Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

blizny po krostkach

Polecane posty

Gość Anita***Jeny dobrze ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, źle wpisałam Chciałam napisać - dobrze, że nie kupiłam saidermu. Gorszy stan moich nóg chyba by mnie zabił Byłam na forum \"Pokonałam trądzik- urynoterapia\". Zaczęłam stosować okłady (2 dni) ale wyjechałam i wszystko wzięło w łeb. Ale w ciągu tych dwóch dni była poprawa. Stosowałabym dalej ale znowu wyjeżdżam, potem jeszcze 2 razy i chyba do połowy września dam sobie spokój. A nogi jak były w cętki tak są Dziewczyny piszcie jak po tym salidermie. Ja na razie opalam na solarium. Umiarkowanie, więc oszałamiających efektów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
Was (te, które dziobią sobie, gdy włoski im wrastają) chyba jeszcze potrafię zrozumieć... Ale ja to już jestem totalnie nienormalna... Ja rozdrapuję ślady po ukąszeniach komarów... Z wrastającymi włoskami nie mam problemu, bo golę się maszynką... Ale za to jak opętana i wściekła potrafię drapać i drapać ukąszenia komarów. A potem gdy jest już strupek to go odrywam i gdy tworzy się nowy, to znowu odrywam i tak w kółko... Mam blizny, które wyglądają, jak siniaki. Tzn taki kolor mają... Ale też to mam w tyłku i pokazuję nogi. Noszę spódniczki i szorty. Tzn może nie do mista, ale gdy ide na plażę, czy coś, to zawsze spódniczka czy szorty. Zawsze mam nadzieję, że nogi mi się opalą i te ślady nie będą tak widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypa_99
Witam ponownie Mozecie sprobowac talku PUDRODERM ja mialam sine blizny ra ramionach (po krostkach) i posmarowalam je na noc mazia, rano byly znacznie jasniejsze i w ten sposob po kilku takich zabiegach wyleczylam sobie ramiona. Na nogi tez pomaga tylko trzeba cierpliwosci po kilku stosowaniach widac poprawe. Mysle ze w aptece pudroderm kosztuje ok 10zl wyprobujcie go, tylko uprzedzam noga lub inna czesc ciala wysmarowana biala mazia nie wyglada za dobrze, ale czego sie nie robi dla piekna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie!!! wrócilam z nad morza. jakoś przeżyłam. ale od wczoraj znowu jakies ropne mi sie robią krosty. wrócilam do depilatora, przynajmniej nie mecze sie z codziennym goleniem łydek. wiecie co - nie szorujcie tych miejsc z krostkami gąbkami!!! bakterie wówczas przenosza sie jeszcze bardziej!!! ja ostatnio stosuje tylko peelingi. nawet codziennie je robie na łydkach i jest jakby lepiej. ostatnio bardzo mi podpasował taki gruboziarnisty z serii lirene, chyba to jest erisa, nie pamietam (a nie chce mi sie iść do łazienki) jakbyscie chcialy dokladnie wiedziec jaki, to piszcie. mi serio pomaga. a i dobrze jest nie drapać. ja teraz jestem pilnowana przez mojego faceta i rodzinke - i naprawde jest lepiej. nie tak, zenic nie mam, bo mam, ale mniej. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acne
a ja wam polecam wizytę u psychiatry serio.mi pomogła.oczewiście nie przeszło jak ręka odją,ale jak się popracuje...można się odzwyczaic,albo bardzo zmniejszyc drapanie.można też dostac leki i już nie chce się aż tak drapac.i nie golcie łydek codziennie,bo wtedy robia się podrażnienia.najlepiej co 3-4 dni.wiem ,że wtedy włoski czuc i widac,ale co wam po gładkich nogach jak i tak ich nie pokazujecie,bo macie rany i plamy?poza tym jak się nogi opali,to nie widac tak tych włosków...i pamiętajcie o ostrej golarce i piance/żelu.jak się używa mydła,albo tylko na mokro czy tylko na sucho i tępa golarką to tragedia...mozna miec takie podrażnienia!głupio trochę,że Wam,dorosłym kobietom,męzatkom