Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Czesc wam!Co tak cicho znowu.Ja mam w domu wesolo Polka tak szaleje z ojcem ,nie moze sie nacieszyc.Co tam u was ?Jaka pogoda u mnie slonce ale jeszcze nie wiem jak jest bo nie bylam na dworku.Po biadku gdzies pewnie pojedziemy,wreszcie rodzinka w komplecie.Zycze milej niedzielki!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pogoda bardzo ładna. Na tydzień zapowiadają również przepiękną pogodę:D Aż chce się żyć i nawet chodzić do pracy. Monola miłego dnia i ciesz się mężem:) Ja uwielbiam niedzielę u boku mojego męża, mam czas żeby się nim zająć:D Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Co u was ,znowu jakas cisza sie zrobila.Ja dzisiaj bylam wreszcie na tym masazu,fajnie bylo .Czego ja nie mam z tym moim kregoslupem jakies zwezenie w gornym odcinku ,nizej jakies luki nawet juz wszystkiego nie pamietam.Tak fajnie mnie nastawial az mi cos w szyi strzelalo,w srode jeszcze ide jeszcze mi w jednym miejscu czegos nie nastawil.Ale mi wszystko wytlumaczyl wlasnie to moglo u mnie powodowac zawroty,a uaktywnilo sie po ciazy i po porodzie.W ogole mam wskazany taki masaz raz w miesiącu po okresie i powiedzial ze zawrotow glowy nie powinnam miec.Mam nadzieje ze to pomoze jakos mu wierze bo w normalnych lekarzy to juz nie bardzo coz ze chodzilam prywatnie tyle razy wszystkie choroby jak nie mogą zdiagnozowac to na nerwice zganiają.Jeszcze sie dzisiaj po urzedach najezdzilam ,padnieta jestem.Pogoda u mnie ladniutka cieplo ale nie za gorące.Pozdrawiam was!I piszcie wiecej leniuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monola zazdroszcze Ci tego masazyku:) ale podobno z kregoslupem to nie ma zartow :( az kurcze nigdy bym nie pomyslala ze od tego moga byc zawroty glowy ja sama powinnam wybrac sie do fizjoterapeuty ale kurcze nie znam nikogo kto moglby polecic jakiegos dobrego..u kogo Ty bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc anabelka !No ja poszlam do tego masazysty z polecenia meza siostry ciotecznej on zna tego faceta mnostwo lat .Ponoc jest dobry jemu tez pomogl przy zawrotach glowy przeszly mu calkowicie .To taki starszy facet ale konkretny.Mam nadzieje ,ze mi pomoze ide jutro jeszcze raz,ale naprawde takie masaze sa super.Chociaz ja to bylam troche spieta wczoraj bo to pierwszy raz nie wiedzialam co mnie czeka,balam sie.Ale jak poczytalam w necie od kregoslupa jak cos jest nie tak moze byc wiele roznych objawow. Dzisiaj wybralam sie do fryzjerki zrobilam sobie pasemka jasne i rude cos mnie napadlo.Nasiedzialam sie troche jestem zmeczona.Dziewczyny piszcie czesciej bo jakos tak smutno sie u nas zrobilo.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Znowu mnie długo nie było, bo mam ciągle problemy z netem. Raz jest, raz go nie ma.. ehh... np. napiszę coś na jakimś innym topiku, potem chcę zajrzeć na ten i już mi się net urywa 😡 ale postanowilam teraz, ze ten topik bedzie mial pierwszeństwo :D co tam u was?? U mnie pogoda piękna :) tak jak lubię. Ciepło, ale nie za gorąco, tylko tak w sam raz. Gdyby cały lipiec był taki... ehh... byłoby bosko, a tymczasem smażyłyśmy się jak kotlety schabowe ;) Jak sobie przypomnę, to mi ciarki przechodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiulek!Fajnie ,ze sie odezwalas bo myslalam ze topik juz calkiem padl.U mnie tez fajna pogoda wreszie normalnie tak moglo by byc caly czas.Dzisiaj mam gosci bo wreszcie robie te Poli urodziny ,wpadnie kilka osob.Wlasnie mam przerwe bo sie troche zmachalam i musze odpoczac.Wlasciwie mam juz wszystko zrobione upieklam dwa ciasta wystarczy siedzialam pol dnia w kuchni,ale czego sie nie robi dla dziecka.Tak to u mnie wszystko ok.jak jest mąz czas szybko leci.Piszcie czesciej co u was ,bo jakos sie przyzwyczailam do pisania z wami a tu takie puchy ostatnio.