Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

blizny po krostkach

Polecane posty

zapewne temnat byl.. alke co jaki syfek mi wyskoczy..to na ogol zostaje blizna.. a jak jest to jakis ropien to normalnie wytglada jakby mnie cos pogryzlo..takie wielkie blizny.. znacie domowe sposoby.....zeby usunac takie plamki z twarzy??? chyba ze wiecie czy kosmetyczka da rqade to usunac i ile mogloby to kosztowac:) na nogach mam ten sam problem..co mi wyskoczy to juz zostaje;/ zaczyna mnie to denerwowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...
nogi ramiona plecy posladki brzuch twarz .....cała jestem w bliznach... ....teraz mamyTAKIE temperatury a ja wychodzę z domu tylko w długich spodniach i w bluzce na długi rękaw...ludzie pewnie myslą że jestem psychiczna...ale moje blizny wyglądają szkaradnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam blizny na udach i twarzy..i bez makijazu to strasznie widac.... na szczescie nie mam tego cholerstwa na calym ciele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mikrodermabrazja
przynajmniej na buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mikrodermabrazja
ja mam to cholerstwo na nogach, więc spódnice i szorty odpadają a koszt głębokiego peelingu tak ze cztery razy na nogi to dla mnie za dużo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Z nieba mi spadacie, ja już myślałam, że jedyna taka chodzę po ziemi, która w te upały zakrywa nogi po same kostki. Ja mam straszne blizny i przebarwienia po wrastających włosach na nogach (depilator elektryczny). Niczym nie mogę tego usunąć. Trwa to już kilka lat a ja nadal depiluję nogi zamiast golić lub używać depilatora w kremie. I non stop zaczerwienienia, stany zapalne, strupy i blizny, które nie schodzą nawet po kilku miesiącach!!! Najgorsze jest to, że jak jedna ranka zniknie zaraz pojawiają się dwie nowe i tak zniknęły z mojej szafy wszystkie spódnice. Koszmar nie z tej ziemi. Nie mam pojęcia czym smarować nogi. Stosuję Alantan Plus, Bepanten. Ale to nie działa na przebarwienia. Najgorsze, że ja to ciagle rozdrapuję, aż wyć mi się chce........ Myślałam, że solarium wyrówna trochę kolor skóry ale musiałabym się spalić na mahoń Żyć mi się nie chce, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
A co to jest ta mikrodermabrazja i ile zabiegów trzeba wykonać? Zadawałam już pytanie na forum, czy pomógłby peeling z kwasów owocowych ale nie otrzymałam odpowiedzi. Te moje nogi tak mnie dołują, że wydam na pozbycie się tego świństwa ostatnia złotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam o mikrodermabrazji. Szlag mnie trafia jak widzę te piękne gładkie nogi mijających mnie kobiet a ja kiszę się w portałach. Też chcę takie ładne.:(😭 Peelingi, Alantany, Sudocremy, opalanie... wszystko na nic...😭😭😭 Tak naprawdę to sama sobie wymyśliłam tę mikrodermabrazję na nogi. Czytałam, że około czterech zabiegów powinno pomóc. http://www.zonep2p.pl/peeling.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooooo
dziewczyny, te blizny macie zapewne od rozdrapywania ranek? to jest choroba skory.. pojdzcie do dermatologa.. byc moze jest to atopowe zapalenie skory. glownie w zgieciach rak i kolan, na szyi\, twarzy itp, ale kolezanka miala na calych nogach. tu poczytajcie http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Atopowe_zapalenie_sk%C3%B3ry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku to wrastanie włosów po depilacji. Lekarz dał mi mazidło, które nic nie pomogło. Kiedy poszłam drugi raz i powiedziałam, że lek nie działa to rozłozył ręce i powiedział, że nie ma na to sposobu. Jedyną radą jaką uzyskałam było \"nie depilować!\". Taką radę to ja mam w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooooo
