Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasasasasa

ale nudy... robimy orgię kafeteryjną!

Polecane posty

a ja czekam, czekam i czekam a tu tylko grzmi..i duchota taka ,że paść można...a na mojego faceta upał inaczej działa niż na mnie i mnie molestuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hard core
hard core jesteś i nie odpowiadasz:( jak to jest z tym najlepszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! ciekawska, ciekawska ... co byś tylko uniesien burzy nie sprowokowała ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie taka aura zwierza wyzwala ... zdarłbym te szorty, a nie grzecznie sciągał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ich nie masz dawno ;) nawet nie zauważyłaś :D to co ewentualnie czujesz tam na sobie, to dłonie moje lubieżne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ to niesprawiedliwe wielce !!! to ja tu \"muzyczne\" talenty swoje staram się przywoływać, by dźwięki najpiękniejsze z Ciebie niegrzeczna wydobyć, a Ty mi tu o pracy przypominasz? zaraz do niej wrócę z wyrzutami sumienia, że nie stała się naczelnym celem mego żywota grzesznego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za karę klęczeć będziesz na tym fotelu i batożona (nie powiem czym) będziesz tak długo, aż Ci się posladki zarumienią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klęczęć będziesz później ... w rytm matronomu pociągana za włosy będziesz ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym zwierzęcym amoku już nad palcami swoimi nie panuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to będzie pytalska dopiero ... marsz do konta przyodziewek ściągać ... bo jak nie, to zedrę sam i też po tyłku dostaniesz (nie powiem czym) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×