Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania13

Jestem uzależniona od seksu

Polecane posty

Gość zmęczona sobą
mam swojego konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w tym roku zaczynam pisać pracę magisterska na temat cielesności kobiet uzależnionych od seksu i cyberseksu. W związku z tym bardzo chciałabym prosić wszystkie Panie o pomoc w napisaniu tej pracy. Polegało by to przede wszystkim na wypełnieniu ankiety. Bardzo proszę wszystkie chętne Panie o kontakt na mego mejla: pegi88@wp.pl Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jestem uzależniona, po prostu mam taki temat pracy magisterskiej. Przepraszam mój mejl to pegi88wp.pl ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail musi zawierać @ ;) wiec pierwszy był właściwy. Z jakiej literatury korzystałaś pisząc pracę?? jestem ciekaw interesuje mnie psychologia wiec danie namiar na dobra książkę było by dla mnie czymś super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki w ogóle się pomyliłam z tym mejlem, gdyż założyłam go specjalnie na potrzeby napisania swojej pracy ale to okazało się błędem bo aż dwa razy sie pomyliłam. Ogólnie nie ma literatury dotyczącej uzależnienia od seksu i cyberseksu. Ja korzystam z książki Olgi Sakson "Pamięć ciała Ja cielesne w relacji przywiązania i w traumie" i pomaga mi również moja promotorka. Liczyłam na to że znajdą się również kobiety które mi w tym pomogą. Jakby ktoś miał jeszcze pytania to proszę pisać na mego mejla: evelaaa88@wp.pl. W zamian za pomoc udostępnię opracowane później badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 26 lat
Tak jesztem uzalezniona od sexu i jestem tego swiadoma od dwóch lat sobie dogadzam wibiratorem bez tego niemoge wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Renatko a czym jeszcze sobie dogadzasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Czemu nie dogadzasz sobie penisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzalezniony
Ktos twierdzi ze uzaleznienie od seksu nie ma wpływu na mózg....BZDURA!!! Uzależnienie od seksu nie różni się niczym od ćpania. Podczas orgazmu w mózgu wytwarzane są endorfiny, od których chory się uzaleznia. Maja one podobną budowę do morfiny i heroiny - działają uśmierzająco i przeciwbólowo. Niestety w naszej rzeczywistości społecznej uzaleznienie od seksu nie istnieje...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Popieram powyzszy tekst w calosci. To nasze hormony nas uzalezniaja a nie seks. Orgazm wyzwala koktail homonalny w mozgu i to wlasnie endorfiny nas uzalezniaja .Organizm laknie ich jak cpun na glodzie. Kto raz przezyl orgazm laknie go ponownie. Tak wlasnie Natura zmusza nas do reprodukcji ,bo facet i kobieta przenosza po prostu zycie w przyrodzie a seks i zwiazany z nim orgazm jest srodkiem ku temu. Nie ma zadnej magii seksu ,glebi seksu .To stan po dawce narkotyku naturalnego zwanego endorfinami. Jedni go przezywaja na poziomie rozluznienia miesni calego ciala czyli relaksu miesniowego ,a inni na poziomie psyhe tj relaksu psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
pegi88 bzdury piszesz.Material znajdziesz w kazdej ksiazce Starowicza ,Imielinskiego ,Koizakiewicza a szczegolnie dr Wislockiej. MAMY SUPER SEKSUOLOGOW KTORZY PISZA SUPER KSIAZKI TYLKO NALEZY CZYTAC ,CZYTAC ,CZYTAC . Wiele z tego czego poszukujesz jest rozdrobnione w ich pracach bo oni czynia obserwacje ale nie rozdrabniaja sie na elelmentarne czastki wiedzy.Masz wiec szanse sie wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNBMNBMJ
kobieta ma byc uzalezniona od sexu , bo po to zostąła stworzona by sie kochac !! i rodzic , ale uprawiac sex przede wszystkim ,i to zawsze i wszedzie kiedy tylko mezczyzna chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
uzalezniony. JA BYM ODWROCIL RELACJE.tO MOZG UZALESZNIA NAS OD SEKSU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaa 77
Oj oj ; / współczuje, ja też kocham uprawiać seks ale nie aż tak bardzo żebym świata poza nin nie widziała, być może za szybko zacząłaś, nie sądzisz że czternaście lat to za szybko by zacząć ? ja osobiście zacząłam takaże wcześnie w wieku 15 lat i odrazu przeżyłam cudowny orgazm, możliwe że świadczy to o wyrafinowaniu i doświadczeniu twojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależniony_
niestety nie mam nikogo z kim móglbym dzielić łóżko , jestem uzależniony od seksu .masturbacja mnie wypełnia ,chce z tym zerwać kogoś poznać Czuje że może być problem z przestawieniem się....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdras
