Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość u mnie teraz pada i trochę grz
mi ale niestety juz sie przejasnia;-)i jutro znow chyba upalnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znowu nic deszczu nawet kropli.Mam dosc znowu wyszlo slonce.A juz sie zapowiadalo ze popada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale duchota w ten wieczór
już nie wyrabiam:-oNie ma czym oddychać:-oJa chcę aby było chłodniej!!!!!!!!!!!Mrozy tak nie dokuczly ani nie męczyly jak te upaly😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fermata
Kurcze ja tez ledwie dycham od tych ppiekilenych upalów :-( i marze juz o milym18- 20 stopniowym chlodku i kilkudniowym deszczyku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo co wyszlam spod prysznica i juz sie lepie :( dzis uslyszalam w tv ze ma byc 2,3 dniowa przerwa od tych upalow a potem znow to samo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już nie chę upalów
ja chcę deszzu i ochlodzenia gdzieś tak do 20 stopni!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja tez słyszałamna TVN , że na weekend na się ochłodzic, a potem od poniedziałku dlaej to samo 😭 Jestem taka wsciekla, ze mam ochote zabic jakiegos prezentera pogody, jak mowi np. \"na południu kraju cudowna piekna pogoda, 34 stopnie. Potem lekkie ochodzenie, ale prosze sie nie martwic, po weekendzie znow wracaja do nas afrykanskie upały\"!!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz pierdyknę
już ledwo żyję!!! niedość że nienawidzę upału to od rana się duszę, nie mogę oddychać, kręci mi się w głowie kiedy wstaję, w nocy nie mogę spać.....chcę zimeeee!!!!1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz pierdyknę
ale w prognozie pogody to oni chyba tak żartują...co? nie wierzę w żeby normalnego człowieka cieszyła TAKA pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden prosty, darmowy i skuteczny sposób dla tych, którym gorąco przy kompie w domu - nogi do miski z zimną wodą (na stałe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no porazka....budze sie lepiaca,z bolaca glowa i ledwo oddycham:( dzizas ! ile to ma jeszcze trwac :( wczoraj wy7gladam przez okno a tu ok 19 jakas babunia w wieku ok 60-70 lat ledwo to sie na nogach utrzyma ale kurde bieganie urzadzala:| skad Ci ludzie maja na to sily.....mnie wogole sie z domu nie chce wychodzic :( a co dopiero biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja z dnia na dzień coraz gorzej się czuję :( Nie ma czym oddychac! Mam wrażenie ze przyjdzie taki moment, ze naprawdę padnę. Chodzę zła jak osa i jak usłyszałam wczoraj w TV ze od poniedziałku znowy wracja afrykanskie upały, to miałam ochote rozwalic TV ze złości. Tego juz nie da sie wytrzymać!!! Zima jest najpiękniejszą porą roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie,Kasiulek popieram w 100%..... ja nigdy nie mialam problemow z sercem ale przy takiej pogodzie ledwo zyje :( a taka stara jeszcze nie jestem ;) a co do humoru to wyobraz sobie ze wczoraj dostalam okres na dodatek :( nie wyrobka jest :( a moj facet pyta sie czemu nie mam humoru:D:D:D myslalam ze go trzasne!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak lubię jak jest ciepło!! polecam picie dużej ilości wody (nie soków) i będzie lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picie wody nie pomaga
i tak NIENAWIDZE upalow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOCHAM zime!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima jest fajna :) Zakładamy kozaczki, płaszczyk, śnieg pada,a w domku tak cieplutko. Otwieramy okno i rześkie powietrze przelatuje przez nasz pokój :) Ehh... pomarzyc można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w parcy i się duszę, noramlnie padam...to normalnie zbrodnia, że w takie dni każą nam siedzieć w pracy! i w dodatku bez klimatyzacji!Masakra www.kobieta.wellnesslife.pl Nowy program dla kobiet "Odkryj swoje piękno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
