Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jabłonka

Tatralandia!!! Jak tam jest?

Polecane posty

Gość wariatkaNAmaxa
bardzo prosze o jakas rade i odpowiedz. chce wybrac sie z kolezanka w czerwcu do tatralandii, ale nie wiem jak tam dojechac...czy mozna wynajac jakis autobus tzn z wycieczka, gdzi emozna znalezc fajny niedrogi nocleg, jakie ceny. blgam napisze .... i ile to km od granicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CATARINA
CZESC !Mam prosbe czy ktos moze byl na basenach w vbovie i na tamtejszym polu namiotowym chcialabym wiedziec ceny pola i basenow i czy sa wliczone razem.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaila
jest tam swietnie bo jest michail love love love ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAMAR
Vrbow jest stary, byłam w tamtym roku i niezbyt ładny, jest tłoczno i też gwarno. co do noclegu to dość fajne i niedrogie jest pole namiotowe w Słowackim Raju "Podlesok", nie ma co prawda "nigdy" ciepłej wody, ale atmosfera fajna, trochę knajpek i wejścia na szklaki niedługie i piękne. Byłam w tamtym roku z 3 letnią córką i weszła na "suchą belę" polecam tem cemping bo można pospacerować nawet wieczorem nad rzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość il
Czy warto pojechać do Tatralandii z rocznym dzieckiem? Są tam jakieś atrakcje dla takich maluszków, które ledwie chodzą za rączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamar
Czy ktoś był na polu namiotowym Borova Sihot lub Liptovsy Trnovec? Jakie tam są warunki i które pole wybrać. Jedziemy z 4-ro letnim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko czy cena 590SK to cena za cały dzień czy ograniczony limit czasu?? prosze o szybka odpowiedź pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betttiiii
wczoraj wróciłam z Tatralandii:) i muszę powiedziedzieć że jestem zachwycona!!! miejsce jest cudowne i ludzie też. byliśmy na miejscu już o 8:30 i ttworzyła się już kolejka do kas ale wszystko poszło sprawnie. bilet kosztuje jakieś 52 zł(studencki) potem należy umieścić kaucję w wysokości 300 koron na szatnie ale przy wyjściu to jest oddawane. rzeczy są dobrze zamknięte. wszystkie baseny znajdują się niedaleko siebie, woda jest czysta no może trochę ta ciepła 38 stopni to trochę już gorzej ale nie aż tak źle. jedzenie jest tam do kupienia bardzo dobre ok 15 zł. atrakcji jest bardzo dużo, można się na prawdę wyszaleć do woli. gra bardzo głośno muzyka, leżaków jest bardzo dużo i na dole i na górze. jest co robić. jak ktoś chce zapytać o jakieś szczegóły to piszcie na mój mail... bardzo polecam bo warto i nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robooo
Napiszcie konkretnie co wybrać... Poprad czy Tatralandię? Chcę pojechać trochę poszaleć ale i trochę się pomoczyć. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....///
poprad tzn. aquacity jest bardziejj luksusowy...wydaje m sie ze glownie stowrzony jak mijesce wypoczynki relaksu i spa...natomiast tatralandia ; wieksza . wiecej rozrywki tzn zjezdzalnia... (zajebiste) i brudniejsza woda tzn.mniej oczyszczana..i w taralandi taniej jest...wybor nalezy do Ciebi..w jaim celu tam jedziesz....ooo...no i z poradu ladneijsze widoki sa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robooo
a daleko to od Zakopca? Wiem że Tatralandia kilka km. dalej niż Poprad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....//
od granicy do poradu jest ok 40 km...a od popradu do tatralandi tez okoll tyle:) moze troche mniej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam rok temu....szczerze mowiac nic ciekawego, pare basenow posrod gor, no i tzrba wspomniec ze jak sie wejdzie do wody to kazdy cie maca bo taki jest tlok, a kwatery prywatne do kitu trzeba sie meldowac najpozniej o 22 bo pozniej juz nie chce wpuscic do domu szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....///
kazdy lubi cos innego...boze...to gdzie Ty mials kwatery??;/ ja przechyodzila o ktorej chcilam i nikt ie mial zadnych pretensji...wiec powinnas mowic o twim przy[adku a nie ze kwatery...sa beznadziejne..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trójki
