Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

No fajnie widzę ,że topik odżywa .No daje dzis pogoda ,mówią coś o burzach ciekawe czy coś dojdzie do mnie .Planuję wyjście na pocztę muszę wysłać paczkę .Czekam na cud ,że może się ochłodzi .No dziewczyny widzę,że się za mąż szykujecie gratuluję!!! No ma być ciepło kilka dni ,ten upał znowu mi wszystko komplikuje,tak nie lubię gdzieś wychodzić i rozpływać się.Na dodatek znów jesteśmy same z małą ,tatuś na wyjeżdzie,wróci w połowie czerwca dopiero.To nawet nie ma kto zakupów zrobić musimy jakoś sobie radzic. A jakie macie plany na wakacje ,wyjeżdzacie gdzieś? Pa pa !Pozdrowienia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na wakacje pewnie nigdzie nie pojadę, bo trzeba szukać pracy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Co tam u was jak pogoda ? U mnie bylo ciepełko,nic nie padało .Prognozy się nie sprawdziły .Wyszłam dopiero wieczorkiem z małą na dworek A najgorcze przed nami ,zapowiadają upały.To dopiero początek a ja mam dość ,co będzie dalej .Pa Pa !Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie wczoraj była ok. 13 burza i się ochlodziło z 31 stopni na 19 :D Było cudnie!!!! Ale dzisiaj znowu od rana grzeje :( Ja mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!O to Kasiulek przynajmniej popadalo u Ciebie, do nas nie doszło.Cały czas grzeje,od rana słońce.U mnie się już tak nagrzało prze te kilka dni ,4 piętro to koszmar.Ciekawe co się dzieje z pozostałymi dziewczynami z tamtego roku ,z Anabelką? A może one już polubiły upały .Pa ! Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smętnienie
Oj właśnie, znowu nadciągnęła ta pora roku :o u mnie dzisiaj 39 stopni i wyjęłam już z szafki termofory nalewam do nich wody z lodem i okładam się, na 10 minut trochę ulgi :p nienawidzę gorąca 😡 🖐️ Towarzyszki Niedoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) U mnie dzisiaj po wczorajszym deszczu znośnie. Owszem jest gorąco, ale da się wytrzymać :) Ale od jutra znowu ma grzać 😡 No właśnie co się dzieje z anabelką i letnie słońce gdzieś przepadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!:-)Po wtorkowych upaąłch w srdoę o 6 rano przyszła do mojego miasta porządna burza z mocnym deszczem;-)Przyjemnie się ochłodziło,było w środę rześko na dworze,az chciało sie z domu wyjść na spacer:-DA dzis znowu parno,gorąco,duszno a jutro ma byc jeszcze gorzej😭Podobano weekend ma byc maxymalnie upalny:-oJa mam juz tego dosc😡Wole mrozy niz te upaly:-PWszyscy moi znajomi,rodzina dziwą się,ze nie lubie gorąca a ja po prostu wymiekam przy takiej pogodzie...natomiast zimą,nawet gdy pada snieg,jest mroz to ozywam;-) Monol ja jeszcze nie palnowalam wakacji,najchetniej to bym wyjechala az do jesieni do Norwegi lub innego chlodnego kraju,hehehehe:-DMoze kiedys...;-) Pozdrawiam serdecznie i zycze mielgo dnia!Oby te upaly minely;-) Buziaki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową osobę !!!Ja byłam po południu na targu pieszo z małą wózkiem nie było najgorzej ,ale jak dla mnie wystarczająco ciepło.Poszłam zrobić zapasy , bo rzeczywiscie weekend ma być straszny ,to nie wyjdę potem.Normalnie latrem to dla mnie duży problem ,nawet glupie zakupy.Zazdroszczę osobom które lubią takie upały ,ja też bym się chciała tym cieszyć,ale cóż organizm odmawia posłuszeństwa.Wcześniej się mogłam smażyc na słoncu a po ciąży mi się coś pozmieniało. Ja też Asia wolę już chyba zimę ,co również dziwi moich znajomych.Nie no tak żeby było 20st.wtedy jest ok.Ja nie mogę się doczekać wakacji ,wykupiłam wczasy na dwa tygodnie nad morzem od połowy lipca.To przynajmniej nie będę się tu smażyc na tym 4p. przez ten czas.Zadroszczę wam deszczyku u mnie nie było.Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monola ale Ci fajnie- jedziecie nad morze :) Ja też chcę! Weźmiecie mnie ze sobą?? ;) U mnie dzisiaj była super pogoda, ciepło ale nie za gorąco. Jeszcze jakieś 10 lat temu uwielbiałam upały, a teraz nienawidzę!! Ehh... człowiek się zmienia. Może kiedyś mi się znowu odmieni i polubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Kasiulek mozesz jechać.Ja już doczekać się nie mogę ,a jeszcze bardziej Pola. W tamtym roku nigdzie nie byliśmy ,mąż ciągle zapracowany .Dlatego w lutym zaklepałam domek i wysłałam zadatek i teraz już mąż tak musiał ułożyć plany ,że pojedziemy wreszcie.Fajnie bo jedzie mój brat z żoną i synem którego Pola uwielbia to on jej trochę przypilnuje . Ale teraz wieczorkiem fajnie dopiero jest czym oddychać ,boję się co będzie przez te kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co za koszmarny upał:-osiedze w domu i normalnie sie duszę😭Na dworze jest jeszcze gorzej więc juz dzisaj nigdzie nie wychodzę,mam dosc tych cholernych upałów!!!!!!!!!!!!!! I nic nie wskazuje na to,zeby miało sie ochłodzić😡No dobra juz nie marudze,pozdrawiam wszystkich i aby do jesieni:-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 24 wcale nie marudzisz ja też mam dosyć ,ale daje u mnie slońce a mam pokój z zachodniej strony teraz sie zacznie dopiero.Zeszłam w południe przestawić w cień samochód bo wczoraj nie było miejsca ,myślałam , że się zagotuję .Weszłam tylko po wodę obok do sklepu i szybko z małą do domku, też już nie wyjdę nigdzie dziś chyba ,że na balkon wieczorem.Coś tam czytałam ,że do wtorku czy środy ma tak być.Ale to dopiero maj co będzie dalej .Pa pa ! Trzymajcie się jakoś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Żyjecie? Nie usmażyłyście się jeszcze. U mnie duszno od rana, wczoraj była dwa razy burza .A dzic znowu upał. Miłej niedzielki wam życzę i chłodu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja widać zostałyśmy we trzy tylko. Ja wczoraj myślałam, że się uduszę jak musiałam w taki upał jeździć trolejbusami i autobusami po mieście :o A dzisiaj od rana znów praży!! Wczoraj wieczorem była burza, ale nie ochłodziło się wcale 😭 Ja chcę już ochłodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci Kasiulek , ja wczoraj nie wychodziłam z domu dziś zresztą też.Wolę siedzieć już i chłodzić się przy wiatraku.Kuzynka wczoraj pojeżdziła z małą córką w ten największy skwar samochoodem i chodziła w centrum po sklepach i mała jej się tak przegrzała.Dostała jej pod wieczór gorączki i nie chciała nic jeść .Dlatego już wolę już Poli nie brać na dwór. Rzeczywiście zostałyśmy chyba już we trzy ,wierne lewki.Nie ma więcej chętnych ,reszta chyba lubi upał .Od wtorku ma być chłodniej ,oby się sprawdziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście z dziećmi to trzeba uważać! Lepiej nie narażać dzieciaczków na przegrzanie, bo to wrażliwe istotki. ja już się nie mogę doczekać tej środy, kiedy to ma być chłodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:-)U mnie dzisiaj jeszcze bardziej upalnie i duszno niż wczoraj:-oWczoraj przynajmniej po południu przeszła burza,popadał deszczyk i nieco się ochłodziło....ale dziś znów żar z nieba się leje😭Nie mogę doczekac sie tego ochłodzenia,chciałabym aby utrzymało sie ono jak najdłuzej bo w ten