Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plotka a może i nie

już wiadomo co usłyszał zizou

Polecane posty

Gość melonlemon
Dla wrogow Zizou, ktorzy go nie rozumieja i ponizaja, tylko prosze nie wypominac od Islamu, a spojrzec na to inaczej ... ------------>"Jest synem emigrantów z Algierii, którzy osiedli w Marsylii, w Starym Porcie, najbiedniejszej dzielnicy miasta. Zidane niechętnie wspomina młodzieńcze lata. Więcej mówią jego koledzy. "Zawsze był nieśmiały, ale jak się czymś zdenerwował, od razu chciał się bić. Nie czuł się normalnym Francuzem, tylko przybyszem z innego kontynentu, kolorowym, gorszym. Trzeba było mocno się rozpychać, żeby stać się kimś. Zizou tego nie potrafił. Z pokorą znosił status obywatela drugiej kategorii. Nieśmiałość została mu do dziś, choć teraz jest wielki i znany na całym świecie" - wspomnienia jednego z kolegów Zidane'a cytowała gazeta "L'Equipe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieku pamietaj
do kogo mówisz - to Polacy, oni maja to gdzies, wazne by zjechać kolesia i juz :O tu nie ma miejsca na zrozumienie i wspolczucie, zrobil tak a nie inaczej i teraz jest gnojony przez wszystko co sie z nim wiaze do 4 pokolenia w przod i wstecz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
To jest w Polsce obsesyjne ... zwolennicy Kaczynskich to pisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorantka
ale prosze wskazac kto na tym topiku zjechal Zidana , bo ja nie widze no moze Amant troche pojechal, ale ma prawo do swojego zdania i nie byla to rasistowska wypowiedz wiec uprasza sie o czytanie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
Sami jezdza do Londynu za chlebem, a naigrywaja sie z innych!!! Tacy sa Polacy, nacjonalisci, hehe :classic_cool: A zreszta nawet trener Zidana mu tego incydentu nie wypomnial, widocznie wie, w czym rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
No wlasnie Amant ... i to ostro i bezpodstawnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzieliscie wczoraj w telewizji, jak skoczył jakiemus piłkarzowi na brzuch? A tamten go nie obraził, tylko nieprzepisowo odebrał mu piłkę. Innych też faulują, a nie zachowują się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten film jest \"okrutny\" , niezły brutal ten Materac. Nie pochwalam tego co zrobił, cokolwiek powiedział, a juz najbardziej jeśli było to o rodzinie ZZ. Jednak cieszę się , że Włosi wygrali bo jestem ich fanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No wlasnie Amant ... i to ostro i bezpodstawnie!!!\" Czyli twierdzisz że tamten typek jest grzeczny i nikogo nawet paluszkiem nie szturchnął:P.A i tak mam PEWNOŚĆ że to psychopata bo sprawdziłem w horoskopie:P.Nienawidzi bezpodstawnie osób urodzonych na początkach znaków koziorożca,byka,raka,skorpiona oraz w połowie panny i ryb:O.Tylko nie piszcie że jest inaczej:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś zauroczona małolata
dobrze, że ktoś nagadał temu terroryście! Francuski Arab! Dobrze mu tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorantka
ot, i cala kwintesencja kafeterii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
Amancie .... kto nie nawidzi??? ZZ? Prosze cie, co ty tu piszesz! Gdzie ty ten horoskop czytales? Zizou nie nawidzi ludzi z poczatku raka ... sam jest z poczatku raka, wiec nie nawidzi siebie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdzę, że Materazzi jest święty. Ale jeżeli to taki brutalny i paskudny typ, to tym bardziej trzeba go zignorować a nie wdawać sie w pogaduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"melonlemon Amancie .... kto nie nawidzi??? ZZ? Prosze cie, co ty tu piszesz! Gdzie ty ten horoskop czytales? Zizou nie nawidzi ludzi z poczatku raka ... sam jest z poczatku raka, wiec nie nawidzi siebie, tak? \" Bredzisz:P:P:P:P:P:P:P:P:P. Od kiedy pod koniec stycznia słońce na ziemi jest w znaku raka:P:P:P??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie dzielą się na 2 typy
Tych którzy jak ktoś pluje im w twarz to powiedzą że PADA DESZCZ,byleby mieć kilka złotych więcej. I drudzy ,,którzy wolą potem nie wstydzic się wspomnień i planować samobójstwa tylko z tego powodu że sąsiad ma droższy samochód ! Wybierz,do jakiej grupy należysz !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zidane należy do tych
drugich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopek Roztropek
Zidane gral przez kilka lat w Juventusie,wiec zna wloski-nie ma mozliwosci by opatrznie zrozumial Materazziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
Amancie, Zizou urodzil sie 23 czerwca, dwa dni po bliznietach i jest raczkiem (sama jestem z blizniat i on mnie na pewno nie nawidzi :classic_cool: A jak sie nie znasz na horoskopach to nie pisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cone
coccinella - zignorowac??:O Boshee.. własnie dzieki takiej postawie takie typki mają wieksze prawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
uuuuuuups , nie nienawidzi mialo byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
A ja go strasznie lubie i bede go bronic, bo sie nim po prostu zachwycam jak facetem ... Wybaczylam mu, bo lubie BUNTOWNIKOW!!! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cały Materazzi, czy jak mu tam, powiedział Zizou: \"twoja matka jest rasistowską dziwką\" . Tak podobno wyczytała z ruchu warg jakas kolesiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
jeszcze nigdy nie slyszalam o 'rasistowskiej dziwce' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasistowska dziwka to chyba taka, która nie obsługuje przedstawicieli innych narodowosci / kolorów skóry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonlemon
tak czy siak musialo byc beznadziejne, co powiedzial ten chuligan materac, ale wszyscy maja jego zachowanie w nosie, bo z piedestalu straca sie bohatera i od bohaterow wiecej sie wymaga, czytaj Zizou!!! No ale kurcze, kazdy ma prawo do slabosci, Zidan pokazal, ze nie jest od niej wolny, i co z tego? Na boisku roi sie od chuliganow, ktorzy symuluja faule, podkladaja swinie, gdzie jest ich honor? Mam juz to gdzies. Zidan to pociagajacy facet, dla mnie boski i jedyny! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×