Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok pomidorowy

ślub 09,06,2007

Polecane posty

Gość sok__pomidorowy
Witam Was! No i został nam już niecały miesiąc. Szok, jak zleciało! U mnie prawie wszystko gotowe. Sukienka odebrana, goście potwierdzili przybycie. Dzisiaj idę zamówić kwiaty. A co u Was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewszystko załatwione moja suknia sie sszyje i jescze troche mam do odbioru a goscie potwirdzili przybyuscie no bardzo szybko zleciąło nawt nie wiadomo kieddy ale bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja też biorę ślub 9.06, zajrzałam do was bo byłam ciekawa jak tam u was przygotowania. U mnie się szykuje małe przyjęcie, więc aż takiego zabiegania nie ma. Pozdrawiam i życzę by tego dnia dopisała śliczna pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo pogody to ja sobie życzę, bo mam mieć uroczysty obiad w ogrodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim jak ten czas szybko przeleciał za dwa tygodnie ślub, jak u was przygotowania wszystko dopięte na ostatni guzik, mam mały problem mam sukienkę z koronkowym rękawem i nie wiem czy mam się przebierać czy nie będzie mi za gorąco a wy przebieracie sie po oczepinach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam wtedy ślub
i również ma sukienkę z długim koronkowym rękawem. Skoro Pan Młody ma wytrzymać w garniturze, to dlaczego my nie miałybyśmy wytrzymać. Ja mam salę klimatyzowaną, auto bez dachu, a jeśli wierzyć prognozom pogody, fala upałów opuści nas pod koniec przyszłego tygodnia. Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jutro:) Dziewczyny jak samopoczucie? Ja trochę zdenerwowana, ale będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaalinka26
zdenerwowania brak poki co ale martwia mnie te upaly, nie wiem jak wytrzymam na mojej sukience przy takich temperaturach, poza tym wszystko spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa*
powodzenia dziewczyny jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie życzliwa...
Powodzenia dziewczyny !!!! Za rok przy rozwodzie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×