Je byłam z trójką dzieci rok temu. Najmłodsze 3-lata bezpłatnie. Za to dorośli ok 70 zł a dzieciaki starsze ok 50 zł. Przy rodzinie to trochę kosztuje ale polecam. Dużo atrakcji dla każdego. Jeździ tam mnóstwo ludzi - trochę tłoczno ale przy takiej liczbie basenów to się jakoś rozkłada. Zarełko na miejscu w przystępnej cenie ( raczej fastfoodowe ). Mieszkaliśmy na kwaterze ( taniej niż w Polsce) ok 30 zł od dorosłej osoby 25 za dziecko. Słowacy raczej nie pomocni ( no oprócz właścicieli kwatery ale oni mają z nas kasę). Miałam dziwne wrażenie że cofnęłam się do lat komuny jeśli chodzi o stosunek do klienta w sklepie, knajpie i ludzi na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOoOnka
Prosze niech ktoś napisze mi relacje z pobytu w tatralandii ! bo się wybieram ;) i niewiem czy warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuwek
Mam nadzieję że nie trzeba na Słowację żadnych paszportów...? Jest lista rzeczy którą winno się mieć w samochodzie (w Polsce nie ma takich wymagań) ale chyba policja nie stoi na kżdej rogatce... Mam nadzieję:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
nie,o to nei musisz sie martwic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martix1972
pytanko? wybieramy się z 4-o letnim dzieciakiem do Tatralandii. gdzie najlepiej wybrac kwaterę, o której tam dojechać by było najlepiej nie tyracąc przy tym czxasu na zabawę oczywiście dla dziecka. jak z cenami kwater i wstepu na baseny, może jakiś adresik kwatery godny uwagi i polecenia. z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmmmm
warto wynajac kawtery lub domki na terenie srodka...sa tanie i wliczone sa oplaty a basan..wiec sie naprawde oplaca..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mist4z
a gdzie są najtańsze baseny termalne z noclegami... mogą być również pole namiotowe.... plz ważne bo znowu wyjdzie tak że pojedziemy nad morze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee...//
my mamy za ciebie poszukac??podzwon pochodz po roznych stronach..i sobie porownaj..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozżalony
Moja opinia : Właśnie wróciliśmy z tatralandi i była to dla nas droga inwestycja, już tam nie pojedziemy na pewno!!! dla cztero osobowej rodziny jest za drogo, a słowacy tak się zrobili się tacy pewni siebie że wciskają nam wszystko dosłownie wszystko. Na ulotkach jest napisane Western city gratis –za ostatni trzeba płacić ok. 150 koron, żarcie do bani – jak kupujesz frytki to musisz zapłacić za ketchup, jak weźmiesz kiełbasę to za dwie kromki też musisz zapłacić nie wspomnę że za musztardę też rąbią nas jak chcą i kiedy chcą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudaandzia
Wróciliśmy z Tatralandii, dokąd udalismy się czytając pozytywne opinie internautów. (Pieśni pochwalne). Jesteśmy zdegustowani. Brudno, tłoczno i niebezpiecznie. Każde z naszej rodziny wyszło z aquaparku z urazem. Zjeżdżalnie wyrzucające w górę, dzieci skaczące na głowę, potworne kolejki do zjeżdżalni, brak dostępu do jacuzzi. Reasumując bardzo wiele pieniędzy za marną atrakcję. Jeździmy po różnych europejskich basenach i stwierdzam, że Tartalandia nie zasługuje na miano dobrego miejsca wypoczynku.TRAGEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzinka tam jezdzi. i podobno jest bosko. nie wiem jak z cenami,ale atmosfera i atrakcje nieziemskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga72
jestem zdezorientowana. tak dużo różnych opinii na jeden temat? my jedziemy w tym tygodniu i mam nadzieję ,że bedzie to niezapomniany wyjazd. w pozytywnym tego słowa znaczeniu. po przyjeździe podzielę się uwagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablablabla
też miałam zamiar wybrac sie z przyjaciółmi w ten weekend, ale wasze opinie mnie zdezorientowały.Jestem w kropce i ostatecznie nie wiem, czy tam sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tam nie podobalo. Bu! Jest tam sauna w ktorej ludzie chodza bez wstydu nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzPonDi
Witam wszystkich..:)Miałam okazje odwiedzic Tatralandie ,pomimo brzydkiej pogody wspaniale sie bawilam ,w kazdym odkrytym basenie byla woda podgrzewana ,byly tez male baseniki z temp od 36 stopni do 38 wiec bylo bardzo cieplutko .Jesli chodzi o koszty to osoba dorosla bez zadnych znizek placi okolo 60 zl ,dla studentow i dzieci sa znizki ,wcale nie jest drogo .Pozdrawiam i zachecam do wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×