z tym swizym ześkim,czystym pwoietrzem;-)Mozna wtedy swobodnie ddychac pelna piesią a nie dusic sie w te okropne upaly i roztapiac sie od slonca i tego goraca:-oCale lata najchetniej bym spedziala albo siedziac w morzu albo na Alasce;-)LUbie jakjest zimniej,lubie jesien i zimeu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie sadzilam ze keidys to powiem ale....chce zimy!!!!:( w sumie zima tez ma swoj urok ;) jak juz jedna kobitka tu powiedziala chyba Kasiulek ze mozna zarzucic super kozaczki ;) ja to lubie takie dlugasne i wysokie szpileczki najlepiej czarne:) do tego jakis plaszczyk wloski rozpuszczone,lux spodenki i mozna zyc ;) wogole moze zarzucimy temat-szpilki- moze tym sie zajmiemy i chociaz w myslach przywolamy zime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odtańczyłabym taniec przywolujący zimę, ale w taki upał nie chce mi się nawet nogą ruszyc ;) To może chociaż poczaruję..: \" Ziiiiiiimoooooooo, ziiiiiiiimo przyyyyyjdź...\" Albo może lepiej \"upale a kysz, upale a kysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
właśnie zima ma m.in. ten urok,ze można fajnie sie ubierac,bardziej roznorodnie kompletowac i uzrozamicac stroje,naaldac roznorodne sweterki,kozaczki,spodnie,laszczyki,czapki,kurteczki,szlaikirekwiczki itp.:-)A latem co,mozna zalozyc tylko jakaś kieckę,spodnice czy szorty i top na ramiczkach:-oNudne to :-Platem wlsoy najlepiej zwiazac w kitkę,za goraco na roznorpdne fryzury,na noszenie wlosw rozpuszczonym.Zimą i jesienoa mozna eksperymentowac z makijaze,bez obwy ze sie ropzlynie,moznanosic rozne fajne frzury bez obaw ze wlsoy juz chwile po umyciu sa spocone:-oMozna chlodniejsze dni nosicslodkie,zmyslowe perfumki,latem nie za bardzo:-Pjak nie lubie typowo swiezych,cytrusowych zapchow,wole cos bardziej ciezszego,zmyslowego a takie zapchy sa raczej na clodniejsze dnia:-(tesknie za tym,mam dosc upalow,NIENAWIDZE ICH:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
sorry za literówki,mam nadzieję,że się rozczytałyście,przez ten upal nawet nie można normalnie pisać,za goraco😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne tak
jest narzekanie na coś czego zmienić nie można. Jak można tak żyć ? Wieczne jęczenie. Agresja wobec wszystkich za to, że fala upalów jest nad Polską ? Co Wam dają takie "gorzkie żale" ? Ulgę ? przynoszą ochłodę ? Wiecie... żal mi tych wszystkich ludzi z waszego otoczenia co muszą z wami przebywać i słuchac tych jęków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi żal Ciebie że zabraniasz nam narzekać. A skąd wiesz, czy ja wiecznie narzekam w obecności rodziny?? Może w domu właśnie nie narzekam tylko tutaj wylewam swe emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za zimą
ja nie narezekam na codzien,wyzalam ie tylko tu na forum,poza tym do NIKOGO nie mam pretensji,po prostu pisze ze nie lubie upalow:-PTo Ty masz jakis problem bo dosukujesz sie rzeczy ktorych nie ma i wmawiasz ludziom dziwne rzczy,skoro tak lubisz upaly to co robisz na tym topiku?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce zimno i nie narzekam, ja tylko powtarzam,ze jest mi źle:):D Dziewczyny i jeszcze moja ciąża..........ja nie wytrzymuje. Najchętniej przesiedziałabym cały dzień w McDONALDS bo maja tam klimatyzację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie jest w ciązy
to upal odczuwa sie jeszcze bardziej...ale mam nadzieje,że za niedlugo sie ochlodiz i kazdu bedzie lepiej,ja tez nie wyrabiam przez te upały:-pPozdrawiam wsyztskihspragnionych ochlodzenia🖐️i porządnego deszczyku życzę:-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne tak
To poczytajcie sobie to co pisałyście .... Kurczę, piszą i nie wiedzą co. Jęczą, marudzą tak jakby to mogło cokolwiek zmienić. Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyzywaj nas:P:P My marudzimy, ty wyzywasz:P Ja osobiście nie ROZUMIEM LUDZI, KTÓRZY OBRAŻAJĄ INNYCH,A TYMBARDZIEJ JEŚLI ICH NIE ZNAJĄ:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×