14 latka a już się bzyka gratuluje jesteś na dobrej drodze do zostania prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony brakiem seksu
Cieszcie się swoją nieograniczoną i nieokiełznaną cielesnością. Moja żona nie znosi seksu, nie uprawia go i nietoleruje u mnie. Sex mógłby dla niej wogóle nie istnieć. Jest tylko przeszkodą na drodze do doskonałości zawodowej. Jedyny raz kiedy dała mi doopy był wtedy, gdy lekarka powiedziała jej, że na dziecko musi zdecydować się teraz albo nigdy. Teraz żałuje, bo dziecko przeszkadza w karierze, mimo, że to ja się nim zajmuję. Więc uważam, że lepszy seksoholizm niż oziębłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalonyyyyyyyyyyyyyyyyyy}
przeczytalem uwaznie.. mysle ze masz szczescie ze masz takiego chlopaka co to zrozumial, wybaczyl i w ogole. to szczescia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is fucking difficult
Hej, gdzie zgłaszacie się po pomoc? Nie wytrzymuje już ze swoimi myślami. To jest po prostu chore... Mój partner ma problemy z erekcją, bo stresuje go seks ze mną. Musi wystarczyć mi onanizm. Jestem na przemian wściekła, sfrustrowana, smutna. Już nie mogę ze sobą wytrzymać. Mam fantazje erotyczne z facetami, których mijam na chodniku. Nigdy nie zdradziłam partnera, ale wiem co ze sobą robić... To wszystko jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearl and shell
do seksuologa moja droga fuck...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Life is fucking difficult:) pieprz sie ile możesz:) bo jak nie będziesz mogła to będziesz wtedy żałować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienasycony02
Fascynuje mnie wizja zawarcia "znajomości" o bardzo przyjaznym i uczuciowym podłożu - konieczność sprostania perwersyjnym wymaganiom, założeniom, przyjemność gry o której wiemy tylko my dwoje. Tego typu emocje zarezerwowane są wyłącznie dla ludzi inteligentnych. Więc mało liczę że spotkam tu kogoś takiego. Nie jestem zdesperowanym , wygłodniałym samcem,nie interesuje mnie tylko jednorazowe spotkanie. Nie jestem hedonistą,potrafię dać emocjonalne poczucie bezpieczeństwa i niesamowitą rozkosz cielesną. Nie jestem przedstawicielem świata próżności i oschłości,potrafię pracować i umiem wyrażać uczucia nie tylko same emocje. Poszukuję interesującej, realnej , szczerej , inteligentnej kobiety ,z którą można porozmawiać o wszystkim, mającą rozum a nie papkę zamiast mózgu . Jestem optymistycznie nastwiony do życia więc dobrze by było gdybyś była poważną kobietą która wie czego będzie oczekiwać ode mnie i która wie czego chce od życia. Jeżeli pragniesz pływać w mętnej wodzie kłamstw "to nie ten adres". Interesuje mnie dosłownie związek ciał i dusz. Uwielbiam masować plecy oraz stopy , pieścić , ważny jest dla mnie zmysł dotyku. Posiadam zarówno wady jak i zalety a moze własnie moja wada będzie dla Ciebie zaletą....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksus
Sztuka życia rzuca nami niestety kiedy jest potrzebna. Objawy schizofrenii typu uzależnienie (chyba może doprowadzić do samobójstwa). Nie każdy się tu może zgodzić ale to moja wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz z nim porozmawiac to jest najważniejsze Ja także mam problem z sexem bo nie umię się oprzec przystojnym panom zaraz myślę o sexie z nimi i tak też się dzieje, później są wyrzuty sumienia.. Oglądałam filmy itp miałam chęc próbowania wszystkiego, poznawałam kogoś i zaraz przychodziły myśli o sexie z nim.. Ale jakoś poznałam jednego zakochałam się i narazie tylko z nim. Nie mam myśli żeby robic to z kimś innym tylko oczywiście z moim partnerem. i rozmawiam z nim o wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam na imię Dominik i też sobie z tym nie radzę bo również tak jak wy jestem seksocholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z uzależnieniem od seksu można skutecznie walczyć, mój mąż chodzi na terapię do www.horizon.info.pl/ i myślę, że dzięki temu uda nam się uratować związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ten problem ale rozwiazałem go logując na stronce http://www.datezone.com/ nie będę sie przed tym bronić umawiam sie z kim chce, mnóstwo napalonych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uzależnieniem od seksu można skutecznie walczyć, tylko poco. Moja żona chodzi na terapię do swingers klubu. Tam zalicza potrzebną dawkę *****nka i po sprawie. Wraca do domu gdzie jest przykładną żoną i matką. Jesteśmy udanym, kochajacym się małżeństwem a w seksie nie ma nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×