nie ma jak polscy lekarze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Niezła cena tej mikrodermabrazji. To niesamowity zbieg okoliczności, ja wczoraj też doszłam do wniosku, ze żadne kremy czy maści mi nie pomogą, jedyne co mi zostało to zedrzec po prostu te blizny. One w ogóle nie schodzą!!!!!! pamiętam dokładnie, jak zrobiło mi się jakieś świństwo na nodze, w październiku chyba. Blizna jest do tej pory. Innym czasu nie liczę Kiedyś stosowałam cepan, nic nie dało. Potem całe lata alantan na zagojenie podrażnień. A blizny jak były tak są. Ja po prostu pożeram wzrokiem wszystkie kobiety w krótkich spódnicach lub szortach. Wiele bym oddała za to, zeby móc tak sie ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
To pomoże (oby) na nowe wrastające włoski. A pozostałości po dawnych dalej nas będą kłuć w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmarowałam. Hmmm... Wtedy moim problemem będą już tylko stare blizny. Na razie martwię się starymi bliznami oraz całkiem młodymi rankami, ale zapowiadającymi się na paskudne stare blizny.;) Co dziwne moja lewa noga wygląda od jakiegoś czasu znacznie lepiej niż prawa... Koleżanka na twarzy ma blizny po trądziku. Ta umysliła sobie, że skoro na rozstepy pomógł jej krem Vichy to pomoże i na inny rodzaj zbliznowaceń.:D Czego to desperatki nie wymyślą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Są jakieś 4 preparaty Vichy do domowej mikrodermabrazji - to z Twojego linka Płomykówka. Skoro twarz kosztuje 200-300 to za nogi trzeba zapłacić dużo więcej... Może te preparaty nie odbiją się aż tak na kieszeni? Ja już sama nie wiem co z tym fantem zrobić. Na razie postanowiłam nie oglądac nóg, nie dłubać, nie zdrapywać strupków, iść na solarium, może blizny bedą trochę mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo! mam ten sam problem, przestałam depilować,ale po goleniu jest to samo, a nawet gorzej. cepan nie pomaga, nic nie pomaga. wlosy odrastają błyskawicznie, nie nadąrzam z goleniem. na allegro znalazłam jakis preparat na \\\"wrosty włosowe\\\" 85 zł. cały czas myślę czy by go nie zakupić...... może któraś z Was go stosuje/ stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ile razy obiecywałam już sobie nie rozdrapywać...;) Też po goleniu mam jeszcze gorzej niż po depilacji. Z \"cudownych\" specyfików kupowałam Kalo mający powstrzymać moje włosy przed odrastaniem. Tu zdałam relację: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3140187 W sumie to nie wiem czy włosy stały się delikatniejsze, bo kilka miesięcy używam wyłącznie depilatora, czy ten preaparat pomógł. Skłaniałabym się jednak ku pierwszej teorii. W ten preparat, o którym piszesz DMKA też jakoś nie wierzę. http://search.ebay.pl/_W0QQfgtpZ1QQfrppZ25QQsassZgcrapella Idę już bo jak zwykle się spóźnię. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
na blizny po syfkach i na wszystkie inne polecam krem No-Scar (perla inkow) w aptece cena ok 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
No to pięknie, ja już przestałam mieć nadzieję, ze to się skończy. Myślałam, że to wszystko przez depilator, który uzywam z lubością od chyba 8 lat. Postanowiłam golić codziennie nogi, ale skoro po goleniu ma być jeszcze gorzej... Jakoś sceptycznie podchodzę do specyfików na wrastanie, chociazmoże to błąd, bo nie używałam. Wg mnie lepszy jest peeling, w moim przypadku z kawy Kiara, jaka jest pojemnośćkremu, o którym piszesz? Bo w naszym przypadku potrzebujemy na duże partie ciała. Jeżeli jest mały i starczy na kilka dni to nie będę się w to bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia30
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia30
Witam. jesli moge sie wtracic. Co prawda dotyczy to raczej twarzy ale wazny jest efekt. Ja borykam sie juz z bliznami po tradiku ok. 10 lat. powowli sie nawet do niego przyzwczaiłam. otóz nic mi nie pomaga. Sa to dziurki, ubytki w skórze. Ale uzywałam juz teg kremu perła inków o którym piszecie, jak dla mnie do d...... (ale moze tylko dla mnie) Miałam tez cepa, contrackubex (niektórzy chwala - ja nie). MIałam złuszczanie kwasami owocowymi i tez d....... Az w koncu zaprzestałam wszystkiego. Trzeba sie z tym pogodzic tak niektórzy twierdza. Az w koncy "wpadłam" na krem GlycoA i powiem ze po nim dopiero widze poprawe. Jest to bardzo silny krem co prawda po nim az płacze bo piecze i boli cała buzia ale po nim dopiero widze poprawe. Wiec moze komus to pomoze. A uwazajcie aby nie uzywac teraz w taki upał bo moze narozbic wiecej szkód niz pomóc. Ale uwazam ze warto spróbowac. Po tym specyfiku buzia robie sie czerwona pozniej brazowieje i skóra sie minimalnie złuszcza i odkywa sie nowy naskórek. ia na tym własnie u mnie polega złuszczanie starego naskórka co powoduje spłycenie sie blizn. Pozzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia30
