Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KokosankaPianka

dieta dr Lutza warto spróbować

Polecane posty

Jak byłam na atkinsie, to schudłam 2kg w 2 tygodnie, czyli wagowo niedużo, a przyjaciółka mnie nie poznała, taka była różnica wg niej w wyglądzie. Przede wszystkim na brzuchu. Tak więc nawet jeśli nie będziesz miała dużego spadku na wadze, to nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez na lutzie
Zwazylam sie , kolejne 1,6kg w dol. Jestem zadowolona, ogolnie czuje sie bardzo dobrze mam jakos wiecej energii lepiej mi sie rano wstaje.Mimo ze to dopiero jakies 5 kg schudlam i w sumie nie widac tego po mnie to i tak szuje sie jaks taka mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissia no ja wlasnie czuje,ze obietosciowo juz odrobinke mniej. Moja dieta polega na jedzeni optymalnym ,przez 5 -6 dni,a na 6 lub 7 moge jesc co chce.Dzisiaj akurat byl 6 dzien,a ze bylam z przyjaciolmi w kawiarni pozwolilam sobie na capucino+ ciasto z bita smietana i z owocami,jakies 70-80 wegli,czyli w normie. Jutro znowu dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie calkowicie,bo ja nie moge na tej diecie nabialu i glutenu,pod zadna postacia.Miesa wszystkie smalec,oliwe z oliwek i WSZYSTKIE warzywa,nawet ziemniaki oczywiscie w ograniczonej ilosci.Jest to dieta opymalna zarazem ozdrowiencza i chudnie sie na niej.Nawet przy problemach hormonalnych,niby polega to miedzy innymi na normalizacji hormonow.Dobrze,ze raz w tygodniu mozna zjesc co sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Chetnie do Was przyłącze się ale u mnie jest problem innego rodzaju. Wy drogie Panie macie to za sobą, i dlatego prosze o pomoc. Prosze napiszcie mi tygodniowy jadłospis i na pewno będzie mi lepiej. Chce zacząć od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora88
Cześć! Poczytuję Was sobie i chciałabym się do Was przyłączyć : ) Dziś rozpoczęłam dietę niskowęglowodanową i mam nadzieję, że uda mi się przestawić na tryb białkowy na stałe. Dla mnie dieta dr Lutza ma nieco inny cel - czytałam, że dzięki odżywianiu, które proponuje można znaleźć "równowagę" - jeśli ktoś jest otyły to schudnie do odpowiedniej wagi, jeśli zbyt szczupły - złapie kilka kilogramów. I ja właśnie w tej drugiej intencji : ) Dwa lata temu, wskutek poważnej choroby, straciłam ponad 20 kg. Teraz cieszę się remisją (i trochę lękam się nawrotów), udało mi się odzyskać 4 kg, ale to wciąż za mało. Najgorsze jest to, że straciłam dużo masy mięśniowej, natomiast tłuszczyk miał i ma się świetnie... Podobno dzięki dużej ilości białka możemy odbudować mięśnie i jednocześnie, ograniczając węglowodany, zahamować odkładanie tłuszczu. I do tego właśnie dążę. Potrzebuję przytyć jakieś 8 kg, żeby moja waga była "optymalna". Może to nie jest coś, co chciałybyście o mnie przeczytać, bo wiem, że trudno jest się rozprawić z dodatkowymi kilogramami (i wiem, jak sama kiedyś reagowałam na teksty "jem wszystko i w ogromnych ilościach, ale nie potrafię przytyć, pomocy!"), ale jeśli nie macie nic przeciwko - chciałabym móc tworzyć z Wami małą grupę wsparcia. Mamy różne cele końcowe, ale przejściowy (trzymać się zasad diety) taki sam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora88
Arizona, dziękuję za informacje. Przeczytałam wypowiedzi Skinny Love, rzuciłam jeszcze okiem na informacje na ten temat w Internecie. Ja oczywiście nie zamierzam żywić się teraz samym białkiem, ale cieszę się, że zwróciłaś na to moją uwagę, bo pewnie łatwo przedobrzyć. I zamierzam też, mimo wszystko, jeść węglowodany. w ograniczonych ilościach, ale staram się, żeby było to ok 70 g. I chodzi mi o węglowodany pochodzące z kasz i zbóż, bo, z tego co wiem, węglowodanów pochodzących z warzyw, które nie zawierają skrobi, nie wlicza się do bilansu węgli. Dzięki raz jeszcze za informację : ) Muszę chyba zagościć w wątku, do którego podałaś mi linka, bo tutaj niewiele się dzieje, a fajnie mieć kontakt z silną wolą innych : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissia dzieki,nie spodziewalam sie ze tak szybko waga ruszy.Jeszcze nic nie widac,ale jaka satysfakcja. w tym tygodnu bede miala ksiazke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyclamenka
zdecydowalam sie na Lutza,ze wzgledow zdrowotnch kto ze mna :) Wszedzie Kwasniewski kroluje,a ja na Lutzie nie trawie wlasciwe weglowodanow w postaci warzyw,wiec te weglowodany bede zjadala w postaci bulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,czy jest ktoś na diecie Lutza.Ja zaczęłam od poniedziałku z wagą 93kg,jest nie zle .Ważyc będę się w poniedziałek po tygodniu.Napiszcie co jecie w ciągu dnia,jak sobie radzicie z głodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga nr 1
Podnoszę upadły wątek. :) Nie wiecie, gdzie można kupić książkę Lutza "Życie bez pieczywa" ? W księgarniach internetowych niedostępna niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tutaj ktoś na diecie Lutza z celem przytycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem celem schudniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg dr Lutza 72g wegli = 6 WW, czyli 1WW=12g, a nie 10g - taki przelicznik stosuje sie w dietach dla cukrzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×