Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość go vegetarian

Do grubych kobiet !

Polecane posty

Gość adzik0107
oj podszywaczu coś Ci nie wyszło... Jestem facetem:/... marne te twoje zarty o tym eks a puki co gejem nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola666
zreszta zajmij sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
go vegetarian-zjadanie zwierząt to inny temat. Nawet chudzi jedzą mięso! A skąd u wegetarianki taka nienawiść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola666
pewnie nie moze patrzec na salate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
nienawisc, bo jest brzydka, ma pelno kompleksow i nikt jej nie chce stad ta nienawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
moze akurat jakas grubsza osoba zabrala ostatniego pomidora ze sklepu i stad ta nienawisc nie ma co jesc juz biedulka dzisiaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie mogę
no tak grubasy od tego roku są tylko w Polsce dlatego , że dopadła ich choroba :P która nazywa się "żrę 3 razy tyle co inni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stygijska Furia tez juz o tym pisalam ale to do autora topicku nie dociera:o mysli ze przyczyna otylosci jest tylko i wylacznie objadanie sie:o co za ograniczony umsl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
skąd ? bo ludzie grubi napędzają koniunktóre na zabijanie zwierząt, jedząc coraz więcej przyczyniacie się do śmierci w bestialski sposób coraz więcej zwierząt, popatrzcie ile ludzi grubych było sto lat temu a ile jest teraz, to już nie jest epidemia tylko Pandemia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
bardzo udana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDD...
Tylko ludzie prymitywni nabijają sie z ludzi otyłych, ale szczeniaki typu panienka o nicku 16LATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak prowokacja udana;) i przewazaja posty o pozytywnym zabarwieniu, wiekszosc jest w opozycji do autora;)i to jest pocieszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto moei o obzarstwie/
Wcukierniach, sklepach ze slodyczami , u rzeznika , w restauracjach widac tyle samo grubych ludzi co chudych. Ludzie maja rozna przemiane materii, sa grubi, chudzu, wysocy,niscy, bruneci , blondyni. zadko nadwaga jest wynikiem obzarstwa. A chuda moda jest od niedawna - a co - 30 lat temu ludzie byli grubsi, takze modelki - i co ? Tak zarli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzik0107
Eh... naprawde co może zrobić zazdrość jednej kobiety do drugiej. ja osobiście wole jak l=kobieta ma 10 kg więcej niz 5 za mało... przynajmniej jest za co złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
są w opozycji bo jest was coraz więcej Ksenofaryna mówisz w mniej obraźliwy sposób??? Powiedz to świnii która jest żywcem wrzucana do wrzątku. Zgadnij kto się do tego przyczynia. A otyłość spowodowana chorobą stanowi kilka procent więc jej nie wliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
Wypraszam sobie ja się nie nabijam, tylko prowokuję Was do tego , żebyście o siebie zadbali, potwoki ;) Ja wiem, że możesz żałować, że nie masz tylu lat co ja. Tylko, że ja widząc wszystkich tych grubasów na pewno nie dopuszczę do tego, żeby wyglądać tak, żeby ktoś się ze mnie śmiał. Ja rozumiem, że ktoś mo.że być chory, brać hormony, ale nie uwierzę, że większość grubych ludzi, to właśnie tacy. Dla własnego zdrowia zrzućcie kilkanaście kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
NA PEWNO GRUBI SĄ WINNI TEGO, ŻE ŚWINAI JEST ŻYWCEM WRZUCANA DO WRZĄTKU. A IM GRUBSZY CZŁOWIEK TYM WIĘKSZA WINA. DZIECKO, NAJPIERW MYŚL A POTEM PISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
16 LATKA- to Ty się smiejesz na ulicy z grubych ludzi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzik0107
Do go vegetarian- powiedz dziecko ile masz lat?? Bo na styl twoich wypowiedzi wynika jakies 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
Nie śmieję się, ale jest mi ich żal, żal, że nie mogą być w pełni sprawnymi ludźmi i tak napradę są nieszczęśliwi bo nie mogą zrezygnować ze swoich słabości do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
nie robiłam badań studiuje na AM tam o takich rzeczach mówią . Jedząc więcej przyczyniasz się do śmierci większej ilości zwierząt , to chyba logiczne nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet jezeli to jest
prowokacja, nie zmienia to faktu, ze autor/ka ma z lekka wypaczony charakter. 16latka, pogadamay za kilka latek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vegetarian jest nas coraz wiecej, bo wiecej osob mysli racjonalnie i jest bardziej tolerancyjna i empatyczna;) Otylosc jest rzeczywiscie powaznym problemem ale to nie znaczy ze te osoby trzeba od razu w jakis sposob obrazac i potempiac za to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowna autorko
to ze masz obsesje na punkcie jedzenia miesa i ludzi puszystych nie uprawnia cie do obrazania ich i nazywania'tlustymi'.ciesz sie swoim koscistym i zapewne najbardziej idealnym na swiecie cialem i pozwol zyc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vegetarian jest nas coraz wiecej, bo wiecej osob mysli racjonalnie i jest bardziej tolerancyjna i empatyczna;) Otylosc jest rzeczywiscie powaznym problemem ale to nie znaczy ze te osoby trzeba od razu w jakis sposob obrazac i potempiac za to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDD...
16LATKO...uwierz ze nie chciałabym byc na twoim miejscu i miec tyle lat co ty. Jestes niedojrzałą emocjonalnie gówniara jeszcze, a sposób w jaki piszesz swiadczy tylko o tym ze do dojrzałosci ci jeszcze daleko. Jestes siksą a nie kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka wszystko przed
toba...nadwaga byc moze rowniez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vegetarian---> Tak... jak zjem o 2 jablka wiecej niz powinnam to przyczyniam sie do smierci zwiarzat. Oczywiscie... Jablka nie naleza do produktow dietetycznych. Od kiedy to tylko od miesa sie tjle?! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×