Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość go vegetarian

Do grubych kobiet !

Polecane posty

medycyna zajmuje sie chyba ludzmi nie zwierzetami:o czego , a raczej kogo, beda dotyczyly te argumenty;) Ja chetnie wyslucham mojego sumienia nie ruszysz bo ja nie jem miesa z hodowli , w ktorych zwierzeta cierpia , a gdy sa wystarczajaco utuczone to sa razone pradem;) zwierzeta ktore jem maja spokojna egzystencje wiec pod wzgledem etycznym nie mam sobie nic do zarzucenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boskaaa
go vegetarian przyznaj sie-co cie gryzie?jaki masz kompleks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja nie cierpie gesi
rodzaju 16-latki, ktorym sie wydaje, ze wszystkie rozumy zjadly😭 a pozniej zycie zaskakuje i podkulaja ogon pod siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Cieszę się, że jesteś wyjątkową uczennicą :D Nie wątpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbie inteligencja i glupota
to czesto dwie rozne bajki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
mam zolte zeby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
ksena może ja do tego troche bardziej emocjonalnie podchodze, ale pare gorzkich słów to moim zdaniem i tak niewielka cena. setunia argumenty będą oczywiście ludzi, taka mała zagadka na początek - wiesz o ile większą szanse na choroby genetyczne ma dziecko urodzone prze osobe otyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDD...
16LATKA....dziewczynko zamilcz i nie kompromituj sie. Masz jakies inne kompleksy i wytykając wady (np. otyłosc) u innych leczysz swoje dla twojej wiadomości mam 26 lat i gruba nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
A jakie szanse na szczęśliwe życie ma dziecko urodzone przez osobę wredną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Ty sama ze sobą rozmwiasz 16-latko ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
go vegetarian - myslisz,ze tak latwo nie byc grubym i schudnac ??? wiem,ze sa ludzie ktorzy zra na potege ,ale sa tez tacy ktorzy marza o szczuplej sylwetce ale nie potrafia sobie odmowic jedzenia najlatwiej powiedziec "o boze jaki grubas !!!" i posmiac sie z kolezankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Dlaczego jestem głupia i wredna? Ja uważam , że Ty jesteś głupia i wredna bo obrażasz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16-latka zycie bywa
przewrotne. U mnie w rodzinie panuje tendencja "zwyzkowa" a ja np. jestem szczupla, wiec niekoniecznie musisz zawsze cieszyc sie swoja "zgrabna sylwetka"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie poczytałam ten topik i stwierdzam że jego autorka jest jeszcze niedojżała i nic nie wie o życiu, bo wszystkim argumentom jakie podała łatwo można zaprzeczyc: -nie każdy lubi chudych partnerów -są otyli którzy nie jedzą mięsa -wiele osób spedza aktywnie dzień cwicząc czy chociażby jeżdżąc do pracy rowerem a waga i tak się nie zmienia - nie wiem co według ciebie oznacza dbanie o siebie ale znam wiele dziewczyn które mają kilka kilogramów za duża a wyniki maja zdecydowanie lepsze niż chude dziewczyny i na dodatek o wiele zdrowszą maja cerę I jeszcze jedno jeżeli znasz sie na dietetyce to wiesz że o wiele lepiej jest przyjmować witaminy z pożywienia niż faszerować się tabletkmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDD...
hahahah 16latka....jestes na tyle głupia ze nawet nie kapłas sie o co chodzi z tym ze ktos napisał ze rozmawiasz sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Obrażasz, 16 latko, nazywając ludzi otyłych potworkami na które patrzysz ze wstretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
A kto powiedział, ze to twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierc glupim fladra
myslicie ze tymi swoimi madrymi wywodami na temat tego jak INNI powinni wygladac ulepszycie swiat??? idz 16latka i jeszcze pare innych lepiej pozbierajcie smieci z trawnikow i kupki psie--tak go upiekszycie przynajmniej!tutaj nie macie czego szukac! a ze 16-latko jestes dobra w szkole to o niczym nie swiadczy! bo byc inteligentnym a cwaniaczkiem jest roznica! poczytaj dziewczynkko moze cos budujacego, albo kochaniutka napisz co cie tak naprawde meczy w SWOIM wygladzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
no jejciu zdarza mi sie sama ze soba rozmawiac:( wy tak nie macie:( to co moze nowy topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Nie obrażajcie 16 latki - ona jest wyjątkową uczennicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vege genetyka zapewne jest ciekawa ale to nie moja dzidzina wiec odpowiedzi na to pytanie nie udziel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
Brahypelma mówisz, że obaliłaś tak ??? Zdajesz sobie sprawe , że te wszystkie twoje argumenty można zaliczyć do niszy ??? to jest kilka procent !!! nie rozmawiamy tu o ekstremalnych przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
A skąd wiadomo ile DDD ma lat?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vege skoro jestes juz na tej AM to na pewno wiesz jakie sa przyczyny otylosci:o Ale tamten temat chyba juz zakonczony , bo jednak chodzi ci o to , ze nie wszyscy ludzie sa wegetarianami;)tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
setunia powiem ci tylko, że nigdy nie lubiłam tych zajęć, człowiek dowiaduje się takich rzeczy, że włosy dęba stają , a zdjęcia chorych dzieci to już była masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDD...
Ze niby co ja napisałam? nie oceniaj innych soją miara moze ty czasami podszywasz sie pod inny nick:) ja nie. Cały czas tutaj pisze pod "DDD..." :) Sama napisałam wczesniej ze mam 26 lat i gruba nie jestem. To ze atakuje 16-latke nie znaczy ze jestem gruba. Denerwują mnie po prostu prymitywne głupie siksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierc glupim fladra
w zwiazku z klutura to bije cie na leb bo nie wtykam sie w zycie prywatne innych osob! 16 lat mialam i to calkiem nie dawno, a skad wiesz ze nadawalam sie do horrow-kolejny przejaw twej inteligentnej kultury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Sorry DDD nie zauważyłam, że pisałaś, że jesteś w tak sędziwym wieku, do którego wyjątkowej uczennicy tak daleko.;) Swoją drogą ja jeszcze nie pisałąm, ile mam lat ile ważę, dlatego fajne są uwagi 16 do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go vege skoro nie mozesz patrzec na zdjecia chorych dzieci itp to znaczy ze jestes za slaba psychicznie , po co wiec poszlas na medycyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
16 latka wymyśliła sobie jakąś oponentkę (grubą, starą i brzydką) z dyskutuje z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×