Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda_24

Warszawa - jakie stanowisko- jaka placa??? Pomozmy sobie.

Polecane posty

Pomozmy sobie wzajmenie. Dla mnie duzym problemem jest zorientowanie sie ile zarabia sie na jakich stanowiskach. Jak na rozmowach pytaja mnie o oczekiwania finansowe, to wymiekam. Zawsze boje sie, ze uznaja, iz oczekuje za duzo, gdy sama odczuwam, ze w rzeczywtistosci mozna na takim stanowisku zarabiac wiecej. Dlatego prosze podzielmy sie tu informacjami. Na jakim stanowisku w jak duzej firmie w Wawie lub jej okolicach sie zarabia? Ewentualnie jakie sa obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech tam
Warszawa, pracownik biurowy, firma 10 osobowa, okres probny 1400 netto, po okresie probnym 1700 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobi
Mnie niedawno zaproponowano pracę w zawodzie elektryka - montaż rozdzielnic, automatyki. Niewielka prywatna firma. 900-1000zł netto, umowa-zlecenie Na moje 1500zł netto + umowa o pracę prezes odpowiedział "zastanowimy się" ;) Wiem, że to może nie najlepszy przykład, ale może komuś się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze, wpisujcie wszystkie zawody :) pomagajmy sobie. moj szwagier jest elektrykiem w duzej prywatnej firmie, zarabia 1200 netto umowa o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez recepcjonistka
recepcjonistak w wawie 1000zl netto wychodzilo za miesiac umowa o prace, stawka godzinowa, 8 godzin 5 dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracownik biurowy - wprowadzanie do kompa danych po wegiersku (wymagana znajomosc jezyka) - 10 zl/h umowa zlecenie. Firma - srednia, z centrala w Szwajcarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria.s
asystentka handlowa w duzej miedyznarodowej firmie 1800 netto umowa o prace obowiazki wpieranie DH, oblsuga klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a mowia ze
zycie tam drozsze i mieszkania drogie.jak zyjecie za takie grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spedytor
2530 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PR manager
PR manager, branza rozrywkowa, w firmie 14 osób, podleglosc pod szefa, zadnych podwladnych 4 750 PLN na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
szczebel zarzadzajacy sie nie wpisuje w obawie, ze cala Polska zleci sie do stolicy;) ja sie nie wpisuje, bo nei jestem z Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 71113
A co wy w zamian za płace możecie zaoferować pracodawcy?Pewnie nic.Wszyscy szukają etatu nie pracy.Ja dam zarobić 3000 i więcej. Tylko musicie pracować.TRZEBA ZROBIĆ SWOJĄ ROBOTE.Nie interesuje mnie kiedy i ile czsu wam to zajmie.Bo każdy jest inny i inne ma potrzeby.Każdy jest dla siebie szefem.Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszettgt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000111000
Ekspedientka w sklepie w centrum handlowym 1000 zł netto na 3-mieś okresie próbnym 1200 zł netto umowa o pracę na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyz
czy ktoś może mi powiedzieć ile zarabia sie na tzw stanowisku konsultanta telefonicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×