Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość marutskaa

naprawde sprawdzone sposoby na TRĄDZIK??

Polecane posty

Gość gość
Mi znacznie pomogło nonacne i korzystam z drugiego opakowania, narazie nie wyeliminowało całkowicie wszystkiego jakbym chciał, jednak w dużym stopniu zniknęło wiele zapalnych zmian skórnych co i tak mnie zadowala. Szkoda że od razu w aptekach tego nie ma, tylko trzeba zamawiać ze strony producenta nonacne.pl. Natomiast ostatnio skorzystałem pośrednio z promocji przez stronę feny.pl i z tej właśnie strony przekierowuje na stronę producenta na której byłem wcześniej, ale to już z niższą kwotą o 20%. Ponad 20 zł oszczędności od tak się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znacznie pomogło nonacne i korzystam z drugiego opakowania, narazie nie wyeliminowało całkowicie wszystkiego jakbym chciał, jednak w dużym stopniu zniknęło wiele zapalnych zmian skórnych co i tak mnie zadowala. Szkoda że od razu w aptekach tego nie ma, tylko trzeba zamawiać ze strony producenta http://nonacne.pl. Natomiast ostatnio skorzystałem pośrednio z promocji przez stronę http://feny.pl i z tej właśnie strony przekierowuje na stronę producenta na której byłem wcześniej, ale to już z niższą kwotą o 20%. Ponad 20 zł oszczędności od tak się przyda usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Odpowiednie kosmetyki to podstawa ale uważam, że nic nie da tak dobrych efektów jak przeprowadzenie skutecznej terapi antytrądzikowej w dobrym gabinecie kosmetycznym. Ja polecam COCO-TIME we Wrocławiu, robiłam tam serię zabiegów m.in oxybrazji, to taki peeling przeciwtrądzikowy. Skutecznie usuwa zaskórniki i zmniejsza łojotok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała seria Anti Acne Floslek, pierwsze rezultaty widziałam już nawet po kilkunastu dniach stosowania. Genialna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawdzonych sposobow. To co tutaj oferuja i w innych miejscach to marketingowa szarlataneria. Poluja na zdesperowanych naiwniakow. Na tradzik nie ma lekarstwa, bo tradzik to sprawa hormonow. Chcesz ingerowac w hormony? Prosze bardzo. Ale nie zdziw sie, jak za rok albo dwa pojawia Ci sie dziwne zaburzenia w organizmie. Z hormonami zartow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytajcie swoje kosmetyczki czy stosują już zabiegi kosmetykami Nanili. U mnie na trądzik nic nie sprawdziło się tak, jak te zabiegi. Stare krostki znikają i nie pojawiają się nowe! Nie sądziłam, że kiedyś pozbędę się nieznośnego trądziku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimmka
Zależy jak intensywny jest trądzik... Można spróbować z sevolium, taki krem dość lekki ale naturalny, ale jeśli to takie mocne ropne wypryski na twarzy i wszędzie to lepiej iść do dermatologa żeby podpowiedział, co to w ogóle jest i jaką kurację zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimmka dziś Spamolium chyba, reklamowa łajzo! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aveline001
Hej :) Przeprowadzam do mojej pracy dyplomowej ankietę na temat pielęgnacji cery trądzikowej. Byłabym bardzo wdzięczna za waszą opinię. Z góry dziękuję i pozdrawiam https://goo.gl/forms/6rDxa5i4i4BSgudQ2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-maseczka z glinki -dobra dieta - dobre naturalne kosmetyki do makiajzu i twarzy (no i przestrzeganie zasad higieny - mycie pędzli, gąbeczek itd.) -jakieś dobre preparaty do cery trądzikowej (cetaphil na mnie zbytnio nie działa, sevolium już trochę lepiej, ale ideałów chyba nie ma) Co do kultury na tym forum to NIE MAM PYTAŃ. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik ma wiele podłoży. Dobór odpowiedniej pielęgnacji, w niektórych przypadkach to za mało, by rozwiązać całkowicie ten problem. Istotne jest znalezienie przyczyny powstawania trądziku oraz wykonanie niezbędnych badań w celu postawienia diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź czy powodem problemu nie jest nużeniec inaczej demodex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Aleksandro ma Pani rację. Nie ma co faszerować się lekami dopóki nie ustali się przyczyny. Co inego maseczki czy kremy, jakies tam sevolium czy coś podobnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak na innych ale na mnie super na trądzik działał krem cetaphil da ultra, skóra była fajnie nawilżona, odżywiona, nie było możliwości,żeby jakaś alergia po tym kremie wyskoczyła, no po prostu krem idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForeverYoungWawa
Zapraszamy do naszej Warszawskiej Kliniki http://fyoung.pl/ na zabiegi pozwalające na redukcję/likwidację zmian trądzikowych typu pospolitego, zapalnego, grudkowo-krostkowego, normalizację pracy gruczołów łojowych, oczyszczenie. W ofercie zabiegi takie jak: peeling salicylowy Plasmage peeling pirogronowy peeling azelainowy leczenie trądziku laserem CPL peeling kawitacyjny mikrodermabrazja korundowa mezoterapia bezigłowa z tlenem kompleksowy program leczenia trądziku d’Arsonwal Gwarantujemy bezpieczeństwo i zadowolenie z zabiegów. Serdecznie Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Dla mnie zbawienne okazały kosmetyki ze strony Centrum Walki z Nużeńcem. Dzięki temu, że tak szybko zadziałały jestem w stanie twierdzić, że nieświadomie chorowałam na trądzik różowaty. Najważniejsze jednak jest to, że okazały się takie skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Używacie mydła z siarką? Może ono pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kosmetolog
Odnośnie mydeł - uważałabym na nie. Obniżają zbyt mocno ph skóry do zasadowego, co może się przyczynić do nadmiernego przesuszenia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymson
Miałem strasznie duży problem z trądzikiem, żadne środki z apteki nie działały, a po antybiotyku bolał mnie żołądek. Daltego poczytałem trochę i znalazłem informację na konopieizdrowie.pl że olej konopny ma świetne działanie przeciwzapalne, przez co radzi sobie z pryszczami jak nic innego. I faktycznie, po regularnej kuracji trądzik zniknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Nonacne - Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery. Do tanich nie należy - warto poczytać : http://nplink.net/vzX0x0RZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od pewnego czasu robię sobie sama kosmetyki, nie obciążam buzi nadmiarem chemii i teraz "nieprzyjaciele" na mojej twarzy to sporadyczne epizody. Z takich prostych rad to rano polecam mycie twarzy mąką z ciecierzycy. Ja robię sobie mieszankę z miodem w proszku glinkami, migdałami ale to juz wyższa szkoła jazdy, a sama mąka będzie ok wciągnie nadmiar sebum można delikatnie ja masować ale nie tam gdzie mamy duże pryszcze tam nałożyć odczekać chwilę i zmyć. Polecam poszukać też świeżych kremów takich które mają krótką datę przydatności na lekkich olejach z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego. Można też samym tym olejkiem smarować wykwity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli problem jest początkujący i nie jest aż taki poważny, to trzeba się przyjrzeć swojej pielęgnacji skóry. Przyłożyć się do regularnego złuszczania naskórka, który nadmiernie przy takich problemach rogowacieje - czyli robi się pogrubiony i suchy, bo przez to sebum- czyli taki naturalna wydzielina nie może się wydostać swobodnie ze skóry - robi się stan zapalny i pryszcz porostu.Opiekować się skóra : dbać o jej ph, bo to mega ważne, Warto przyjrzeć się diecie, może trzeba coś poprawić i kupić sobie jakieś suplementy? Warto iść do dobrego kosmetologa, ale takiego który się specjalizuje w kosmetycznych terapiach skóry a nie upiększaniu. Więcej można przeczytać abcdobrejkosmetyczki.pl Jeśli trądzik jest bardzo silny to pomoże wizyta u lekarza i leki na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta892
U mnie niestety trądzik okazał się czymś zupełnie innym. Na szczęście wszystko szybko zostało wyleczone, ponieważ okazało się, że to nużeniec. Pomógł mi lekarz i strona Centrum Walki z Nużeńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A znacie może jakiś naturalny krem do skóry twarzy na wypryski? Nie mam ich dużo, ale czasami się zdarza mały meszek na czole. Nie wiem, z czego to wynika. Wydaje mi się, że dobrze oczyszczam twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre efekty daje aplikator na wypryski HB - kwestia jedynie zachowania odpowiedniej systematyczności i uzyskacie dokładnie takie efekty, jakich potrzebujecie. Po wszystkim nie powinny pozostać jakiekolwiek ślady. Po prostu działajcie jak należy. Poprawa nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
Dnia 4.06.2018 o 01:33, Gość gość napisał:

