Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok pomidorowy

ślub 09,06,2007

Polecane posty

ja juz mam wszystko załatwione tylko auto jeszcze nam zostało i proszenie gosci które od przyszłego tygodnia zaczynamy i tyklko czekac na wielki dzien my zaczeliśmy przygotowania od nowego roku sala kucharka orkiestra i kościól a suknia też już zamówiona ( szyje sie ) odbieram dwa dni przed slubem obrączki też wybrane i zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przyjmiecie mnie jeszcze do siebie tez mam ślub 9 czerwca Jestem z Poznania Ślub już załatwiony godz 16 w Kościółku, salę też załatwiliśmy, musimy jeszcze menu przejrzeć, o sukni jeszcze nie myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również 9.06
witam Kobiety! Bardzo fajy topik. My też mamy ślub w tym dniu o godz. 14. Większość spraw mamy pozałatwiane, teraz zaczynamy prosić gości. W kwietniu mam pierwszą przymiarkę sukni. A WY macie już suknię??? Jeśli tak to może jakieś liki wkleicie? Powiem szczerze, że sympatycznie jest myśleć, że jesteście ze mną w tym dniu. Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można dołączy Moja data to także 9 czerwiec 2007. Miło, że Was spotkałam. Chciałabym, abyśmy sobie towarzyszyły do dnia ślubu a może jeszcze dalej;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinka
witam ja rowniez sie dołacze:) 09.06 godz 16. Sala zalatwiona ksiadz rowniez. Teraz zaczynam sie rozgladac za sukienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 30 lat
Jaką sukienkę planujecie mieć? Tradycyjna - białą do ziemi z długim welonem czy krótką, innego koloru niż biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaalinka
myszka.. bardzo ładna:) mam nadzieje ze pogode bedziemy mialy ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze pogodę będziemy miały ładną, czytałam długoterminowe prognozy i rzekomo ma być ciepło więc zaczynam sie cieszyć, kurcze nie wiem jakie owoce zamówić może mi ktoś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama data
Witam! My też w tym dniu mamy ślub. Mam do Was pytanie? Czy macie już obrączki? Może powklejacie linki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zawiało tutaj nuda jak wasze przygotowania, z czym jeszcze się nie uporałyście, wymieniajmy to co zrobione i co pozostało czasu niewiele zostało wspólnie będziemy cieszyć się i wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leci jak szalony
I dobrze... Nie mogę się już doczekać tego wspaniałego dnia. A nie wiecie może jak tam prognozy pogody na czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie bierzecie ślub kościelny? Ja tylko cywilny, potem obiad na 30 osób w naszym ogrodzie (mam nadzieję, że pogoda dopisze) a wieczorem impreza w knajpie dla znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub konkordatowy więc dwa w jednym:) Pogoda podobno ma byc ładna nawet bardzo ale nie zapeszajmy, a jak wasze przygotowania wszystko już dopięte, czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże Ciało
mogę się do Was podłączyć? chyba jako jedyna będę miała ślub w Boże Ciało, hehe. zatem, mój ślub: 07.06.07, godz. 17. jak czytam niektóre wpisy, to dochodzę do wniosku, że ja jestem w lesie z przygotowaniami. owszem, zaproszenia już poszły, hotel, knajpa zarezerwowane, zespół jest, kiecka też. ale: mój facet nie ma smokingu, nie mam kiecki na drugi dzień, nie mogę znależć wystrzałowych butów do kościoła, nie mamy spowiedzi, nauk itp rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Boże Ciało
aha, zapomniałam o obrączkach. też nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje przygotownia są bardzo ubogie. Suknia z wypożyczalni, przyjecie na 25 osób, odpuszczam dekorowanie kościła itp. Zaproszeń jeszcze nie wypisyłam bo brak mi czasu, , obrączkę nosze od 5 lat i może dlatego ta cała oprawa ślubna nie stanowi to dla mnie jakiegoś szczególnego wydarzenia. Zastanawiam się za to w co ubiore mojego synka do chrztu, bo jak widzę te koszmarne garniturki to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Na razie szukam jeszcze butów, w kolorze ecru. Póki co szukam na allegro i nie ma nic ciekawego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogody nie mozna przewidzieć
do końca maja mją być deszcze. Ciekawe jaki będzie czerwiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×