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monola a jak tam spodobała się mężowi nowa bielizna?? :D Fajnie, że już wrócił i nie jesteś sama :D Udanej imprezy i ucałuj Polę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki .Bielizna sie podobala bardzo.Jest super jak jest w domku ,ale niestety w przyszlym tygodniu musi znowu wyjechac.Tym razem na szesc tygodni.mam nadzieje ,ze znowu jakos zleci.cos gosci jeszcze nie widac Polka sie niecierpliwi wstala dzis o 7 bedzie numer jak w koncu zaraz usnie jeszcze.Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyn:-)Ostatnio rzadko bywam na necie bo jestem trochę zajęta i zabiegana na co dzień ale jakoś leci;-)Tym bardziej,ze pogoda dopisuje,jest cieplo ale nie gorąco i upalnie,taka pogoda jak teraz moglaby być przez clay lipiec,dobrze,ze przynajmniej teraz we wrześniu możemy cieszyć się taką pogodą jaka nam odpowiada:-) Monola fajnie,że masz te masaze,mam nadzieję,ze Ci pomogą.Życzę udanego przyjęcia urodzinowego dla Poli:-) Miłego dnia Kochane🌻Pozdrawiam serdecznie🖐️ Buziaki i papa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunitka--> Hop hop 🖐️ kim jetes? Chcesz sie do nas dołączyć czy tylko robisz reklamę jakiejś strony, co ją masz w linku??? Jeśli to tylko reklama, to daruj sobie. :o A jeśli chcesz do nas dołączyć, to witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po imprezce.Pola padla ,miala dzisiaj nadmiar wrazen caly dzien czekala,spi jak aniolek.A ja usiadlam na chwilke przy komp.dla relaksu.Widze ,ze sie troszke wreszcie u nas ruszylo dzisiaj.Jutro moze sie wybierzemy z rodzinką do Warszawy chcialam do Ikei skoczyc i malej musze troszke rzeczy kupic.A przy okazji moze cos sobie tez sprawię.Napisze jak wroce.Zycze wam milej niedzielki. anabelka co u Ciebie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziewuszki:) juz myslalam ze nasz topik zamarl na dobre😡 u mnie jest chyba troszke jeszcze za goraco:( no wiem wiem ze moze znow marudze no ale jest ok 25,26 stopni!! wyobrazacie sobie? srodek wrzesnia a tu takie jak akcje jak czasem latem:( mowia ze tak ma byc do konca pazdziernika a u mnie ...co do spraw sercowych to chyba znow zle :( przez kilka dni bylo ok a potem on nagle zaczal znowu swoje akcje odstawiac,czepiac sie mnie o ...no wlasnie o co?on sam nie wie o co mu chodzi,przyznaje sie do tego....ale ja sadze ze wiecie o co chodzi? to taki typ....jak jest wszystko pieknie cacy to zaczyna sie nudzic...meczyc i rozrabia az wkoncu znow jest zle i wtedy ooooo ma co robic,o czym myslec,za czym tesknic:( ja sie mecze w takim ukladzie.... i po woli trace zapal do Jego osoby... ehh dziewczynki dobrze ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka--> nie strasz mnie, że tak ma być do konca października, bo nie wyobrażam sobie jeździć do szkoły jak jest tak ciepło!! A co do chłopaka, to skoro piszesz, że taki układ cię męczy, to nie wiem czy warto to ciągnąć... Monola--> szkoda, że znów mąż wyjeżdza :( Ale najważniejsze, że masz Pole, bo sama byś się bardzo nudziła. No i masz jeszcze nas. :) A gdzie pozostałe dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!U mnie dzisiaj bylo cieplo,nawet nie bylo ani jednej chmurki,niby fajnie,że jest taka pogoda na koniec lata(choc czasami bylo mi dzis znow za goraco)ale czasmai przydalyby się chlodnejsze,dni,nawet z deszczem;-)Zbyt ciepla pogoda strasznie mnie męczy:-oMam nadzieję,z ejednak cala jesień nie będzie zbytnio gorąca:-o Anabelka--->jeżel Twój związek z faceem znow sie psuj to zastanó się czy warto dalej to ciągnać...moze wszystko się jeszcze ulozy ale przemyśl wszystko jeszcze raz dokladnie,najwazniejsze aby zwiazek dawal Ci satysfakcję i zebys czula się w nim szcześliwa i kochana.Pamietaj,ze zawsze możesz się tu wygadać:-) Ja zaraz lece spać,życzę Wam kochane spokojnej nocki,slodkich snów i udaneg juterka:-) Pozdrawiam i papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny melduje sie i ja,widze ze dzis prawie caly komplet na topiku az milo.Ja dopiero okolo 22g.wrocilam z tej Warszawy co prawda wyjechalismy dopiero w poludnie.Fajnie bylo tylko troche sie zmeczylismy.I tak mialam dobrze bo tatus sie Polką