej idz do lekarza moze to jakis stan zapalny ,a uderzylas sie czy tak nie wiadomo od czego Cie boli? Daj znac co to jest.U mnie tez cieplutko w koncu mieszkamy w sumie blisko.Mnie nawet taka pogoda pasuje chodze jak tylko moge z Polą na spacerki ,jakos leci czas.A u nas na topiku pustki nie wiem co sie dzieje z dziewczynami.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Co tam u Was słychać?U mnie wszystko ok.Ta pogoda nie jest tak zla,juz balam się,ze bedzie bardziej gorąco:-PAle taka pogda moze być,jak sobie pryzpomne to co przezywąlysmy 2 miesiace temu to az mnie ciarki przechodzą:-oDobrze,ze to juz sie skonczylo a teraz niech bedzie ta polska zlota jesień;-) Anabelka--->fajnie,ze dobrze Ci posżlo w pracy,oby tak dalej:-)A z tym kolankiem idz lepiej do lekarza,to moze byc jakis uraz lub stan zapalny.Niech Ci przepisze moze jakąś maść na to kolano. Monola--->jak tam Twoje masaze,mam nadzieje,że Ci pomagają i ze glowka juz Cię nie boli:-) Życzę Wam milego dnia i serdecznie pozdarwiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oplatlat
a ja tęskie za latem, słońcem i wakacjami i te upały też bym wytrzymała żeby tylko wrócił się lipiec,, ahhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też móglby wrócić lipiec ale BEZ upalów;)Moglaby byc taka pogoda jak dziś,byle nie bylo upalow i duchoty:-PW lipcu fajne byly dlugie dni i wakacyjne wyjazdy ale nie ta duchota:-oAle teraz i tak nie narzekam na pogodę,jest wreszcie normalnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Asia 24 fajnie ,ze sie odezwalas u mnie narazie lepiej w tej chwili nie chodze na masaze cwicze sama w domku mam zadane przez tego pana cwiczenia,ale na pewno sie wybiore jeszcze do niego spodobalo mi sie.Mnie sie pogoda teraz podoba idealna na spacerki z Polą chodzimy prawie codziennie wszyscy mowia ,ze ma byc taki caly pazdziernik.No na ja tez jak sobie lipiec przypomne to az cos sie robi byle w przyszlym roku tak nie bylo ,ale przynajmniej nasz topik zyl.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :D U mnie też wsyzstko ok. Pogoda piękna, byłam trochę na działce na grilu :) Niestety ale od poniedziałku trzeba wracać na uczelnie 😭 A mi się tak podoba leniuchowanie w domku!! A jeszcze jak będzie taka ładna pogoda i tak gorąco cały październik, to sie wykończę!! Nie lubię jeździć w taką piękną pogodę do szkoły 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczyny wczoraj mialam byc u lekarza ale skonczylo sie tylko na przeswietleniu :( musialam jechac na srodkach przeciwbolowych bo z pracy nie moglam sobie pozwolic na zwolenienie:( ale dzis juz ide lada chwilka wybywam ale zdazylam sie zameldowac:D udanego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Kasiulek dawno Cie nie bylo u nas,szkoda ze juz musisz wracac do szkolki w sumie takie cieplo caly czas to chyba nie chce sie nikomu uczyc. anabelka daj znac co z tym kolanem ciekawe co to ,ja spotkalam wczoraj dwie znajome i tez mialy cos ostatnio z kolanem az chodzic nie mogly jedna sie uderzyla ale ta druga nie wiadomo od czego .mam nadzieje ze to nic powaznego,na pewno. Ja dzisiaj troche jezdzilam i tak jak przejechalam pol miasta samochodem to sie niezle ugrzalam naprawde jest cieplo.Bylam z Polką u brata posiedzialysmy na dzialce dotlenilysmy sie .Ale cos sie teraz kiepsko czuje boli mnie dzis gardlo ponoc teraz jakies wirusy szaleją zaraz musze sobie jakies leki wziac. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny:( bylam mialam sciagana wode z kolana niby opuchlizna zeszla ale mam jakies zapalenie sciegna i nie moge chodzic :( mam zwolnionko na 2 tyg:( eh akurat teraz keidy dostalam prace!! pecha to ja mam,mam skierowanie na zabiegi krioterapii i wm iedzy czasie jeszcze ze 2 sciagania bo to ciagle mi puchnie.... monola moze to jakis wirus kolanowy;) a gdzie reszta dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! anabelka niezle Ci sie praca zaczela ale nie przejmuj sie zdrowie najwazniejsze.Moj maz mial kiedys wode w kolanie tez mu sciagali ale od tamtej pory ma spokoj.Ale potem trzeba bardzo uwazac zeby nie klekac na czyms zimnym ani ich nie odgniatac.Maz czasem uklada glazure to musi zawsze zakladac takie gumowe nakolanniki.Siedz i kuruj sie w domku,wszystko bedzie dobrze.Zycze zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u was znowu cisza.anabelka jak sie czujesz jak kolano napisz cos ?juz zapomnialyscie o naszym topiku czy co,odezwijcie sie czasem.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Gdzie jesteście??? Ja zaczęłam ostatni rok studiów i trochę nie mam czasu. Ale zimno dzisiaj :D Hihi pewnie mnie wyśmiejecie, ale mogłoby być trochę cieplej. Tak 17-18 stopni. U mnie dzisiaj tylko 7. Brrr.. ale wolę to niż te lipcowe piekielne upały!! Co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owpisdu
dalej wam gorąco bo mi zimno jak szlag brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiulek!Ja jestem na posterunku usiadlam przed chwilą.Siedze z malą w domku troche sie przeziebilysmyPola miala goraczke w nocy. A tak to wszystko ok.my same jak zwykle, mąz wraca na początku listopada.No to pewnie masz duzo nauki na studiach.Dziewczyny w ogole sie nie odzywają.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monola dobrze, że się odezwałaś, bo już myślałam że zapomniałyście o naszym topiku. Ja też niedawno byłam przeziębiona, ale już jest ok. Mam nadzieję, że Wy też szybko się wykurujecie. A jak pogoda? :) Ja nie narzekam nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !No jesien jak do tej pory byla piekna mnie pogoda pasuje.Moze byc i zimno tylko najgorsze takie zmiany z dnia na dzien bo nie wiem jak sie ubierac, ani malej.Najlatwiej sie przeziebic teraz.a tak w ogole zniose wszystko byle nie lipcowe upaly.Milego wieczoru pisz Kasiulek co u Ciebie,moze sie jeszcze ktoras odezwie.Papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×