skwar niue mozna normalnie funkcjonowac:-(nawet swobodnie oddychac sie nie da:-o Pozdrawiam Was serdeczniei życzę rześkiego odchłodzenia:-) Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie prognozę oglądałam mialo byc od wtorku chlodniej ,teraz mowia ze od srody .Też nie mogę się doczekac bo ,już głupieję tak w domu siedzie.Też mi to ciepło wszystkie plany psuje ,powinnam do dentystki z aparatem na kontrolę jechać ,to się chyba na środę umówię.Tak jak pomyślę wsiadać w nagrzany samochód i jeszcze małą męczyć to mi się niechce.Zresztą wy to zrozumiecie ,jak się człowiekowi słabo robi i po prostu się nie nadaje.Teraz dopiero na balkonik idę .Pa Pa !Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcioczek
i znowu się zaczęły upały ile tym razem? do końca sierpnia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Tak fajnie,chlodno i rzeźko zaczął nam się lpiec....już myślałam,ze te lato będzie takie jak lubię,bez upałów a tu do cholery znowu zaczęła się zmażalnia😭 Znów czekam na ochłodzenie;)Te upaly to istny koszmar:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeej, jak ja nie cierpie upałow, lata i wszystkiego co sie z tym wiaze, myslalam ze jestem sama, ale nie jest zle;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie jesteś sama;)jak dla mnie upaly mogłyby w ogóle nie istnićc a lato mogloby być zimne i deszczowe,nie lubię jak za oknem jest powyżej 22 stopni:-o Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam u Was słychać? U mnie od dwóch dni temp. 32- 35 stopni i na dzisiaj też tyle zapowiadają!! Oddycham resztkami zgromadzonego powietrza, jeszcze dzień dwa i mi go zabraknie :o Mam już dość, już chcę jesień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiulek:-)U mnie wszystko ok,dzisiaj nawet dzisiaj nie ma wielkiego upału z czego bardzo sie cieszę gdyz czeka mnie mnóstwo spraw do załatwienia na miescie:-oMam nadzieje,ze sieprpien bedzie chlodniejszy niz te ostatnie dni lipca,gdyz chce w wolnym czasie spedzic wiecej czasu normalnie na powietrzu a nie szukac cienia czy siedziec w domu gdzie jest chlodniej niz na dworze:-o Pozdrawiam serdecznie,jak tam przygotowania do ślubu?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tam u was? To już ponad rok milczenia .Jak żyjecie ?Mamy znowu upał ,jak sobie radzicie ?Ja nie wyrabiam ,znowu to samo .A może znajdzie się ktoś nowy ,kto nie znosi gorąca .Pozdrawiam ! Monola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie w ten piekielny
skwar i duchotę.Mam dośc tej pogody:oTakie upały są może i fajne ale w ciepłych,tropikalnych krajach gdzie jest inne powietrze,inny klimat,morze lub ocean pod ręką i tak się nie odczuwa tych wysokich temp.jak w Polsce.Ja także nie znoszę upałów,tragicznie się wtedy czuję:(Już wolę zimę lub jesień,przynajmniej jest wtedy czym oddychać,można normalnie wyjść na dwór i nie padać z gorąca po kilku minutach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu upaly i duchota
mam juz dosc tego😭Normalnie sie roztapiam,wciaz mi goraco:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu upały? A ileż było tych upałów w tym roku nie przesadzajcie. Lato na początku beznadziejne, zimno i deszcze, teraz to przynajmniej sie odpoczęłó od tych deszczów. Nie wszyscy lubia takie pluchy. Sa wakacje, choc juz koniec niestety to powinny byc upały. Teraz klimat i tak jest łagodniejszy. Dawniej to były upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórka z rozrywki
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×