Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

blizny po krostkach

Polecane posty

Gość Ashke
Mamy pytanie. czy jeśli posmaruję sobie rany maścią, to czy później mogę na to nałożyć podkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaUk
Witam wszystkich. Mam od ok 3lat ten sam problem. Cały czas tradzik a co najgorsze przez wyduszanie pryszczy czerwone stupy na twarzy. Bez makijażu wygladam okropnie. Nawet nie odwazylabym sie wyjsc z domu. Musze codziennie nakladac podklad poniewaz pracuje w duzej firmie i musze miec zakryte czerwone kropki. Nie wiem co mam juz robic. Stosuje kremy i nic. Najgorsze jest to, ze ciagle pojawiaja sie nowe bolesne pryszcze. jA NIE MOGE WYTRZYMAC I je wyduszam po czym pojawia sie kolejny strup. Juz nie drapie twarzy ani nie wyduszam ale prosze pomozcie mi zagoic te istniejace rany. Oczekuje jakis dobrych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola145678
ja sie chyba zabije!!!!!!!! mam dość. blizny znisczyły mi życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassya
Witam Mam ten sam problem. Trądzik na twarzy, nie mogę zastosować żadnego kremu, bo od razu robią mi się okropne wypryski. U mnie pomaga Garnier czysta skóra - raz dziennie tym myję twarz. Jeśli się pojawia wyprysk, stosuję: napar z rumianku (przemywać skórę, polecam!), maseczkę z białka jaja kurzego (ściąga pory), pastę do zębów (musi być z miętą, działa ściągająco), punktowe kremy antybakteryjne. Sudocrem też jest niezły. Na nogi: zauważyłam, że bardzo pomaga odkażanie "przed operacją" wyciągania włosków i koniecznie po. U mnie najlepiej działała woda utleniona. Polecam też maść Hydrocortison. W mniejszym stężeniu można dostać bez recepty. Uwaga! Nie można używać za długo! Teraz jestem już na końcowym (mam nadzieję) etapie walki z bliznami, ale jak było naprawdę źle, stosowałam antybiotyk w żelu Davercin (na receptę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa_24
A czy któraś z Was próbowała kolagen prof. przybylskiego, bo ja nie wiem czy się opłaca kupwać, cena jest dość wysoka za ten krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina98
Hej dziewczyny.:D Mam bardzo podobny problem, tyle że pojawiają mi się dziwne przebarwienia, albo strupy od wyciskania krost na nogach. Wiem, że to trochę nie typowe, ale denerwuje mnie, że mam jakieś wypryski na nogach, nawet kiedy pojawi mi się mała 'gulka' nie mogę na to patrzeć i wyciskam. Nie mam boladego pojęcia co mogę jeszcze z tym zrobić, bo na prawdę to krępujące, każdy mówi, żebym nie wyciskała, starałam się, no wiadomo, że czasami nie wychodzi. Przez pewien okres nie ruszałam nóg, trochę zeszło, ale przebarwienia zostały, wraz z ranami i bliznami. Stosuję na chwilę obecna tylko "CEPAN" który trochę pomaga, ale efekty są na prawdę mało widoczne. Planowałam zakup "NO SCAR" (z masy perłowej) , bo znajoma używała i mówiła, że pomaga, stosowała go któraś? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdzisiaZd
Warto uzbierać parę groszy i wybrać się na laser. Moja córka poddała się zabiegowi laserem ResurFx. Wreszcie jest zadowolona z efektu. Zabieg jest co prawda bolesny ale można zastosować maść Emla, która trochę łagodzi ból. Jej wystarczyły 3 zabiegi, robiła je w Vici Clinic w Krakowie. Polecam śledzenie strony internetowej tego salonu, bo często zamieszczają vouchery rabatowe, dzięki którym można zaoszczędzić. Aktualnie na laser warto wykupić 2 zabiegi, bo wtedy trzeci dostaje się gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justie3
Wiadomo, że ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie. Wszystko zależy od stanu skóry. Ale laserem osiągnąć można bardzo dobry efekt. W salonie Vici Clinic dysponują najnowocześniejszym sprzętem- laserem ResurFx. Polecam. Na pierwszy zabieg można otrzymać 50% rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×