Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elojza

Imię dla chłopca Allan. Co myślicie??

Polecane posty

Gość Elojza

Na razie wybieram imię dla dziecka i biorę Allana pod uwagę. Chciałabym przeczytać opinię na temat tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykk
strasznie cyganskie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem - NIE, NIE, NIE! Imię dziwaczne, obco brzmiące, beznadziejnie łączące się z typowymi nazwiskami polskimi. Uczę w szkole i bardzo mi żal tych wszystkich Kewinów, Samant, Simon, Pameli. Dzieci są dla siebie bardzo mało wyrozumiałe. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim osiedlu jest mały Alan
I jak jego mama mówi komus jak jej synek ma na imię,to zawsze na twarzy słuchacza pojawia się niedowierzanie:):):):) Nikt nie może zrozumieć,dlaczego polskie dziecię,ma tak nie polskie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllaer
co myślę??? imię bez wyrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elojza
Właśnie tego się obawiam, że to imię jest zbyt oryginalne, żeby zostało dobrze przyjęte przez otoczenie;) Ale szczerze mówiąc mam naprawdę poważny problem z wyborem imienia dla chłopca. Nie podobają mi się popularne, przyjęte w Polsce imiona typu: Krzysztof, Sebastian, Marcin.... Nie chcę, żeby moje dziecko było wyśmiewane w szkole. Ale z drugie strony Allan brzmi ładnie, przyjemnie i nie wzbudza oburzenia, które odczuwam słysząc jak mamusia woła "Kevin":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calle
Ładne jest Alan / jedno L !! i Aram !! Moi przyjaciele mają tak na imię. Pochodzą z Kurdystanu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllaer
Jest chyba więcej imion niż wymienione tu cztery.. Dasz na imię dziecku tak jak chcesz, ale na pytanie co myślicie - no cóż mnie się osobiście nie podoba, moja córa miała być Mateuszem :) Każdemu podoba się co innego :).. Może jak spojrzysz na dzieciątko to samo przyjdzie jak ma mieć na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie !!! Super, nikogo nie sluchaj, dosyc juz macie w Polsce Leszkow i Jaroslawow, Andrzejkow ( Peczakow), haha, Zbyszkow i Ryskow. Kiedys byl taki uzdrowiciel w bylym Zwiazku Radzieckim - Allan Czumak, podkochiwalam sie w nim, jak bylam mala, chociaz widzialam go tylko w telewizji. Fajnie wygladal, ucchhhh ! Podoba mi sie imie ALLAN, jest wyjatkowo piekne, ladne, zmyzlowe... Poznalam kiedys pewnego faceta na imie ALLAN, w Krakowie, na Gwiazdke... Zakochal sie, bardzo mi pomagal, zabieral na kolacje, do kina, na spacery, czasami zostawial pieniadze dla mnie na stoliku w kuchni, po prostu od serca... Smialo mozesz wybrac takie imie dla synka, wyrosnie z niego wspanialy facet !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
u mnie w bloku jest allan bocian no zenada ze hej a do tego brzydal wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyczekkkk
to zwykle imie nosi je np. Allan Starski :) najpierw z nim kojarze to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma na inie Alan:) ale przez jedni l,myslalam o dwoch l ale byloby klopotliwe, imie sliczne przynajmniej dla mnie :) wkoncu nazwalismy tak synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez teraz jest wysyp
Allanow. To tak , jak ktos wspominal ze Sebastian to polskie imie..po prostu byla moda po filmie Bella i Sebastian, nie polskim zreszta. Nie bedziesz oryginalna tylko ciut pretensjonalna. Ale twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuu
No widzisz, będzie zostawiał pieniadze na stołku w kuchni i kojarzył się z Kurdystanem. A mało rozgarnięte panie w przedszkolu będą go wołały Al-lan!, bo nie mają takich szerokich horyzontów jak Ty i nie wiedzą, że to się czyta przez jedno "l". Szczerze mówiąc, dla mnie nadawanie takich imion dzieciom to szczyt snobizmu, pretensjonalności i bezgościa. W przybliżeniu mówi to wiele o mentalności rodziców takiego dziecka i środowisku, z jakiego pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuu
bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie podoba
nie polecam tego imienia, wiem że dzieci w przedszkolu i szkole przekręcają to imię i wołają ANAL - tragedia dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro ale mi tez sie nie podoba :( a co powiesz na imiona Karol, Bastian, Julian, Dominik, Marcel - sa tez dosc oryginalne, na pewno nie sa az tak czesto spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanek--tak miał miec na imie mój synuś... :(..mi sie bardzo podoba ale co osoba to inne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na imię miała
moja papuga nimfa. zdrabnialiśmy: alanik, alanuś. Sory, ale to imie nie pasuje mi w żadnym razie do dziecka. Ludzie, jest tyle pieknych polskich i nioeoklepanych imion, po co wydziwiać i robić krzywdę dziecku na całe życie. Teraz jest głupia moda na właśnie Alany, Jonatany, Keviny, Dzesiki, Nikole itp. Jest strona w internecie ze wszystkimi polskimi imionami i nie wierzę że wśród tylu imion nie znajdziesz żadnego ładnego. Znamy przykład Ksawery, Fabien i za chwilę będzie Etinete. Nie przelewajmy kompleksów na niewinne dziecko i nie krzywdźmy go na samym starcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elojza
Myślałam o Allanie przez 2 L, ale to chyba nie ma większego znaczenia. Usmieszka-----> te imiona są fajne, ale jakoś do mnie nie przemawiają. Prócz Allana mogłabym synka nazwać ewentualnie: Natan, Wiktor, Adrian, ale żadne z nich nie przemawia do mnie tak jak Allan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne to imię
zresztą taka pseudo-moda na dziwaczne wyszukane i bzdetne imiona mija....... i dzięki Bogu jest tyle pięknych POLSKICH imion, po co kaleczyć dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjkdfhg
zrezugnuj.. imie okropne.. ja mieszkam w stanach, moj maz jest amerykaninem i nawet tu imie allan jest uwazane za... obciachowe.. a tym bardziej za takie bedzie uwazane w Polsce.. dlaczego nie poszukasz wsrod polskich imion, przeciez sa takie piekne!!!! pomsl, co bedzie Twoje dziecko przezywalo, jesli koledzy/kolezanki beda sie z niego nabijaly z powdu imienia.. dzieci sa malo wyrozumiale.. ale sa tez bardzo wrazliwe - mysle tu o Twoim synku.. krzywde mu zrobisz dajac mu takie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydla 87
adraian jest podbnie i tez bardzo ladnie a ja moze nie bede orginalana a podoba mi sie imie przemek choc nadajac tak na imie musisz sprostac jemu charakterowi radze przestudioswac ksiege imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio potwierdza sie regula
ze im wieksza wiocha, tym bardziej wymyślne imiona dają potomnym :P Brajan, Kewin, Natan, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie naprawde jakies pierdolniete!!!! moj synek ma na imie Alan i mysle ze to jest najpiekniejsze imie pod sloncem!!!!:) i co taka krzywde ma bo tak ma na imie!!! jest sliczny, zdrowy, ale ......ma naimie Alan!! co cale zycie bedzie mial przekreslone bo.....ma naimie Alan!!! a wy kurwa jak macie na imie????!!!!! napewno pizdowate ze sie zygac chce!!! DEWOTKI PIEPSZONE SPAC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo gratuluję tej delikwentce
powyzej nikt tu nie rzucał wulgaryzmami, twoja wypowiedz swiadczy o tobie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaa prostaczka
:D:D:D🖐️ widać, że wsioki nazywają swoje dzieci Alan :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×