Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łe rety...

Feniks

Polecane posty

Gratulacje !!!!!! :D :D :D Od jutra zaczynasz czy narazie papierkowe sprawy trzeba zalatwic ? Normlanie wszytkie pracujące juz prawie jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, gratulacje!!! :D Świetnie! Bardzo się cieszę, w końcu się udało :D Napisałam Wam mejla. :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak minął dzień? Aga, udało Ci się załatwić wszystko? Vesnna ten Pan z tlena, szkoda słów :o (dopiero o tym przeczytałam, jakoś mi umknęło wcześniej :o ) Ja nie wiem czy faceci muszą zaczynać od takich pytań? Chociaż przepraszam nie wszyscy ;) Pomarańczka, co u Ciebie? P.S. Jak chcecie zapytać o coś odnośnie \"tematu\" o którym Wam pisałam, to piszcie na mejla, nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj padam na nos. Jak wyszłam z domu o 8.30 tak wróciłam po 16. Urząd pracy, lekarz, przedszkole, Urząd i tak dalej. (Później byłam umówiona na kawę ;).)W poniedziałek mam jeszcze laryngologa i okulistę i Urząd, tak więc od środy może zacznę staż :D. Ale poniedziałek i wtorek zapewne też jeszcze bieganina. Oj, nogi mi dzisiaj w pupę...;) łe rety a napisałam w mailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jestem na poł zywa :D Dzis miałysmy zatowarowanie w sklepie. Od 6 jestem na nogach i przez 12 godzin byłam na wyskoch obrotach ufffff. Wierzcie mi ze latanie po schodach ( sklep dwu-pietrowy )z kartonami butów jest mordercze.Jeszcze jutro mnie czeka dopieszczanie i bedzie wszytko gotowe na otawrcie. Paczke mamy zgraną wiec jest dobrze :D Teraz marze tylko o kąpieli i lezeniu z nogami w górze. Nie obrazilabym sie jakby mi ktos masaz trzasnął. Agucha a z kim Ty na tej kawie byłas co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesnna a mi też by się przydał ;). A na kawie byłam z kumpelą, hihi:). Chociaż miłby było z jakimś Panem również, no ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dzisiaj od rana tryskam dobrym humorem, stwierdziłam, że nie mogę cały czas siedzieć i myśleć więc wyluzowałam i cieszę się tym co w tej chwili mam. :) Wieczorkiem uciekam do znajomych będzie filmik, jakaś pizza, piwko i pogaduchy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe rety 🌼a popieram i tak nic w tej chwili nie poradzisz. Znowu czas... Jeszcze nic nie wiem na temat długości, ale może trwać od 5 m-cy do 12. Zobaczymy ;). Ubolewam tylko na jednym joga mi wypadnie rano :( a szkoda bardzo :(. Ale popracuję i zobaczymy jak wydalam i może zacznę chodzić wieczorkami. Zobaczymy :). Vesnna 🌼a Ty co dzisiaj robisz? Pomarańcza 🌼 czekamy na wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha gratuluję że znalazłaś pracę :D wiem jak jest ciężko :O jakoś miałam ochotę tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki :) jak na razie to tylko staż i nie do końca w moim zawodzie, ale cieszę się, że jest i to :) a co u Ciebie? I skąd się wytrzasnęłaś, że tam powiem ;) bo nie widziałam CIebie na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha:D skąd się wytrzasnęłam tutaj? trudne pytanie:D a zdaje się, że na początku tu się pojawiłam na moment nawet, jak Vesna opowiadała o manufakturze:D zawsze staż to już coś :D doceniaj to. Zawsze to jakieś doświadczenie a trudno znaleźć cokolwiek innego jeśli nie ma się tego żałosnego doświadczenia :O ja pracuję od roku. akurat miałam to szczęście, że nie zdązyłam się obronić, a już miałam pracę:D Ale co będę o sobie opowiadać?:D miałam tu swój topik, ale zdaje się - umarł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, że gdzieś przemknęłaś :) opowiadaj, opowiadaj, bo o mnie zawsze możesz przeczytać :). A topik, hę chyba wiem który, przykro mi:( czasem go poczytywalam, hihi :D staż, pewnie, że doceniam, bo w tym kraju absurdu, wiadomo jak jest. Siedziałam na pupie 2 m-ce, dość już. Trza było się gdzieś załapać, bo ileż można żyć tylko przyjemnościami, hihi ;). Żałuję tylko, że to nie przedszkole integracyjne, bo takie bardziej by mnie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Ty, poczytywałaś mój topik? to też wiesz o mnie trochę:D ja też nie robię tego co bym chciała, ale i tak uważam, że dobrze trafiłam, choć często narzekam jak cholera:D ale chyba nie zawsze umiem doceniać coś co mam :O A na coś zawszejest czas. Nie od razu Rzym zbudowano ;) ładna stopka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie bardzo wiem :(, skojarzyłam go tylko z Tobą a Ty co robisz? prawda , też mi się strasznie podoba:P Sama prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, może lepiej zapytaj czego ja nie robię:D żartuję. Pracuję w zakładzie chemicznym i robię doktorat :classic_cool: i myślę, że jak znajdę inną pracę to rzucę wszystko, tylko że nie raz mam stos wątpliwości bo tam mam szansę wyjechać na zachód do pracy... w zawodzie:) ale to dopiero za kilka lat. Czasem sama nie wiem czego chcę i co jest lepsze. A w wolnych chwilach pasjonuję się muzyką, literaturą i fotografią :D bez tego żyć nie umiem. to tyle o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara 🌼przepraszam, że tak zniknęłam, ale zagadał mnie przyjaciel na gg. I wsiąkłam, bo my tak żadko ze sobąrozmawiamy :(. Ojej, a co tak źle u Ciebie w pracy?? Czy po prostu to nie to? Panie gdzie się podziewacie?? Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha, nie ma sprawy;) rozumiem. Tak, to nie to, nie daje mi takiej satysfakcji jaką bym mieć chciała. zresztą dużo by o tym gadać ;) Dobrej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) Zyjecie ? Jak Wam minął dzionek? Mnie pracowicie. Od rana szkolenia. Wrocilam po 17. Do środy musze zregerenowac sily bo otwieramy sklep w ten dzien. Bedzie goraco bo to samo centrum. Wiec masa ludzi sie zwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Vesnna a z jakiego jesteś miasta?? Ja dzisiaj cały dzień w domu, obijam się, bo jeszcze tylko jutro w miarę luźny dzień,a później już tylko praca, praca i praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×