Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dopiero przyszła mama

Marzę o tym, żeby karmić piersią !!!!!!!!

Polecane posty

Gość dopiero przyszła mama

Wczoraj koleżanka karmiła swoje dwutygodniowe maleństwo.. aż mi się beczeć chciało. Ja mam takie małe piersi :( :( co ja gadam ja nie mam wogóle piersi! :( :( jestem tym załamana mam kompleksy i boję się, że moje dziecko będę musiala wykarmić paczkowym mlekiem bo ja nie będę miała :( jak duże jest prawdopodobieństwo że kobiety z małymi piersiami nie będą mialy pokarmu ?? Błagam odpowiedźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga już dawno dowiedziono, że wielkość piersi nie ma zupełnie wpływu na karmienie (kobiety z dużymi nie raz nie mają wogóle pokarmu i odwrotnie). Moja przyjacióka ma naprawdę bardzo małe piersi, a karmiła synka przez 10 m-cy (potem sam nie chciał) i miała bardzo dużo, dobrego pokarmu i syn rósł idealnie. Nie martw się jak chcesz to możesz ;) ważne jest dobre nastawienie i potem już picie duużo płynów (najlepiej wodę niegazowaną). Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinka
przyszła mamo...wielkosc piersi nie ma znaczenia czy jest mleko czy go nie ma. ja mam duze piersi (miseczka D) a miałam mało mleka i karmie butla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krazownik
Zobaczysz,ze odechce sie ci tego karmienia.jak tylko bedziesz miala bolesny nawal mleczny lub ponadrywane brodawki.Ja karmilam tylko dwa miesiace i bylam cala szczesliwa jak przerzucilam dziecko na butelke-wreszcie przestalam byc krowa,piersi przestaly bolec,a dzidzia na mleku butelkowym ladnie rosnie i nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie martw, moja koleżanka jak mówi,,nie posiada\" a karmiła 14 m-cy, ważne jest żebyś chciała i odpowiednoi nastawiła się psychicznie a będzie ok;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
ja mam bardzo duze piersi i nie mialam pokarmu mam miseczke d i dizecko karmilama mlekiem proszkowym wiec nie martw sie napewno bediz eok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero przyszła mama
Kochane jesteście :) ja niby wiem, słyszałam, rozmawiałam, że to nie ma wpływu ale jakoś tak.. nie wiem, przeczucie..?! Asiek dlaczego tak ważne jest aby pić dużo tej wody? Krążownik - może mi się nawet odechcieć! A ty na początku też pewnie uwielbiałaś przytulić maleństwo do swojej piersi i karmić. Przykro mi, że mialaś tak bolesne karmienie ale ja nawet jak bym miała takie mieć to wolę to niż nigdy nie zaznać karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero przyszła mama
a TWÓJ KOMENTARZ MAM GDZIEŚ :P :P widać jaki masz poziom inteligencji :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsze to
"chcieć", tak jak napisała dyrektorowa, wiele zależy od nastawienia psychicznego. Miałam niewielkie piersi, karmiłam obydwie córki po 6 miesiecy i mogłbym jeszcze dłużej gdyby nie problemy z wyjscie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw - w ciąży Twoje piersi się zmienią i na pewno urosną:) Zwłaszcza na początku ciąży to fajnie wygląda - jak brzuszka jeszcze nie widać, a u osoby z malutkim biustem wyraźnie staje się on widoczny:) Dużo większy problem mają kobiety z zadużym... Naprawdę wielkość co do ilości mleka nie ma żadnego znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero przyszła mama
Postaram się zmienić moje myślenie nastawienie mam nadzieję że się uda ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krazownik
I tu sie mylisz.Kazde przystawienie do piersi to byl taki bol,ze gdy tylko widzialam,ze dziecko sie budzi zaczynalam plakac.Zero radosci i milych wspomnien.A poprzytulac moge ja teraz jak mnie widzi i sie usmiecha,niekoniecznie fajny kontakt ma sie przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula666
Byłam niedawno odwiedzić koleżankę w szpitalu. Ona niedawno urodziła dziecko i mimo, że ma rozmiar piersi ogromne DD musi karmić butelką, ponieważ nie ma ani grama pokarmu. Na tej samej sali leżała z nią dziewczyna z mikroskopijnymi piersiami, jeszcze mniejsze niż A, karmiła dosłownie co chwilę tyle miała pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsze to
uda sie Tobie:) przynajmniej tego Ci zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę o tymże będę
MUSIAŁA kiedyś karmić a dla mnie to nic miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero przyszła mama
Jesteście naprawdę kochane !!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Nie dziękuję ;) i będę wierzyć !!! Krążowniku - może przy następnej ciąży nie będzie tak bolało :) W sumie racja - to zależy od gruczołu :) okaże sie z czasem czy będę karmić :D jak tak będę najszczęśliwsza na świecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krazownik
Kolejnej ciazy nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Picie jest bardzo ważne, bo przecież to twój organizm produkuje mleko, a mleko jest przewcież również z wody. Pij 3 litry dziennie wszystkich płynjów, najlepiej wodę, zupy, maślankę. Trzeba także dobrze sie odżywiać, bo karmienie zwiękasza zapotrzebowanie energetyczne, a jak nie będziesz jadła to stracisz pokarm. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szóstym miesiącu,mam małe piersi i w ciąży wcale mi nie urosły (no, moze nieznacznie), choc bardzo na to liczyłam... A juz wycieka mi z nich siara pomieszana z mlekiem :o Na szczescie niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×