zajmowal to ja moglam spokojnie sobie cos poogladac.Bylam w H%M to jeden z kilku moich ulubionych sklepow tylko jakos dzisiaj nie bardzo cos moglam sobie tam znalezc tylko dwie bluzeczki za to dla malej mnostwo pieknych ciuszkow kupilismy ja nigdy nie moge sie oprzec chyba powinnam sie leczyc.Do Ikei tez sobie weszlismy tez pare pierdulek sie wzielo,no i prezent urodzinowy dla Poli stojącą tablice do rysowania fajna jedna strona jest do scierania a z drugiej strony jest taka rolka z papierem i sie go odrywa,o kurcze zabrzmialo jak papier toaletowy ale to nie to.Siedze i pije herbatke nozki bolą.A cieplo bylo dzisiaj bardzo jak jechalismy w tamtą strone to sie strasznie ugrzalam.No ale da sie to jakos wytrzymac bywalo gorzej same wiecie. anabelka milo ze sie odezwalas ,a co do Twojego zwiazku podpisuje sie pod slowami dziewczyn bo coz moge dodac rob tak zebys byla szczesliwa bo to najwazniejsze.Na nas jak zawsze mozesz tu liczyc. Pa pa!Zycze wam wszystkim dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh wlasnie dziewczyny,najgorsze to jest to ze ja wiem ze macie racje ale nie moge przyjac tego do wiadomosci:( nie widze tego,gdzies tam w srodku pojawiaja sie dokaldnie te slowa ktory Wy piszecie ale.....no wlasnie ale....:( sadze ze tu juz glowna role odgrywa przyzwyczajenie... co do pogody Kasiu naprawde ma tak byc,dla mnie niestety chyba jeszcze jest za cieplo;) moze bedziemy happy w grudniu:D Dziewczyny trzymajcie kciuki bo ja dzis ide na rozmowe kwalifikacyjna w sprawie pracy:) chcialabym dostac bo nie powiem zawsze to jakis grosz wpadnie:) zmykam sie przygotowac i wieczorem wpadne zdac relacje:) udanego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!anabelka będę trzymac kciuki na pewno,zycze powodzenia! Ja po 14 mam masaz,a niechce mi sie ruszac wczoraj tak sie nachodzilam.I jakos mnie glowa boli okres sie chyba zbliza znowu hormony wariują.Na dworku widze ze cieplo byle za gorąco nie bylo.Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny troszkę cieplej i od razu wróciłyście do naszego topiku:D u mnie dziś parno, chyba będzie burza. Ja też coś tu nie zaglądałam, ale miałam dużo pracy:( Monola, fajne zakupki robisz, też bym chciała, ale z kasą krucho ostatnio:) Anabelka, odezwij się jak będziesz po, trzymam w kciuki:) Piszcie, piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Dzisiaj następny gorący dzien ale to nic w porownaniu z tymi licowymi upalami:-PDziewczyny,damy radę1!Nawet jak rzeczywiści będzie gorąco nawet do konca października;-) Anabelka trzymamy kciuki za udana rozmowę kwalifikacyjną:-)Powodzenia!:-) Miłego dnia dziewczyny🌻Pozdarwiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora !Az przyjemnie dzisiaj to juz caly komplet sie pojawil.Ja dzis nastepny masazyk mialam znowu jakies nastawianie w szyjce az strzelalo smieszne uczucie,ale tak w ogole glowa mnie boli troche.Kurcze nigdy nie latalam na zadne masaze kurcze to chyba juz starosc sie zbliza.Tak w ogole dzionek mialam mily posiedzielismy do wieczora u mojego brata za domkiem na dworku milutko ,Pola sie wyszalala juz dawno spi sobie.Ciekawa jestem jak anabelce poszlo?Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny trafiony zatopiony:D dzis juz o 9 zbudzili mnie telefonem ze dostalam :D zaczynam od poniedzialku :) dziekuje kochane ze trzymalyscie kciuki :) no ale zgadzam sie Kasiu z toba ze chyba jednak jest za cieplo:( myslalam ze tylko ja tak marudze;) lece do sklepu po buleczki:) udanego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ~~anabelka~~super 🌼 ze dostalas prace.Mam nadzieje ze o nas nie zapomnisz.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnie słońce :P Ty paskudo :P Wiem, że się cieszysz :D Dobrze, że chociaż Ty :D Monola--> fajnie, że Ci masaże służą :) Zazdroszczę udanych zakupów :) anabelka--> hurra!! Gratuluję bardzo! Super, że dostałaś pracę. No ale właśnie.. mamy nadzieję, że o nas nie zapomnisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×