tłumaczę-pewnie to wiecie.jednak piszę,bo znam to z autopsji.grunt to zlikwidowac albo zminimalizowac ilośc podrażnień i ładnie opalic nogi.ja akurat drapałam i drapię trądzik,nie nogi.na drapanie trądziku najlepszy okazał się psychiatra.ale może wam pomoże ktoś bliski... pozdrawiam i nie drapcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do acne i jaką diagnozę postawił psychiatra? bo chyba nie potraktował tego jako rodzaj nerwicy natręctw? drapanie pogarsza, ja to wiem, ale przeciez wszystkie dobrze wiemy jak to swędzi!!! dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acne
no właśnie jak piszesz...nie twierdzę,że to u Was nerwica(wolę okreslenie zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne),ale coś w tym jest...skoro tyle czasu już drapiecie,w tak wymyslne sposoby i nie powstrzymuje was koszmarny wyglad własnego ciala,a jednoczeąnie wciąz pragniecie to zmienic...to się męczycie cholernie i kto wie czy przyczyna nie leży głębiej.nie chce psychologizowac,ale jak nie możecie się same powstrzymac mimo paskudnych efektów drapania,to coś jest nie tak!wiem ,że to dziwnie brzmi,że to jakiś rodzaj nerwicy...teraz właściwie w psychiatrii nie ma już tego pojęcia i jak napisałam bardziej odpowiada mi postrzeganie tego jako zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych,a te wg współczesnej psychiatri mają nieco inną etiologię niż pozostałe nerwice.w każdym razie jak nie można przestac dłubac to to nie jest normalne!jak swędzi to polecam Pudroderm(na noc)-chyba na nogi też będzie ok,bo mi dermatolog polecił na twarz...u mnie to też trochę jest autoagresja:(jak się zdenerwuję,jest mi smutno...wiem;u Was tak nie jest,ale ja tez często drapię bez widocznego powodu i nie mogę się oprzec tej potrzebie:(moim zdaniem musicie się oduczyc drapac... dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acne masz absolutną rację. tylko wiesz, że nam jest trudno przyznać się do tego. ja po przeczytaniu Twojej wypowiedzi postanowiłam przestac drapać, oglądać swoje giry i w ogóle zapomnieć o tym. zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a glyco- a nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
witajcie na wszelkie blizny i przebarwienia chciałabym Wam polecić NATURALNY wewnętrzny kosmetyk.To kapsulki Lan Yan zaopatrzone w duże dawki witamin i mikroelementów.Kremami i zabiegami nie zdziałacie nic bowiem problem leży wewnątrz organizmu.(zanieczyszczona wątroba i jelita) Skład preparatu i działanie prześlę zainteresowanym . www.justin_wiecz@poczta.onet.pl gg 2774030 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darujcie sobie perłe inkow. moj słoik stoi juz z rok i zawswze jak sie zapomne i nim posmaruje to wychodza mi syfy...zreszta nie tylko ja mam takie doswiadczenia. a pozatym cholernie trudno to wsmarowac tzn trzeba smarowac bardzo dlugo tzw masaż .... ale to sie wałkuje...eh na blizny pomaga bo mialam jedna po czyraku na nodze i jest praktycznie biała ale na twarz nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka
Mam nadzieję, że nie piszę poniewczasie, ale dla wszystkich którzy tu trafią genialna strona: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/p1.htm Polecam!!! (w końcu aby zwalczyć problem, trzeba sięgnąć do jego źródła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika991
słuchajcie mamzamiar kupic sobie depilator, ale jak czytam o tych wrastających włosach to brrr, zaczynam się bać, do tej pory depilowałam włoski na nogach woskiem i nigdy nie mialam problemu z wrastaniem, czy jest możliwe, że po uzyciu depilatora zaczną się problemy, proszę odpowiedzcie mi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliaAtreides
