Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

ile waza wasze 6miesieczne dzieci???

Polecane posty

Aniu i co teraz? co dzisiaj dajesz synkowi na obiad? wLaSnie podgrzewam obiadek synusiowi i ty przyszłaś mi na myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagodo-- moja opiekunka napisala tak w notesie: 9.15 90ml.mleka modyfikowanego 11.50 55ml.mojego mleka 13.30 1/3 obiadku w`sloiczku 13.40 wypil troszke soczku 14.50 60 ml.mojego mleka i to wszystko acha mial twarda kupke niemogl zrobic .Cos czuje ze nietak z tym moim karmieniem:( co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dlaczego od razu coś nie tak ,może to efekt mieszania rożnych pokarmów, nie bardzo wiem co ci powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamafilipka
dziewczyny zakladalam juz topic o malym niejadku,ale jakos bez wiekszego odzewu,moj maly nie chce wogole pic mleka!wypije 1 w nocy(bebiko2),a w cigu dnia potrafi zjesc sloiczek i wypije ze 3 soczki!jak tylko poczuje smak mleka to placze,niestety nie mam kiedy gotowac prawdziwych zupek,pozostaje tylko weekend,nie wiem czy to przez ta pogode??troche mnie to niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamafilipka
ma 5 mieisecy i wazy ok6kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azael
Cześć :) A moja Maleńka ma 4,5 miesiąca i waży 5200, a jak się urodziła ważyła 4080. Głównie karmię ją piersią, ale od miesiąca mniej więcej dokarmiam Bebilonem Pepti. Mało wypija na 1 raz (max 70ml). Od kilku dni zaczęłam podawać jej marchewkę ze słoiczka, co wyraźnie polepszyło stolce, bo wcześniej była tragedia: 1 raz na kilka dni, nawet na tydzień, ale za to tak, że PO PAS!!!! cała do wanny od razu :)) Jak spowodować, żeby dziecko jadło więcej na 1 raz? Mam teraz 2 problemy, może mi coś poradzicie: od kilku dni dość często ulewa (kilka razy dziennie) - czy to może być przez upały? i drugi problem to kwestia karmienia w nocy - raz daję butelkę i kilka razy pierś. Piszę kilka, bo jak zaśnie ok.21 - 22 to budzi się co 1,5 albo 2h!!! To mnie wykańcza, a niedługo wracam do pracy i nie wiem, jak to zmienić. Poradźcie coś proszę. Od 4 albo 5 rano już w ogóle nie chce spać, później pada ze zmęczenia ok. 10 czy 11 i śpi jakieś 1,5h. Żeby chociaż spała 3h ciurkiem w nocy, to ja też bym trochę snu złapała, a tak to ja nie zdążę dobrze zasnąć i już słyszę, że Mała się gmera..... Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
Azael,moj jak sie urodzil wazyl 2900,szybko nadrobil,jadl mi wczesniej co 3 godz,wiec moje noce tez nie byly przespane,teraz je tylko raz w nocy i dopiero nad ranem pije herbatke lub soczek,takze juz od 7,8 rano zaczyna marudzic,lecz przysypia co jakis czas,jesli chodzi o stale ulewnaie to chyba powinnas skonsultowac to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azael
Vava, Mały jadł co 3h i z czasem sam wydłużył czas od karmienia do karmienia, czy miałaś jakiś patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek wazy prawie 8 kilo
i ma 5 mcy, jest szczuply ale dlugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
maly jadl co 3 godz do konca 3 miesiaca,pozniej w ciagu nocy budzil sie tylko 2 razy,teraz juz raz,a w ciagu dnia je mniej,dostaje zupki,kaszki,owoce,chco od kilku dni parwei wogole mi nie ja,zakladalam juz o tym topoc,ale to chyba przez te upaly,jka to wyglada u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
niekotre mamy podaja w nocy wode lub herbtaki,zeby odzwyczaci dziekco od karmienia,ale moj nie poszedl na ten uklad:)sam sobie uregulowal,a poczatki byly trudne,prawie wogole nie przesypialam nocy,takze wiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfg
boze, jak wam dobrze.. ja mieszkam w stanach, za kilka miesiecy rodze.. czytam sobie,z e o 6 karmicie, potem o 9, 12 itp..a wasze dzieci maja juz po 6-7-8 miesiecy.. ja po 2 miesiaca BEZPLATNEGO macierzynskiego bede musiala wrocic do pracy.. i co wtedy poczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azael
Vava - Mała wody w ogóle nie toleruje, krztusi się przy pierwszym łyku. I przez te upały też mniej je. Za to marchewkę ze słoiczka wsuwa, że aż się uszy trzęsą, dopiero daję chyba 3 słoiczek a dzisiaj zjadła ponad połowę na raz. Zachodzę w głowę co zrobić z tymi nocami, marna nadzieja, że tak się stanie jak z Twoim Maluszkiem. gvfg przykra sprawa, że tylko 2 miesiące i jeszcze bezpłatne; jak tak słucham o macierzyńskich i opiece w ciąży w innych krajach, to myślę, że u nas naprawdę jest OK, tylko i tak ciągle nam mało....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malama 6 m-cy i bardzo dobrze zjada wszystkie pokarmy.Mleko podaje tylko rano i wieczorem 200 ml i wypija wszystko,w ciagu dnia woli posilki stale.Odkad wprowadzilam kaszki,owoce,a teraz i zupki przestala budzic sie w nocy.Podobno budza sie te niemowlaki,ktore niedojadaja w ciagu dnia.Wspolczuje wam,bo ja juz od miesiaca przesypiam cale nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska2006r.
moja córeczka 28.03 skończyła 5 miesięcy.Waży 6,5kg i ma 74cm je bardzo dużo i wszystko,niemam z nią problemu przy podawaniu nowych posiłków.Niestety niema jeszcze ustawionych konkretnych godzin podawania posiłków w ciągu dnia.Rano o 7 dostaje mleko i o 21 to jedyne godziny które sa pewne www.bobasy.pl (Wiki 24)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś ma 5 miesięcy i waży 9 kilo. Zaraz ktoś napisze że za dużo ale on urodził się z wagą 4620g Karmię go mlekiem modyfikowanym 3x dziennie a poza tym zjada obiadek i deserek no i popija herbatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
moj ma 6,5 miesiaca i wazy 10 kilo,ale mial 4980 jak sie urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×