Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

blizny po krostkach

Polecane posty

Gość Anita***
Gratuluję odwagi, ja jej nie mam. Jedyną osobą, która od czasu do czasu widuje moje nogi to mój mąż. No i ginekolog :) ale jego raczej interesuje inna okolica ciała. Moje kropki to nie kropki a place, wielkosci ziarnka grochu. Najgorsze, że te wrastające włosy nie dość, że tworzą torbiele z jakimś świństwem w środku (czasami ropieją jak jasna cholera) to jeszcze prześwitują przez skórę i tworzą brązowo - brunatne przebarwienia. Tego nic na świecie nie usunie. Wygladam jak biedrona. Mam naprawdę ładną skórę, mogę bez problemu pokazac twarz, dekolt, plecy czyli miejsca, z którymi niektóre z Was mają problemy. Ale od kolan do kostek - kaplica. Ja nawet długich spódnic nie noszę, bo się boję, że wiatr zawieje... Albo że przy wysiadaniu z auta nogi bedzie widać. Schiza, po prostu schiza. No i żeby nie było zbyt różowo znowu pomogłam niektórym włosom wyjść i znowu czerwone piekące place..... Wyć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Groosia - może na twarz spróbuj tego Glyco A. Jeżeli nie padniesz na kolana powalona efektem to chociaz nie będziesz zbytnio płakała z powodu zeszczuplenia portfela. Ja tez kiedys miałam problemy z twarzą, ciągle coś mi się robiło, potem zapomniałam o twarzy i zrobiłam sobie masakrę z nóg Przez ten cholerny depilator, bo zanim go kupiłam nic takiego się nie działo. Potem parę włosów wrosło, trzeba je było usunąć, potem następne i później przeszło na niemal codzienne profilaktyczne poszukiwanie miejsc, w których można trochę podłubać. Gdybym nie miała tych blizn opanowanie sie byłby łatwiejsze ale skoro i tak mam paskudne nogi to co się będę powstrzymywać. Nic tylko strzelić sobie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kropki też są po prostu wielkimi burymi plamami.:o Anito, opisałaś dokładnie moje nogi i moje zachowanie.:o Wydaje mi się, że to funkcjonuje trochę jak trądzik neuropatyczny. \"Trądzik neuropatyczny - występuje u młodych kobiet, jako lekka postać trądziku pospolitego, jednak na skutek ciągłego wyciskania i drapania powstają stany zapalne, które po zagojeniu pozostawiają blizny, typowe są liczne przebarwienia, trądzik powstaje na tle zaburzeń psychiki młodych kobiet, pogłębiają go sytuacje stresowe.\" ze str. http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_tradzik.php Standardem jest to, że wieczorem siadam i dłubię, drapię, grzebię igłą... Trzeba się przed tym powstrzymać!;) Wczoraj wymęczyłam nogi tak ostrą gąbką jak druciak. Ostra strona zwykłej gąbki to dla mnie było za mało.;) Wczoraj nogi były czerwone, całe w plamach i każda krostka i blizna była dziesięć razy bardziej widoczna, ale mam wrażenie, że dzisiaj jest już lepiej. Te podraznienia zniknęły. Będę się na razie trzymała tej metody. Zobaczę czy to coś pomoże. Niestety, zwykły peeling to dla mnie stanowczo za mało. Za radą jakiejś dziewczyny z Kafeterii uzywam też peelingu do stóp Scholl (na całe łydki). Zedrę te paskudne blizny do samej kości.;) Groosiu! Nie złość się, że wlazłyśmy na Twój topik z tymi naszymi syfiastymi syrkami, ale problem jest podobny - blizny wyglądające jak po ataku moskitów (u mnie baaaardzo dużych moskitów). Mam już dość wyglądania jak trędowata.:( Nie wyrzucaj nas stąąąąąąąąd!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Płomykówka, ja myślałam, że jakaś niedorozwinięta jestem. A to przypadłośc, która nie tylko mnie dopadła. Wiem, ze to coś podobnego jak trądzik neurotyczny, w zasadzie to samo tylko inna cześć ciała. Naszą na szczęście mozna zakryć, ale kiedys tak samo potrafiłam sobie zrobić sitko z twarzy. Dzisiaj te okolice na szczęscie omijam. Ja juz się w tym wszystkim gubię. Robię peeling z kawy, potem golenie, alantan plus. Miałam w planach solarium ale z tego co wyczytałam na temacie, do którego link wkleiłam, powinnam sie zdecydować - albo kremy złuszczające albo opalanie, żeby przyciemnic przebarwienia. Mam mętlik. I znowu dziesiątki czerwonych plam na nogach... Ja tego nie wyleczę nigdy... :( Groosia, weszłaś na wklejony przeze mnie link? Tam dziewczyny piszą głównie o Twoim problemie czyli okolicy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Płomykówka, wypróbuję na pewno ale najpierw musza zejść mi te czerwone plamy, które sobie dziś zafundowałam, bo nawet nie wiedziałabym które miejsca smarować. Jaka ja jestem stara i głupia, najlepsze lata mojego zycia przechodziłam w dzinsach, nawet w upały. Nawet nie wiem jak to jest chodzić w rybaczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...