o Boziu, a już myślałam, że to tylko ja mam taki problem - że całe lato w spodniach albo niezręczne odpowiadanie na pytania znajomych "co mi jest w nogi".. Ostatnio coraz poważniej rozważam pójście z tym do psychologa. jest to ktoś jeszcze? czy tym z Was, które (zdaje się, że rok temu) wypowiadały się tu, udało się przestać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja mam
ja mam to samo tylko na ramionach,mozna to jakims kremem na blizny zlikwidowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha z Malborka
No właśnie ja mam skazę białkową od małego i strasznie mnie swędziało jak mnie nawet komar ukąsił to rozdrapywałam strasznie na rękach mam małe plamki tylko nie widać tak strasznie ale nogi to już katastrofa normalnie nie wiem jak mam się tego pozbyć nawet teraz jest ciepło a ja gotuję się w dzinsach albo długich spodniach:( Czasami zadaję sobie pytanie dlaczego akurat to ja musiałam się skubać i teraz mam nauczkę strasznię się wsydzę swoich nóg wszyscy mówią mi że mam szczupłe nogi i powinnam je odsłaniać ale ja się poprostu wstydzę:( Jeśli ktoś zna jakieś maście tanie które pomagają to prosiła bym na gg pisać 10806994 bo to już mnie męczy od czasu do czasu ubieram spódniczkę ale tylko z leginsami które ostatnio są w modzie:) Całe szczęście:)Pozdrawiam i zapraszam na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a c....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj skaj
elfri : cukrem ? mozesz to rozwinąć? ;p czyli... co najlepsze do golenia? mowicie,ze depilator to zabojstwo ? bo ja wlasnie planuje kupic (?) bo juz mam dosyc maszynek,ktore sie nadaja po ogolnieiu jednej nogi do wyrzucenia;/ (takie mam grube,twarde wloski;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje się maścią na odciski:) - mocno złuszcza skórę, ale nóg jeszcze chyba długo światu nie pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo
no czesc dziewczyny...no to ja wam powiem ze po pierwsze mozna sie cieszyc bo jest juz zimnoi i ie trza golic nog..:)ale jesli chodiz o to, to ci co maja problem z wrostami nie powinni goli c nog tylko depilowac pasta cukrowa(pomaga)tylko jest nie zbyt fajna w obsludze...kosztuje 30 zl i starcza na dlugo...po za tym wloski odrastaja po 2 albo 3 tygodniach...nie powinnio sie goli c nog golarkami itp. bo wloski wrastaja trzeba golic jak najrzadziej wtedy skora sie regeneruje...nawet w ciagu miesiaca nie golenia...dobry jest krem pilarix(ktory zapisla mi moj dermatolog!!!pozatym robie peelinig dwa razy w ciagu dnia...potym wszytkim plamyi i blizny sa jasniejsze...ale zamierzam zrobic sobie mikrodembrazje po swietach Bozego Narodzenia bo moj lekarz powiedzial ze to pomoze...a ii bardzo duuzo siedzi w psychice czlowieka jelsi bedize sie pozytwnie myslec bedzie lepiej i trzeba sprobowac tak naprawde zapominiec o tym nie zwracac na to uwagi to bedzie tez poprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po goleniu nie mam problemów, problemy były po depilatorze i wosku i podejrzewam, że po tej depilacji cukrowej byłoby podobnie, bo włosy też są z cebulką wyrywane. Przynajmniej oduczyłam się już dłubania przy nogach i nie mam świeżych krost i ranek, ale te blizny są nie do zdarcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniarka
Witajcie przeczytalam wszystkie wypowiedzi i jestem załamana bo ja mam po depilacji nie ciemne ale białe blizny wyglądające jak dzikie mięso :( Zgroza mam nogi w białe piegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×