Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość go vegetarian

Do grubych kobiet !

Polecane posty

Gość A kto Ci powiedział
16 latko - jestem pewna na 100 procent, że jestem szczęśliwsza od Ciebie. Nie musisz mi współczuć-to ja Tobie szczerze współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
skad sie takie tluki biora bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vege to zapisz sie do zielonych i rob protesty;0 ja np w skorach i futrach zwierzat nie chodze, sama calego swiata nie zmienisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
AM - TO AKADEMIA MUZYCZNA CZY MEDYCZNA? MAM NADZIEJĘ, MIMO WSZYSTKO, ŻE MUZYCZNA W TWOIM PRZYPADKU, GO VEGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ona niby swiat chce
zmieniac???? Moze niech zacznie od siebie:( Wredota to szpetna wada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze autorka topicku faktycznie chciala sprawdzic tylko reakcje forumowej spolecznosci jakie jest przyzwolenie na otylosc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AM Absurdalne malkontenctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Łatwiej wybrać sobie "target" :D A od siebie samej bardzo trudno zacząć. Mentalność rydzykowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łent
ja nie jem mięsa 12 lat i mam nadwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nas tu agituje swoimi pogladami , to moze wlasnie chce zmieniac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
Jedzenie jest tylko jednym z elementów, ale ten element przyczynia się do masowych eksterminacji. setunia może nie zmienie, ale już nawet myśl, że popsułam humor i dałam ludziom za to odpowiedzialnym do myślenia to jest sukces. Zamiast się tak zaciekle bronić , uderzyć się w pierś i powiedzieć mea culpa mea maxima culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boskaaa
o czym wy rozmawiacie:| gruby, chudy wysoki, niski ...wszystko to tylko ludzie!! zalozycielka topika niezle musi byc zakompleksiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Ach, dopiero teraz przeczytałąm temat topiku drugi raz. To grube kobiety są winne męczarni kobiet. Grubi mężczyźni nie :D GO VEGE - MYLISZ SIĘ W ZEZNANICH !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AM Absurdalne malkontenctwo
No wiec trzepnij sie w piers, pozniej porzadnie w czolo i powiedz, co cie obchodzi cudza nadwaga. Pomysle lepiej o swoim nieciekawym charakterze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boskaaa
a kto Ci powiedzial.... przeciez nie ma gruby facetow hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vegetarian----> Skoro dla ciebie sukcesem jest popsucie komus humoru to moje gratulacje 🖐️ aha... specjalnie napisalam z malej litery \"ciebie\", to nie blad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Czyżby jakaś grubsza panna odbiła Ci faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
A do kogo mam pisać na babskim forum do facetów ??? O ile mi wiadomo mój charakter jeszcze nikogo nie zabił, wasz apetyt...Owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie dalas mi do myslenia:o uzywasz zbyt slabych argumentow Macie tam zapewne etyke na AM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Apetyt chudych ludzi też zabija zwierzęta! O co Ci chodzi, dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boskaaa
a co cie innych apetyt obchodzi??? martw sie o siebie !!! nikt ci nie kaze patrzec na ludzi z nadwaga...a co ty taka idealna??? badz no troche badziej tolerancyjna a to samo otrzymarz w zamian... Good bless you :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
setunia moge ci dać dziesiątki argumentów medycznych, ale tutaj narazie poruszam sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jest prawo natury, ludzie jedza mieso od wiekow. skoro masz takie poglady to nie agituj na sile innych:o I naprawde nie rozumiem celu tego topicku, zaczelas od obelg pod adresem "tlustych kobiet" , a teraz o zabijaniu zwierzat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
"Objadanie się jest przejawem braku szacunku do samego siebie, objadając się macie gdzieś swoich partnerów, którym nie uśmiecha się kłaść koło tucznika." To jest jeden z piewrszych "argumentów" go vege - tak przemawia kobietom do sumienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
Myślcie sobie co tam chcecie, grubi ludzie są chorzy i uwierzcie mi warto się leczyć z tej choroby. :D Do pomarańczy ktora nie ma odwagi napisać ile ma lat w swoim grubym życiu: Zyj sobie , baw się i tyj, a na poparcie Twoich słów jeszcze sobie przyklaśnij. Skoro się tak dobrze czujesz z tym swoim kalectwem, to czemuś taka oburzona na moje słowa, he? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
Bo jakbym założyła topic o zabijaniu zwierząt umarłby śmiercią naturalną, zresztą większość ludzi w dupie ma zwierzęta , jak i zdrowie, ale za to zdanie partnera już bardziej przemawia do wyobraźni , Drogie panie ' Cel uświęca środki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
16LATKO= To, że nia mam wieku w "nicku" nie znaczy, że go ukrywam :D Różne są kalectwa. Z niektórych łatwiej się "wydostać" (tusza) z niektórych trudniej (głupota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×