Nie ma sprawdzonych sposobow. To co tutaj oferuja i w innych miejscach to marketingowa szarlataneria. Poluja na zdesperowanych naiwniakow. Na tradzik nie ma lekarstwa, bo tradzik to sprawa hormonow. Chcesz ingerowac w hormony? Prosze bardzo. Ale nie zdziw sie, jak za rok albo dwa pojawia Ci sie dziwne zaburzenia w organizmie. Z hormonami zartow nie ma.

Stary post ale zacytuję, bo zastanawiam się czy inni też myślą to samo. Tzn. że jak trądzik to sprawa hormonów to nie można go wyleczyć, bo będzie jeszcze gorzej? Jakoś to dla mnie mało logiczne się wydaje, no bo przecież np. niedoczynność tarczycy się leczy a to też chodzi o hormony. Poza tym u mnie hormony są w normie, bo badałam a i tak mam trądzik :/ Kosmetyki na mnie nie działają, a przynajmniej te które stosowałam, cetaphil  to w ogóle nie jest na trądzik tylko ma nawilżać więc nie traktuję go w ten sposób. Już mi się pomysły kończą co mogę zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissPattsy

Sandrina jak dla mnie to są jakieś głupoty :P Naturalnie to hormony powinny być w normie, więc jak się od niej odchylają to się próbuje je regulować lekami a nie zostawia i czeka, aż ktoś się źle czuć albo będzie miał problemy z zajściem w ciążę (jeśli mówimy o kobietach).

No i oczywiście trądzik to nie zawsze sprawa hormonów, może też mieć inne przyczyny, które niestety trudno jest znaleźć. Nie wiem, co jest u Ciebie, mogę Ci polecić tylko odstawienie mocnych kosmetyków takich typowo na trądzik, bo takie ekstremalne wysuszanie wcale Ci nie pomoże a może nawet pogorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×