Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MisiaB

Co może jesć karmiaca matka a czego nie powinna??

Polecane posty

Witam, Mam miesiecznego synka i karmie piersią. Niestety chyba coś jem nie właściwego bo mój mały synek ma wzdecia i czasami okropnie płacze bo go boli brzuszek. Już dowiadywałam sie czy to nie jest kolka jednak okazało się ze to go brzuszek boli bo zjadłam coś niewłasciwego co mu sprawia ból. Niestety tak w 100% to ja nie wiem co moge a co nie gdyż każda z wypytywanych przezemna osoba mówi co innego. Jedna mówi że jajka wolno inna zaś że nie. Prosze pomożcie mi i jako juz matki napiszcie czego powinnam unikać z produków a co powinnam jeść. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu nie da się tak powiedzieć co wolno a co nie, bo każde dziecko jest inne i na co innego może źle reagować. Dlatego są tak rozbieżne opinie w tej kwestii, jedna mama Ci powie, że coś tam wolno, bo jej dziecko dobrze to znosiło a inna stwierdzi, że nie bo jej szkrab akurat po tym miał kolkę. Podobno najbardziej bezpieczny jes ryż z gotowaną piersią kurczaka, gotowana marchewka i buraki ale ile to można jeść? Spróbuj ograniczyć mleko, słodycze, nie jedz smażonego, słonych węlin, mocno przyprawionych dań, fasola, groch i kapusta to dania ciężkostrawne. Często truskawki i czereśnie sprawiają kłopoty chociaż ja się zażeram i mojej Małej nic nie jest. Po wielu dniach męczarni z brzuszkiem odkryłam, że moje dziecko najbardziej reaguje na słodycze i zbyt duże ilości mleka, a poza tym praktycznie wszystko mogę jeść. Ach i jeszcze u nas problemem był prenatal, nie mogłam brać tych witamin bo od razu Małą brzuszek bolał, po feminatalu nic jej nie jest ale biorę co drugi dzień teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli interesuje cię temat ciąży i karmienia piersią to polecam książkę z tym związaną. Jest tak mnóstwo przepisów dla matki i dla dziecka. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. I pamiętaj, że jeżeli szukasz jakiegoś produktu w najniższej cenie to używaj porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×