przepraszam za błędy - Dodam jeszcze ze likwiduje przebarwienia. kosztuje około 45 zł. i wystarcza na długo/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Zosiu, GlycoA to nazwa kremu czy firmy? Gdzie go mozna kupić? Pamiętasz może pojemność i w przybliżeniu cenę? Jestem tak zdesperowana, że najchętniej zaraz bym po niego pobiegła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
Hej dziewczyny!!! Ja mam problem z bliznami po tradziku,ktore sa co prawda male ale jest ich pelno a najwiecej na policzkach.Tez mam taka skore ze po kazdym pryszczu zostaje mi blizna i to nietylko na twarzy.Na szczescie w innych miejscach wyskakuja sporadycznie.I tez nie wiem jak sobie z tym poradzic.Najgorsze jest to ze co troche wyskakuja mi nowe syfki(pewnie przez to goraco) i caly czas powstaja nowe blizny.Juz mam dosc.W nastepnym tyg ide do dermatologa bo Perla Inkow mi np. nie pomaga prawie wogle chociaz sporo czasu juz ten krem stosuje.Jezeli ktos sobie poradzil z bliznami po syfkach to niech napisze jak to zrobil.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...
Zosiu - a czy tego kremu można używać na całe ciało? -ja jestem cała w bliznach...już nie wiem co robić...a z twarzą akurat nie mam najwiekszego problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia30
http://mediweb.pl/sklep/product_info.php/products_id/2291 Tu jest link strony podstawowego opisu Glyco A. Ale kochane kobietki prosze nie stosujcie teraz. Ja nawet nie wiem jak on bedzie na Was reagował i na inne parie ciała. Na swoim przykładzie moge powiedziec ze jak posmaruje sie na noc (bo robie to tylko na noc) to całej nocy nie przespie tak piecze i swedzi. Naromiast inne dziewczyny pisałay lub mowiły ze uzywaja go nawet dwa razy na dzien. Ja tego nie wyobrazam sobie. raz w tyodniu no czasami dwa. Ale skóra u mnie po nim bardzo sie łuszczy a w tym wlasnie o to chodzi. A co do perły inków to - uwazam ze nie warto (bez urazy) Ale kosztuje jak dla mnie duzo 50ml. 70 zł. i bardzo szybko zuzywa sie - jesli to większe partie ciała nie warto on jest lekki i bardzo taki powiedziałabym mało inwazyjny - jak zwykły kremik lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..widze z etorche z tematu zeszlyscie..ale trudno.. czyli polecacie jednak kremy do usuwania bliznek z twarzy???? i to naprawde pomaga?? a macie sposoby jakies by zmijeszyc pory?? bo w okolicach pod oczami-na wysokosci nosa mam po obu policzkach takie (chyba) rozszerzone pory i to troszke brzydko wyglada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widzę że te kropki na nogach to nie tylko mój problem, a;e powiem Wam że ja już dałam za wygraną i nie chcę się tym przejmowac. Chodze w spódnicach i szortach i mam gdzieś co sobie inni pomyslą jak zobaczą moje dziobate nogi. Naprawde dziewczyny nie przejmujcie się , my sobie tak wyolbrzymiamy ten problem a to wcale tak źle nie wygląda. Dodam że codzienne masowanie n og rękawicą sizalową i wcieranie tego płynu z aspiryny i gliceryny pomaga, kropki stają się mniej widoczne i nie robią się niowe, no i włosy tak nie wrastają. A jak poszłam na solkę to juz w ogóle lepiej wyglądają, jedynym moim problemem jest to że nie moge powstrzymać się przed tym żeby rozdrapywa c i włoski wyciągać, ale to mój błąd i wiem że jakbym przestała to byłoby o niebo lepiej. Więc dziewczęta nozki do przodu i nie przejmujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×