Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawka

KtoKorzystaZTelef.Voip?

Polecane posty

Gość Ciekawka

Slyszalam ze dzwoni sie przez internet bez wlanczania komputera. Dzwonienie jest o wiele tansze niz przez Telefony tradycyjne. Napiszcie jesli korzystacie. Jakie sa zalety a jakie wady tego rodzaju lacznosci? Nie chodzi mi o opinie osob sprzedajacych te telefony!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu ten gostek
uprawia autoreklamę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Pudło!!! Ten gostek to ja, a dziewczyna o nicku Ciekawka była tu o wiele wcześniej niż ja. Pozdrawiam "życzliwych" moderatorów. Może by tak chocz raz z przyzwoitości wytłumaczyliście- czym tym razem zawinił topik o filmie Witamy w życiu, że go skasowaliście? No i na sam koniec mam pewną sugestję. Napiszcie gdzieś na widoku, że na tym topiku jest zakaz rozmowy o biznesie MLM. Będziecie przynajmiej wyglądać uczciwie. A to z jednej strony zapraszacie do dyskusji o biznesie, a zdrugiej zatykacie usta każdemu, kto o jednej z najbardziej popularnych form biznesu tu mówie. Obłuda i nic więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Przepraszam. Nie na tym topiku tylko na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Ciekawka, przepraszam, ale mam pytanie - dlaczego nie bierzesz pod uwagę wypowiedzi ludzi, sprzedających? Przecież ja na przykład też jestem użytkownikiem i mam swoje zdanie na ten temat. Chczaż ... twoje ograniczenie mnie nie dotyczy. Ja nie sprzedaje telefony VoIPa, ja je rozdaję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Reklamą??? Gdzie tu widzisz reklamę? Co ci się chyba pomieszało w główcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Po raz kolejny wykazała się ta słynna polska kultura stosunków międzyludzkich. No, no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open pożaru sam nie zwalczysz
he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Niestety masz rację. Jednak mam maluśką nadziję, że kogoś to ruszy i innym razem będzie myślał - co i jak mówić czy też robić. Może też komuś pomoże to zrozumiec czemu nigdzie w świecie za Polakami nie przypadają. Po pięciu latach życia tu bardzo to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10192fe
To moze sie wyprowadz? Czemu znizasz sie do naszego polskiego poziomu? Szkoda Ci nas, co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Własnie zamierzam stąd wyjechać. Ale czy to rozwiąże wasze problemy? Z takim podejściem chyba marne szansy są ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No raczej narazie
miłej podróży :) Ppapapapapppapapaapapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Dziękuję uprzejmie. (nareście odrobina prawdiwej uprzejmości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawka
I tak po raz kolejny przekonalam sie ze w Polsce sa ludzie , ktorzy czytaja, ale nie rozumieja tego co pisze. NAPISALAM WYRAZNIE ZE PROSZE O OPINIE OSOBY KTORE KORZYSTAJA Z TAKICH TELEFONOW. A to dlatego ze sie zastanawiam nad ta oferta internetowa. OpenVOip------> Natomiast zastrzezenie bylo wlasnie SPECJALNIE dla Ciebie, bo nie jestes obiektywny w swoich wywodach. Chcialam poznac opinie. A NIE ZEBY SIE KLOCIC NA FORUM O AUTOREKLAME. Zreszta po raz kolejny sie okazuje ze na tym forum to Najchetniej ludzie obrzucaja blotem innych za niewinnosc. Ot i Polska wlasnie. Tu juz jest gorzej jak w sejmie. Spadam z tego forum bo nic milego mnie tu jeszcze nie spotkalo. Paaaaaaaaaaa. Awanturnicy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpenVoIP
Przyszły mi na myśl słynne słowa piosenki - dziwny jest ten swiat. Ja bym powiedział - dziwny jest ten kraj. Ludzie pytają o opinie innych w sprawach bardzo oczywistych. Czy to takie trudne - usiąć z ołówkiem i policzyć: 1 impuls w TPSA to prawie 3 minuty, koszt impulsu 0,35 gr, więc minuta tam kosztuje 0,35 : 3 = 0,12 zł. W VoIP koszt minuty 0,08 + 22% VAT = 0.10 zł. Wydaje się to być bardzo mało, ale weżcie swój rachunek i popatrzcie - jaka jest suma jednostek taryfikacyjnych tego rachunku. Wg moich danych mało kiedy mozna spotkać fakturę z sumą mniejszą niż 300 impulsów. 300 x 0,02 = 6 zł. Dodaj do tego swój abonament, powiedzmy 50 zł. 700 zł rocznie - pensja takiej kasierki z hipermarketu czy wypłata babci emerytki. Poza tym, odpowiedzcie mi na jedno pytanie - kiedy boli wam brzuch do kogo idziecie po poradę, do hydraulika czy do lekarza? Kiedy popsuje się lodówka, czy pytacie o poradę sprzedawcę warzywniaka? A kiedy kupujecie telewizor - czy radzicie się ze swoją fryzjerką? Wg mnie w razie potrzeby najbardziej rozsądnym jest radzenie się fachowca. Czyż nie mam racji? Jeśli robicie inaczej, to macie odpowiedź na pytanie - dlaczego w tym kraju nie jest tak jak nam wszystkim by się chciało. Wracając do mojej osoby. Wyrzucacie mi, że wszędzie się wtrącam i opowiadam pierdoły. A wiecie ile kosztuje fachowa porada finansowa? Daję wam taką poradę za darmo, cierpliwie tłumaczę co i jak, i co mam z waszej strony? Wyzwiska i obelgi. Szkoda gadać... Za kilka miesięcy sami zobaczycie - czy miałem racje, ale będzie za późno na pewne rzeczy. Skoro chcecie żyć w nędzy - żyjcie. Myślałem że jesteście mądrzejsze. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voipdiscount
ja korzystam z tego programu i jestem zadowolony :P dzwonici na stacjonarne do 44 krajow :P warto wyprobowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosz o szczegogravely
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita43
Ja korzystam, i żałuję, że zaczęłam to robić tak późno. Wybrała extravoip ze względu na ceny, co do jakości to w niczym nie odbiega od normalnych połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyek
Moim zdaniem najlepszym obecnie operatorem jest easy call.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×