hehe...ja też myślałąm że jestem niedorozwinieta ;) ....a najgorsze piekło przeżyłam jak moja mama to zobaczyła na moich ramionach :O miałam wtedy ze 13 lat :O dziewczyny- konkrety proszę :) co na te blizny na nogach i plecach? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
no właśnie - my tu też po konkrety, ha ha, tylko żadna ich nie ma :( Która pierwsza pobiegnie do apteki po Saliderm? Ja mogę go mieć za 15 minut ale co z tego... (pisałam wyżej). Zaraz, zaraz, zapomniałam, ze on może być na zamówienie. Ale przynajmniej jest tani, chyba 8 zł. A wracając do tematu oglądania naszej przypadłości przez osoby trzecie - co ja przeżywam, kiedy przypadkiem trzeba zdjąć przy kimś spodnie, na przykład podczas przymierzania ciuchów w sklepach koleżanka wkłada głowę za zasłonkę albo jak te zasłonki sięgają do kolan! Wtedy wychodzę ze sklepu i nic nie przymierzam. Ostatnio byłam na urlopie. Koleżanki porozkładane na słońcu, ciała poodkrywane, ponad 30 stopni a ja w cieniu, długie spodnie, koszulka z rękawem zamiast ramiączek (żeby pasowało do długich nogawek spodni) i mówię, że nienawidzę słońca. Paranoja, to po prostu jakiś obłęd. Tyle lat to ukrywałam i dusiłam w sobie, teraz przynajmniej mam o tym z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę w lnianych portkach. Przynajmniej jest jakiś przewiew.;) Jestem już troszkę opalona, więc z Salidermem wstrzymam się jeszcze, ale niesie on nadzieję na przynajmniej częściowe pozbycie się tych przebarwień.:) Przynajmniej na plaży się pokazuję, ale ostatnio stan moich nóg jest lepszy niż przez poprzedni rok, więc sobie pozwalam. Może to Kalo trochę pomogło, może to, że przestałam golić. Mam wtedy (na plaży) jakąś obsesję, że wszyscy własnie patrzą się na moje cętkowane giczoły.;) PS Ravel, Orsay, Telly Weil i kilka innych sklepów mam skreślonych za te cholerne pseudoprzymierzalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Dziewczyny, gdzie pouciekałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Jakieś postępy u Ciebie? Dziasiaj rozdłubałam całą nogę.:o Ale wyciagnęłam dziada dwucentymetrowego [dumna mina] WIem... Jestem obrzydliwa.:o Ale w związku z moimi nogami to moja jedyna radość.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Jakie postępy? Mniej dłubię, nie mam już rozdrapanych ran tylko brązowe placki po tych już zagojonych. Ale humoru mi to nie poprawia. Miałam kupić tą maść, o której pisałam ale nie kupiłam. Do kitu z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...drogi ten krem 125 zl;/ ale mysle ze najlpierw wyprobuje ten tanszy a dziewcyzny poradcie mi..jestem brunetka i przez to mam strasznie wiodoczny meszek pod nosem..probowalam wszytkiego...depilacji(ale odrastaja takie same) roznych kremow depilujacych(po jednym mam blizny,bo wyskoczyli mi krostki-jaklby opryszczka) golic-wybijcie sobie z glowy,wyrywanie penseta boli-to pod samym nosem jest przez bardzo unerwione... probowalam nawet wody utlenionej z mydlem i nic...wiecie jak to usunac,rozjanisc bad zcos podobnego??? bo sie wstydz etego bardziej niz niektorych blizn ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozjaśniam rozjaśniaczem firmy Sally Hansen. Tani nie jest, ale wydajny... mam go i mam, i mam...;) Mniej dłubię. Nogi wyglądają lepiej, ale całe w burych plamkach.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Ja się chyba jednak skuszę na ten Saliderm. Też mniej dłubię ale plamy jak były tak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasienkaa
wiecie co dziewczyny... w necie znalazlam dwa kremy na wrastajace wloski, xerial30 i keranorm. xerail jest oparty na mczniku - podobno stezenie ponad 10% daje efekt zluszczajacy a wiec powinien pomoc przebic sie wlosku na powierzchnie skory ale nie wiem czy poradzi sobie z bliznami...jak bede miala kase to sie zdecyduje na ktorys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Ja już w nic nie wierzę, kolejne lato w spodniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płomykówka - ja wierze p. Beacie! tzn znam ja z portalu www.wellnesslife.pl (wspolpraca z wizaz. pl i ocean-urody.pl), totez wiem, ze to fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy saliderm
jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasienkaa
wrrr ten saliderm to pomylka...nie wiem czy ktoras z was to kupila ale mi on tylko podraznil te blizny...bylo wsio zagojone a teraz jedna wielka rana! wg mnie to jest zbyt agresywny srodek!.... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy saliderm
jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasienkaa
wrrr ten saliderm to pomylka...nie wiem czy ktoras z was to kupila ale mi on tylko podraznil te blizny...bylo wsio zagojone a teraz jedna wielka rana! wg mnie to jest zbyt agresywny srodek!.... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypa_99
szczerze to nie wierzylam ze ktos inny ma problem z wrostami wlosowymi, myslalam ze tylko ja jestem pechowa! dzis poszlam do apteki kupic jakis srodek na wrosty i uslyszalam ze takowy nie istnieje! Jestem zalamana! co robic radzcie! na dworze upaly a ja musze chodzic w dlugich spodniach moje nogi wygladaja jak szachownica a najgorsze jest to ze zadna moja kolezanka nie ma takiego problemu i nie moge nikogo prosic o pomoc. blagam o pomoc! czaseem ma ochote odciac sobie 1 noge bo rany i blizny mnie skrajnie dobijaja. Blagam o rade!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 71113
Na blizny tylko arnika.Krem z dużą zawartością arniki znajdziesz www.atw.warszawa.pl To jest fitoregulator z arniki. Tylko bądż cierpliwa. Blizny bendą prawie nie widoczne. W 100% niczym nie zlikwidujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drogi on jest??? w sumie zauwazylam...z eim bardziej opalone nogi,tym blizny coraz mniej widoczne... moze trzeba srpobowac solarki tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in_red21
podobno bardzo skuteczna jest masc LINOMAg dla niemowlat. kosztuje cos kolo 3 zlotych w aptece. ale na blizny po krostkach to tylko gleboki pilling u kosmetyczki. szczegolnie na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasienkaa
nie wydaje mi sie ze opalanie wszystko zalatwi...pewnie na sloneczku latwiej o zagojenie stanow zapalnych ale opalnie powoduje tez, ze przebrawienia utrwalaja sie! sama wiem to po sobie...teraz stosowalam ten saliderm na blizny i przebarwienia...ale co ja przezylam ;-] moje nogi wygladaly jak po wybuchu bomby! jak po wojnie! jednak sie nie poddalam i przez 3 dni codziennie kladlam tez zel punktowo na przebawienia, pieklo niesamowicie...teraz skora mi sie bardzo mocno luszczy zrywam ja platkami ..nie wiem jeszcze czy koloryt skory sie wyrowna.. mam nadzieje ze tak chociaz po takich ranach to moga mi sie te plamy jeszcze powiekszyc...:(:( nie wiem juz jak z tym walczyc.... grypa: ja tez mam chote obciac te nogi....albo wyszorowac do kosci....i niech mi odrosnie nowa skora... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasienkaa
kupilam xerial30...napisze czy bedzie jakas poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
Ja to nogi golę jednorazówką, a bikini i pachy cukrem i jest supeeer!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×