Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasasasasa

ale nudy... robimy orgię kafeteryjną!

Polecane posty

patrzylem ciekawska na Cię swym grzesznym wzrokiem i straciłem cierpliwość ... chodź tu zaraz ... i ani słowa sprzeciwu! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety zawiodłam się, ale wiedzialm,z e tak będzie od początku siedże na golasa..no w stringach powiedzmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repeat please: niegrzeczna wypieta na fotelu ze spłonioną pupą pytalska w kącie speszona stoi ciekawska zarumieniona ze spuszczonym wzrokiem ukryla się w drugim kącie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego sobie same nie zrobicie, bo tym co z Was zdarłem skrępowalem Wasze ręce ... ;) jesteście całkiem bezbronne i nagie ;) ja tu jestem panem sytuacji i wielkim dyrygentem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo niegrzeczna (,) trochę Ci tylko tyłek płonie .... ale niebawem już nic czuć nie będziesz ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raj to będzie, gdy Was tuzin tu uzbieram, a sam niczym Dyzma wielkim \"13\" zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się niegrzeczna ;) ... poczujesz ją wszędzie, absolutnie wszędzie ... na wszystko przyjdzie czas ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż to za buntownicze nastroje? 😡 jakieś słowa sprzeciwu? 😡 ... już ja Wam pokażę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę mi ty natychmiast propozycje kar podawać! :classic_cool: inaczej sam ją wymyslę, dla Was wszystkich ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×