Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyM

Jaki kolor włosów?

Polecane posty

Nie rozumiem dziewczyn farbujących się na czarno, 90% z nich wygląda masakrycznie w tym kolorze. Czarny wygląda ładnie - i w miarę naturalnie - tylko do jasnej, ale zdrowej cery (nie ziemiście bladej). No i ciemnej oprawy oczu oczywiście. Ciemna karnacja odpada, do ciemnej karnacji matka natura daje zwykle odcienie (ciemnego) brązu, nie czarny, czego część lasek nie może pojąć. Trzymaj się odcieni brązu. Im bliżczy kolor naturalnych, tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasadorowa
Ja miałam kiedyś czarny przy identycznej urodzie. Jeżeli jesteś wypoczęta, masz dobrą passę w życiu- polecam. Ale przy kłopotach, braku snu- wypadniesz na nieszczęśnicę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie farbuj na czarno, ja farbuje juz kilka lat i zamierzam rozjasnic wlosy farbujac odrosty coraz to jasniejsza farba, np szatynem albo czekolada. Czarna farba bardzo niszczy wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Powiem tak czy mam dobrą passę to nie wiem(zakładam że tak:)) jestem wypoczęta ale chyba faktycznie sobie daruję bo potem z zejściem z tego koloru są problemy. Co do tego to zawsze mi się wydawało że dziewczyny o ciemnej karnacji mają czarne włosy i im to pasuje ale mogę się mylić. Tak jak już wcześniej wspomniałam przymierzam się do koloru brazilian brown (taki ciepły czekoladowy odcień z nutką hmmm rdzawości:D) bardzo odobał mi się w palecie ale wiadomo że na włosach może wyjśc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Czy farby tańszych firm są gorsze mam tu na myśli p Joannę albo marion. Po raz pierwszy mam zamiar farbować włosy i nie chciałabym ich zniszczyć tym bardziej że ostatnio wypadały mi z niewiadomych przyczyn. Może polecicie mi jakieś farby które jak najmniej niszczą włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikaa
trudno powiedzieć czy tańsze farby są gorsze czy nie.Ja stosowalm te tanie i nic mi nie bylo ale kazdy ma inne wlosy,te drozsze są ponoc lepsze ale....to duzo zalezy od wlosow:-oMoze ten 1 raz zafarbuj u fryzjera...Pocztaj ten topik:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3270990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma miala bliskie spotkanie z farbami \'marion\' ... jest na opakowaniu jednej z nich... wlosy miala jak siano wysuszona i w ogole ble... ogolnie ludzie odradzaja farby palett.. fakt ze wychodza bardzo ciemne, ale ja czasem robilam nimi i ogolny efekt nie byl zly (kondycja wlosow tez raczej nie).. fajne sa farby te z garniera, nie pamietam jak sie nazywa seria, te co je Brodzik reklamuje... ale nie wiem jak z brazami, o uzywalam ich jak jeszcze bylam ruda :P aha, moze ktoras z was wie co mam zrrobic, bo farbuje sie teraz ciagle na braz... (nie liczac tego ze ostatnio sie zrobilam prawie czarna przez przypadek :/ ) ale mam taki jak by przeswit.. polysk czerwono-rudawy.. wkurza mnie to i nie bardzo wiem jak sie tego pozbyc. :/ aha i czy jak bym poszla do fryzjera, to byla by w stanie bez sciagania koloru zrobic cos, zebym miala jasniejszy odcien brazu?? nie orientuje sie ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się że fryzjer
óglby z czarnej farby zejść do brązu bez jakiejś drastycznej dekolaryzacji,fryzjezy mają swoje sposoby i mnóstwo specyfików do farbowania:-)Ale dokladnie nie wiem na czym to polega,najlepiej jak wybiezesz się do jakiegoś salonu fryzjerskiego i dowies osobiście co i jak.Sama lepiej w domu nic nie eksperymentuj bo możesz tylkop zniszczyć sobie łosy a efekt farbowania może nie być zbyt dobry:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugabuga
A przy jasnej cerze i niebieskich (niektorzy mowia,ze morskich:P ) oczętach jaki kolor? Bardziej by mnie szampony interesowaly. Albo np plukanka ziolowa dalaby jakis efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Ugabuga ja mysle że blond by ci pasował albo jakiś jasny brązik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×