Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość hahahaaaa
Ta a Twoje mieszkanie też jest dla wszystkich. Jakby tak nie było, to złodziej nie mógłby tam wejść, a jak mu sie uda, to znaczy że jest dla wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz zaraz padnę
Hhihihi dobre z tym złodziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie-skoro coś robimy to znaczy,że mozemy, nic mylnego. ale czy wypada tak robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja racja
no właśnie poziomka np. skoro można ktoś piernie w kościele, to znaczy że można, więc wszyscy pierdźmy w kościele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah..
To porównanie z tym złodziejem to nijak się ma do forum w którym każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę już
do o rany... no zobacz - przynajesz ze jestes prostaczką, pod warunkiem ze uznasz za nią też autorkę - co cie obchodzi autorka, to ty powinnas miec troche więcej szacunku do siebie, od tego może nalezałoby zacząć może poczytaj coś innego niz wpisy na kafe, zainwestuj w samorozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psujecie klimat atmosfere
a miało byc tak pięknie ; wywiady, autografy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy aby nie masz jakichś kompleksów? Dlaczego nie umiesz bronić samej siebie bez porównywania się z autorką?? Koniecznie chcesz pokazać światu, że jest ktoś gorszy od ciebie. Pozdrawiam autorkę. Trzymaj się chłodno ;) I nie kłóćcie się już, bo od tego podnosi się ciśnienie i jest jeszcze bardziej gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej sierotka
do Sierotka ma Rysia : ale masz zakurwistego nicka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam
sie chce kłocic w taką upalną pogodę? jeżeli ktos ją źle znosi i pisząc tu o tym poczuje sie lepiej, bo zawsze jest lżej gdy się z kimś podzieli, to po co naskakiwac na taką osobę? Nie ma musu czytać, wchodzic wogóle na topiki których tematy nam nie odpowiadają. Jesteśmy strasznie kłótliwym i mało wyrozumiałym narodem. Trzymajcie sie wszyscy z uśmiechem, i ci którzy lubia skwar i ci którzy go nie lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś chciała sprawiedliwości
to też kazałabyś jej "wpier****ć" Ona cie nie zwyzywała od kurew i szmat! Ty ją potraktowałaś gorzej. Koniec kłótni, bo wkroczy moderator i usunie topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pomału robi się chłodniej-pootwierałam okna-jest lepiej:)niedługo idę na plaże-buziaki trzymajcie sie papoap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na cholerę chcieliście lata
? :-O Ja zawsze wolałem zimę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co ja bym dała żeby iść na plażę. Niestety lubelskie nie ma dostępu do morza... :( A Kaczyński obiecywał, że jak wygra, to będzie!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę ochłodzenia
NIENAWIDZĘ takich upalów:-oŻyć się nie da...Można się udusić i roztopić jednocześnie od tego skwaru:-oWolę już jak jest o 15 stopni chlodniej;-)I wieje dleikatny,orzeżwiający wietrzyk;-)Te upaly są masakryczne:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura ozonowa
o losie ale upał! dzis jechalam pociągiem z olsztyna i facio jeden siedziala w .....koszuli, krawacie i ......SWETRZE!!! gdy spytalam czy mu nie za goraco powiedziala ze przeciez w tv zapowiadali deszcze....no żesz fuck! i nie zdjął tego swetra przez 30 min jazdy, zajebioza a dwa dni temu, rowniez w takie upaly, bylam zmuszona ;( jechac autobusem 1,5 godziny i wiecie co? wsiadl satrszy facio i zaczal zamykac okienka! tak, te male okienka ktore sa w autobusach, ja mu mowie ze chyba jest niepowazny ze zamyka te okna i ze ja i tak je otworze, a facio mi na to ze sie przesiebi, no ta ja ze jeszcze nie slyszlama zeby przy 35 stopniach sie ktos przeziebil i zeby wszedl do bagaznika tam na pewno bedzie mu cieplo i nie bedzie przewiewu ( choc i tak nie bylo bo ani jeden listek nie drgnął na drzewach- maly szczegoł) oj ludzie mają nasrane w glowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura ozonowa
ps. jesli jestescie mlodzi i szczupli (!) to cieszcie sie, bo strasi ludzie i grubasy maja przeje****!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę ochłodzenia
heh,ja nie jestem gruba,jestem mloda ale i tak zdycham w te upaly:-Juz lepiej funcjonuję przey minus 30 niż w takim upale:-PNiech spadnie porządny deszcz,moze byc nawet burza,przynajmniej powietrze sięoczysci i bedzie mozna normalnie oddychac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne
ja jestem chuda i młoda, a poce sie jak swinia! :( Na plecach, na twarzy, dłonie, stopy, posladki buuu..... na pachy dziala antidral, a reszta tragizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę ochłodzenia
na takie upaly najchetnie wyjechalbym chociazby do Norwgii albo w inne miejsce gdzie tak nie grzeje;-)U nas w Polsce teraz jest chyba cieplej niz w Turcji czy Hiszpanii:-oA mowią,ze Polska to chlodny kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę ochłodzenia
te mrozy w zimie tak nie dawaly w kosc i tak nie męczyly jate upaly:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Norwegii też gorąco
na południu norwegii tez goraco, chyba ze jedziesz na połnoc. Zabieram sie z Toba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę ochłodzenia
:-)ok,nie ma sprawy,jedziemy na polnoc Norwegii bo tu w Polsce zdycham:-oNa początku,jak te upaly sie zaczynaly tka nie męczyly bo kazdy chcial troche ciepla po dlugiej ziemie ale teraz,juz ktorys tydzien z kolei jak tak grzeje staje sie to nie do zniesienia;-oCo za duzo to nie zdrowo!!za dlugie i za mocne te upały:-oTeraz dopiero doceniam uroki jesieni,wiony czy zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania16lbn
hej, mam prośbe. Biore udział w konkursie, w którym do wygrania jest strój koąpielowy (bardzo mi sie podoba) no ale trzeba głosowac. Tak wiec bardzo prosze wszytkich o głosy na wypowiedz z nicku ania16lbn!! http://www.dlazdrowia.pl/index.php?modul=10&msg=OK&msg=OK prosze o głosy nick ania16lbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie wytrzymuje:o ale nam Polakom nigdy sie nie dogodzi zawsze znajda sobie jakis pretekst do narzekan:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uduszona
Ja jest poniżej 25 stopni to ja nie narzekam na pogodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×